Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Hällbybrunns IF

Följ

Hällbybrunns IF Fotboll

Följ oss för uppdateringar
Följ

Oktober 2021

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.39
    • 17:30

      Seriematch P-10


      18:45
  • 2Lör
    • Heldag

      Select Cup Örebro P-11

    • 10:00

      Eskilstuna City FK P08 (borta) P-08


      12:00
    • 12:00

      Enhörna IF Svart (borta) F-07/08


      14:00
    • 13:00

      Hälleforsnäs (hemma) Herrlaget


      14:00
  • 3Sön
    • 11:00

      BK Sport P 09 Gul (hemma) P-08


      13:00
    • 11:00

      Träning P-12


      12:30
    • 11:30

      Eskilstuna United DFF F10 blå (borta) F-10/11


      12:30
    • 13:00

      Stenkvista GOIF /Ärla P-11 (hemma) P-11


      15:00
    • 13:00

      Jäders IF F09/10 (borta) F-09


      15:00
    • 13:00

      Jäder (hemma) Herrlaget


      14:00
    • 14:30

      Nykvarns SK P 07 Vit (borta) P-07


      16:30
    • 15:00

      Seriematch P-10


      16:15
    • 16:00

      Jäders IF (borta) Damlaget


      18:00
  • 4Mån
    v.40
    • 16:45

      Träning P-10


      18:30
    • 17:00

      Träning F-10/11


      18:30
    • 17:15

      Träning P-11


      18:30
    • 17:15

      Träning P-08


      18:45
    • 17:15

      Träningsmatch 9 manna mot Torshälla P-09


      18:30
    • 17:30

      Träning P-07


      18:45
  • 5Tis
  • 6Ons
    • 16:45

      Träning P-10


      18:30
    • 17:15

      Träning P-11


      18:30
    • 17:15

      Träning P-08


      18:30
    • 17:15

      Träning F-10/11


      18:30
    • 17:30

      Träning P-14


      18:30
    • 17:30

      Träning P-07


      18:45
    • 18:00

      Träning P 2013


      19:00
  • 7Tor
  • 8Fre
  • 9Lör
    • 11:00

      Örebro SK Fotboll P08 (hemma) P-08


      13:00
    • 13:00

      FC Kurdtuna p07 (borta) P-07


      15:00
    • 13:00

      Träning/match med P10 F-10/11


      16:00
    • 13:00

      Träning/match + grillning med F10/11 P-10


      16:00
    • 17:30

      Sverige-Kosovo P-08


      20:00
  • 10Sön
    • 11:00

      Föräldramatch P-12


      13:00
    • 15:00

      IFK Mariefred F08 (hemma) F-07/08


      17:00
    • 15:00

      IK Viljan Strängnäs U (hemma) Damlaget


      17:00
  • 11Mån
    v.41
    • 16:45

      Träning P-10


      18:30
    • 17:00

      Träning P-11


      18:15
    • 17:00

      Träning F-10/11


      18:30
    • 17:15

      Träning P-08


      18:30
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 18:30

      Träning Damlaget


      20:00
  • 12Tis
    • 17:15

      BK Sport gul (hemma) P-07


      19:15
    • 17:30

      Träning F-07/08


      19:00
    • 17:30

      Träning F-09


      18:30
  • 13Ons
    • 16:45

      Träning P-10


      18:30
    • 17:00

      Träning P-11


      18:15
    • 17:15

      Träning F-10/11


      18:30
    • 17:15

      Träning P-08


      18:30
    • 17:30

      Träning P-14


      18:30
    • 17:30

      Träning P-07


      18:30
    • 17:45

      Avslutning Hop n pop P 2013


      19:30
    • 18:30

      Träning Damlaget


      20:00
  • 14Tor
    • 17:15

      Träning F-10/11


      18:30
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning F-07/08


      19:00
    • 17:30

      Träning F-09


      18:30
  • 15Fre
  • 16Lör
    • Heldag

      Reymers höstcup F-10/11

    • 10:00

      Ungdomsavslutning F-09


      11:00
    • 10:00

      Ungdomsavslutning F-13


      11:30
    • 10:00

      Ungdomsavslutning P-12


      11:30
    • 10:00

      Ungdomsavslutning P-07


      11:00
    • 10:00

      HBIF ungdomsavslutning P 2013


      12:00
    • 10:00

      UNGDOMSAVSLUTNING P-09


      11:00
    • 10:00

      Ungdomsavslutning P-14


      12:00
    • 10:00

      Ungdomsavslutning P-08


      11:30
    • 10:00

      Avslutning P-11


      11:00
    • 10:00

      Ungdomsavslutning 2021 F 17


      11:00
    • 10:00

      Ungdomsavslutning P-10


      11:00
    • 10:00

      Ungdomsavslutning F-07/08


      12:00
    • 12:00

      Skogstorp GOIF P09 (borta) P-09


      13:15
    • 15:00

      Kvicksunds SK (hemma) Damlaget


      17:00
  • 17Sön
    • 15:00

      Syrianska FC P2008 U (hemma) P-08


      17:00
  • 18Mån
    v.42
  • 19Tis
    • 17:30

      Träning F-09


      18:30
  • 20Ons
    • 17:00

      Träning P-07


      18:00
    • 17:00

      Träning P-11


      18:00
    • 18:30

      Träning Damlaget


      20:00
  • 21Tor
  • 22Fre
  • 23Lör
    • 10:00

      Träning P-11


      12:00
    • 11:00

      Träningsmatch mot Kvicksund F-09


      13:00
    • 15:00

      Enhörna IF (hemma) Damlaget


      17:00
  • 24Sön
  • 25Mån
    v.43
  • 26Tis
  • 27Ons
  • 28Tor
  • 29Fre
  • 30Lör
    • 13:00

      Träningsmatch mot Södra FF Gäris F-09


      15:00
    • 14:00

      Torshälla-Nyby IS/Eskilstuna United F17 (borta) Damlaget


      16:00
  • 31Sön
    • 08:30

      Halloween cup P-11


      16:00
    • 21:00

      Säsongen 2022 P-08


      22:00