Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Hagby IK

Följ

Hagby IK

Följ oss för uppdateringar
Följ
Hagby IK
Välj lag

September 2021

Alla aktiviteter
  • 1Ons
    v.35
    • 18:00

      Träning F-06-08


      19:30
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 18:00

      Träning P-14


      19:00
  • 2Tor
  • 3Fre
  • 4Lör
    • 10:00

      Håbo FF Röd (borta) F-06-08


      12:00
    • 10:00

      Fanna BKs Minicup P-10


      15:00
    • 11:00

      Harbo IF 2 (borta) Herr


      13:00
    • 11:00

      Poolspel P-13


      14:00
    • 13:00

      Enköpings SK UK P11 Svart (borta) P 11/12


      15:00
  • 5Sön
    • 09:45

      Alsike IF F11 Svart (borta) F-11/12


      11:45
    • 10:00

      Knarrbacken FC (hemma) P-10


      11:30
    • 10:00

      Poolspel F-13/14


      14:00
    • 11:00

      Södra Trögds IK (hemma) F09/10


      12:30
    • 15:00

      Fanna BK (hemma) F-06-08


      17:00
  • 6Mån
    v.36
    • 18:00

      Träning F-06-08


      19:30
    • 18:00

      Träning F-13/14


      19:00
    • 18:00

      Träning P-13


      19:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 18:00

      Träning P-14


      19:00
    • 18:00

      P12 match mot Rasbo P 11/12


      19:30
  • 7Tis
    • 17:55

      Träning F-11/12


      19:30
    • 18:00

      Träning F09/10


      19:30
    • 18:00

      Träning Herr


      20:00
    • 18:00

      Träning P-10


      19:30
  • 8Ons
    • 18:00

      Träning F-06-08


      19:30
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 18:00

      Träning P-14


      19:00
  • 9Tor
    • 17:00

      Träning P 11/12


      18:15
    • 17:50

      Träning F-11/12


      19:30
    • 18:00

      Träning F09/10


      19:30
    • 18:00

      Träning F-13/14


      19:00
    • 18:00

      Träning P-13


      19:00
    • 18:00

      Träning Herr


      20:00
    • 18:00

      Träning P-10


      19:30
    • 18:00

      Intresseanmälan Futsal 2021/22 P-08


      19:00
  • 10Fre
  • 11Lör
    • 09:30

      Poolspel UIF P-13


      12:30
    • 10:00

      Vaksala SK Gul (borta) F09/10


      11:30
    • 11:00

      P12 match P 11/12


      13:00
    • 11:30

      Vaksala SK Gul (borta) F-06-08


      13:30
  • 12Sön
    • 10:00

      Södra Trögds IK F2011 (hemma) F-11/12


      12:00
    • 11:00

      Östervåla IF (hemma) P 11/12


      13:00
    • 16:00

      Ärentuna SK 2 (hemma) Herr


      18:00
  • 13Mån
    v.37
    • 17:30

      Match mot Alsike (borta) F-11/12


      19:00
    • 18:00

      Träning F-06-08


      19:30
    • 18:00

      Träning F-13/14


      19:00
    • 18:00

      Träning P 11/12


      19:30
    • 18:00

      Träning P-13


      19:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 18:00

      Träning P-14


      19:00
  • 14Tis
    • 17:50

      Träning F-11/12


      19:30
    • 18:00

      Träning F09/10


      19:30
    • 18:00

      Träning Herr


      20:00
    • 18:00

      Träning P-10


      19:30
  • 15Ons
    • 18:00

      Fjärdhundra SK (hemma) F-06-08


      20:00
    • 18:00

      Håbo FF Röd (hemma) P-08


      20:00
      Hagby IP 1
      Serie: P13 G1
      Samlingsinfo: Samling Hagby IK
      Samlingstid: 17:15
      Anteckning: Seriematch P13 G1, samling ombytta på Hagby IK
      Resultat och referat
    • 18:00

      Träning F-06-08


      19:30
    • 18:00

      Träning P-14


      19:00
    • 18:00

      Seriematch P13 G1 P-08


      19:45
  • 16Tor
  • 17Fre
  • 18Lör
    • 10:00

      Vaksala SK Svart 1 (borta) P-10


      11:30
    • 10:00

      Poolspel F-13/14


      14:00
    • 11:00

      Poolspel P-13


      14:00
    • 11:30

      Vaksala SK 1 (borta) F-06-08


      13:30
    • 13:00

      Östervåla IF 2 (borta) Herr


      15:00
    • 15:00

      Danmarks IF F07 Röd (hemma) F-06-08


      17:00
  • 19Sön
    • 11:00

      Fanna BK (hemma) F09/10


      12:30
    • 11:45

      Danmarks IF F2011 Vit (borta) F-11/12


      13:45
    • 13:00

      Upsala IF Fotboll 08 svart (hemma) P-08


      15:00
    • 13:00

      P12 match 5mot5 mot UIF P 11/12


      14:15
  • 20Mån
    v.38
    • 17:00

      Kioskvecka P-08


      19:30
    • 18:00

      Träning F-06-08


      19:30
    • 18:00

      Träning F-13/14


      19:00
    • 18:00

      Träning P 11/12


      19:30
    • 18:00

      Träning P-13


      19:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 18:00

      Träning P-14


      19:00
  • 21Tis
    • 17:45

      Träning Herr


      19:15
    • 17:50

      Träning F-11/12


      19:30
    • 18:00

      Träning F09/10


      19:30
    • 18:00

      Träning P-10


      19:30
  • 22Ons
    • 18:00

      Träning F-06-08


      19:30
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 18:00

      Träning P-14


      19:00
  • 23Tor
  • 24Fre
  • 25Lör
    • 12:00

      Enköpings SK FK P08 Gul (borta) P-08


      14:00
    • 14:00

      Storvreta IK F07 (borta) F-06-08


      16:00
    • 14:00

      Bollis IK UPPSALA F-06-08


      16:00
  • 26Sön
    • 10:00

      Vreta IF (hemma) F-11/12


      12:00
    • 10:00

      Enköpings SK UK P10 Vit (hemma) P-10


      11:30
    • 10:00

      Poolspel F-13/14


      14:00
    • 11:00

      Heby AIF 2 (hemma) Herr


      13:00
    • 14:00

      Håbo FF Röd (borta) F09/10


      15:30
    • 14:00

      Tierps IF P10 (hemma) P 11/12


      16:00
  • 27Mån
    v.39
    • 18:00

      Träning F-06-08


      19:30
    • 18:00

      Träning F-13/14


      19:00
    • 18:00

      Träning P 11/12


      19:30
    • 18:00

      Träning P-13


      19:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 18:00

      Träning P-14


      19:00
    • 19:00

      Avslutning med tårta P-08


      19:30
  • 28Tis
    • 17:45

      Träning F09/10


      19:00
    • 17:45

      Träning Herr


      19:00
    • 17:50

      Träning F-11/12


      19:30
    • 18:00

      Träning P-10


      19:30
  • 29Ons
    • 18:00

      Träning F-06-08


      19:30
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
  • 30Tor
    • 17:45

      Träning F09/10


      19:00
    • 17:45

      Träning Herr


      19:00
    • 17:50

      Träning F-11/12


      19:30
    • 18:00

      Träning P-10


      19:30