Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Hagby IK

Följ

Hagby IK

Följ oss för uppdateringar
Följ
Hagby IK
Välj lag

September 2022

Alla aktiviteter
  • 1Tor
    v.35
  • 2Fre
  • 3Lör
    • 09:30

      Kioskpass F-06-08


      12:30
    • 11:00

      Fanna BK (hemma) F09/10


      12:15
    • 13:30

      Danmarks IF P10 (borta) P-10


      15:00
    • 14:00

      Marma Mehede IF (borta) Herr


      16:00
    • 15:00

      Bälinge IF F11/12 Gul (hemma) F-11/12


      17:00
  • 4Sön
    • 09:30

      Kioskpass F-06-08


      11:45
    • 10:00

      IK Fyris F12 Svart (hemma) F-11/12


      12:00
    • 10:00

      Poolspel Fyris P-13


      14:00
    • 10:00

      Träning F-13/14


      13:10
    • 10:30

      Vaksala SK Vit (borta) P 11/12


      11:30
    • 11:45

      Kioskpass F-06-08


      14:00
    • 12:00

      Enköpings SK UK F-08 (hemma) F-06-08


      14:00
    • 12:00

      Enköpings SK FK P08 (borta) P-08


      14:00
    • 16:00

      Österlövsta FF 2 (borta) Herr


      18:00
  • 5Mån
    v.36
    • 18:00

      Träning F-13/14


      19:00
    • 18:00

      Träning P-13


      19:00
    • 18:00

      Träning P-14


      19:00
    • 18:00

      Träning P-10


      19:30
    • 18:00

      Träning P 11/12


      19:30
  • 6Tis
    • 17:50

      Träning F-11/12


      19:30
    • 18:00

      Träning F09/10


      19:30
    • 18:00

      Träning F-15


      19:00
    • 18:00

      Träning F-06-08


      19:15
    • 18:00

      Träning P-15


      19:00
    • 18:00

      Träning Herr


      19:30
  • 7Ons
    • 18:00

      Fanna BK P12 Svart (hemma) P-10


      19:00
    • 18:00

      Träning P-14


      19:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 18:00

      Träning Fotbollslek


      19:00
    • 18:00

      Fotbollslek F-06-08


      19:00
  • 8Tor
  • 9Fre
  • 10Lör
    • 16:00

      Tierp City FC (hemma) Herr


      18:00
  • 11Sön
    • 08:45

      IFK Uppsala Vit (borta) P 11/12


      09:45
    • 10:00

      Enköpings SK UK F-11 (borta) F-11/12


      12:00
    • 11:00

      Fjärdhundra SK 1 (borta) P-10


      12:00
    • 14:00

      IK Sirius FK P12 (borta) P 11/12


      15:00
    • 15:00

      Upsala IF Fotboll F12 (hemma) F-11/12


      17:00
    • 16:00

      SK Iron 2 (hemma) Herr


      18:00
  • 12Mån
    v.37
    • 18:00

      Träning F-13/14


      19:00
    • 18:00

      Träning P-13


      19:00
    • 18:00

      Träning P-14


      19:00
    • 18:00

      Träning P-10


      19:30
    • 18:00

      Träning P 11/12


      19:30
    • 18:15

      Fanna BK P14 (hemma) P-08


      20:15
  • 13Tis
    • 18:00

      Träning F-15


      19:00
    • 18:00

      Träning F-06-08


      19:15
    • 18:00

      Träning P-15


      19:00
    • 18:00

      Träning Herr


      19:30
  • 14Ons
    • 18:00

      Träning P-14


      19:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 18:00

      Träning P-10


      19:30
    • 18:00

      Träning Fotbollslek


      19:00
    • 18:00

      Fotbollslek F-06-08


      19:00
    • 18:00

      IK Fyris (hemma) F09/10


      19:30
  • 15Tor
  • 16Fre
  • 17Lör
    • 09:00

      Sammandrag Hagby P-14


      13:00
    • 11:00

      Morgongåva SK (borta) F09/10


      12:00
    • 11:00

      Heby AIF f-12 (borta) F-11/12


      13:00
    • 13:00

      Knarrbacken FC 1 (hemma) P 11/12


      14:00
    • 16:00

      Olands FF 2 (hemma) Herr


      18:00
  • 18Sön
    • 10:00

      Örsundsbro IF (hemma) F-06-08


      12:00
    • 10:00

      Fanna BK F11 (hemma) F-11/12


      12:00
    • 10:00

      Poolspel F-13/14


      13:00
    • 11:00

      Gränby FK 1 (hemma) P-10


      12:30
    • 13:00

      Östervåla IF 2 (borta) Herr


      15:00
    • 17:00

      Örsundsbro IF P08 (borta) P-08


      19:00
  • 19Mån
    v.38
    • 18:00

      Träning F-13/14


      19:00
    • 18:00

      Träning P-13


      19:00
    • 18:00

      Träning P-10


      19:30
    • 18:00

      Träning P 11/12


      19:30
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
  • 20Tis
    • 17:50

      Träning F-11/12


      19:30
    • 18:00

      Träning F09/10


      19:30
    • 18:00

      Träning F-15


      19:00
    • 18:00

      Träning F-06-08


      19:15
    • 18:00

      Träning P-15


      19:00
    • 18:00

      Träning Herr


      19:30
  • 21Ons
    • 17:30

      Sunnersta AIF (hemma) F09/10


      19:00
    • 18:00

      Skokloster Fotboll IF P/F 2010-2012 (hemma) P 11/12


      19:00
    • 18:00

      Träning P-14


      19:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 18:00

      Träning P-10


      19:30
    • 18:00

      Träning Fotbollslek


      19:00
  • 22Tor
  • 23Fre
  • 24Lör
    • 09:00

      Poolspel ESK P-13


      13:00
    • 09:30

      Vaksala SK 2 (borta) F-06-08


      11:30
      Johannesbäckskolan Konstgräs
      Serie: F14 år G2
      Samlingstid: 08:30
      Resultat och referat
    • 10:00

      Tierps IF F10, 2022 (hemma) F-11/12


      12:00
    • 11:00

      Vattholma IF 3 (borta) Herr


      13:00
    • 11:00

      Heby AIF p-14 (borta) P-08


      13:00
    • 11:00

      FC Arlanda P10 Grön (12) (borta) P 11/12


      12:00
  • 25Sön
    • 09:45

      Unik FK P11 Blå Grön (borta) P 11/12


      11:45
    • 10:00

      Håbo FF (borta) P-10


      12:00
    • 11:00

      Uppsala IF F10/11 (hemma) F09/10


      12:15
    • 11:00

      Södra Trögds IK (borta) F-11/12


      13:00
    • 14:00

      Skyttorps IF (hemma) Herr


      16:00
  • 26Mån
    v.39
    • 18:00

      Håbo FF Röd (hemma) P-08


      19:30
    • 18:00

      Träning F-13/14


      19:00
    • 18:00

      Träning P-13


      19:00
    • 18:00

      Träning P-10


      19:30
    • 18:00

      Träning P 11/12


      19:30
  • 27Tis
    • 17:50

      Träning F-11/12


      19:15
    • 18:00

      Träning F09/10


      19:30
    • 18:00

      Träning F-15


      19:00
    • 18:00

      Träning F-06-08


      19:15
    • 18:00

      Träning P-15


      19:00
    • 18:00

      Träning Herr


      19:30
  • 28Ons
    • 17:30

      Morgongåva SK (hemma) P-10


      18:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 18:00

      Träning P-14


      19:00
  • 29Tor
  • 30Fre