Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Högaborgs BK

Följ

Högaborgs BK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen. Genom att använda tjänsten godkänner du detta.

Okej

Augusti 2017

Alla aktiviteter
  • 1Tis
    v.31
  • 2Ons
    • 17:00

      Träning P-01


      18:30
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:00
    • 18:30

      Träning P-04


      20:00
  • 3Tor
    • 17:30

      Träning A-Laget


      19:00
    • 18:00

      Sofiero A-Laget


      19:00
    • 18:00

      Eskilscupen invigning P-06


      19:00
  • 4Fre
    • 08:00

      Eskilscupen 2017 P-01


      00:00
    • 13:20

      Lerkils IF (borta) P-06


      14:00
    • 15:20

      Svalövs BK (hemma) P-06


      16:00
    • 16:20

      Vendelsö IK (borta) P-04


      17:20
    • 16:40

      Azalea BK (hemma) P-06


      17:20
    • 18:00

      Träning A-Laget


      19:30
    • 18:30

      Träning Junior (U19)


      20:00
    • 18:50

      Hittarps IK 2 (hemma) P-04


      19:50
  • 5Lör
    • Heldag

      Eskilscupen 2017 P-01

    • 08:50

      GIF Nike (hemma) P-04


      09:50
    • 11:00

      Träning A-Laget


      13:00
    • 11:20

      Laholms FK (hemma) P-04


      12:20
    • 14:00

      Hittarps IK (hemma) P-06


      14:30
    • 15:20

      Eskilsminne IF (borta) P-06


      15:50
    • 16:00

      Helsingör A-Laget


      23:00
    • 17:20

      Sävedalens IF (borta) P-06


      17:50
  • 6Sön
    • 00:00

      Eskilscupen 2017 P-01


      19:00
    • 08:50

      Ystads IF FF (hemma) P-04


      09:50
  • 7Mån
    v.32
  • 8Tis
    • 17:00

      Träning P-08 - P09


      18:30
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 19:00

      Snöstorp Nyhem FF (hemma) A-Laget


      20:00
  • 9Ons
    • 17:00

      Träning P-01


      18:30
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 18:00

      Föräldramöte P-08 - P09


      20:00
    • 18:30

      Träning P-04


      20:00
    • 18:45

      Eskilsminne IF 1 (hemma) P-04


      20:45
  • 10Tor
  • 11Fre
  • 12Lör
    • 11:00

      Malmö FF (hemma) P-01


      13:00
    • 15:00

      Vikens IK vit (borta) P-04


      17:00
    • 16:00

      Lerkils IF (borta) A-Laget


      17:00
  • 13Sön
    • 10:00

      Åstorps FF/Kvidinge IF vit (hemma) P-08 - P09


      12:00
    • 11:00

      Helsingborg Östra IF svart (hemma) P-07


      13:00
    • 14:00

      Asmundtorps IF (hemma) P-08 - P09


      16:00
  • 14Mån
    v.33
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:30

      Träning P-01


      19:00
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 19:00

      Träning A-Laget


      20:30
  • 15Tis
  • 16Ons
    • 17:00

      Träning P-01


      18:30
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 18:30

      Träning P-04


      20:00
    • 18:45

      Höganäs BK (hemma) P-01


      20:45
    • 19:00

      Eskilsminne IF (U19 div.1) (hemma) Junior (U19)


      21:00
    • 19:00

      HBK U19 -Eskilsminne U19 P-05


      21:00
  • 17Tor
    • 17:00

      Träning P-08 - P09


      18:30
    • 17:30

      Träning A-Laget


      19:00
    • 18:00

      Träning P-01


      19:00
    • 19:00

      Brunnby FF (9m) (hemma) P-05


      20:00
  • 18Fre
  • 19Lör
    • 11:00

      Fortuna FF vit (hemma) P-06


      13:00
    • 11:30

      Höörs IS 1 (hemma) P-04


      13:30
    • 12:15

      Råå IF ljusblå (hemma) P-07


      14:15
    • 13:30

      Vejby IF (9m) (borta) P-05


      14:30
    • 14:00

      Stafsinge IF (hemma) A-Laget


      17:00
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
  • 20Sön
    • 10:00

      Fortuna FF röd (borta) P-08 - P09


      12:00
    • 11:00

      Eskilsminne IF 1 (borta) P-01


      13:00
    • 12:00

      Bjuvstorps FF (borta) P-07


      14:00
    • 13:00

      Bjuvstorps FF 2 (borta) P-08 - P09


      15:00
    • 15:00

      Glumslövs FF (borta) P-05


      16:00
  • 21Mån
    v.34
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:30

      Träning P-01


      19:00
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 19:00

      Träning A-Laget


      20:30
  • 22Tis
  • 23Ons
  • 24Tor
  • 25Fre
    • 18:00

      Grillfest P-08 - P09


      23:00
    • 18:30

      BK Landora (hemma) P-01


      20:30
    • 18:30

      Träning Junior (U19)


      20:00
    • 18:30

      Perstorp Bälinge IK (hemma) P-06


      20:30
    • 19:00

      IK Wormo (borta) A-Laget


      21:00
  • 26Lör
    • 10:00

      Sammandrag Västergård P-08 - P09


      13:00
    • 10:30

      Ängelholms FF svart (borta) P-07


      12:30
    • 11:30

      Strövelstorps GIF (borta) P-05


      12:30
    • 13:00

      Allerums GIF (borta) P-06


      15:00
    • 16:00

      Hässleholms IF vit (hemma) P-01


      18:00
  • 27Sön
    • 10:00

      Eskilsminne IF 1 (hemma) P-08 - P09


      12:00
    • 11:00

      Båstads GIF (hemma) P-07


      13:00
    • 11:30

      IF Lödde 2 (borta) P-08 - P09


      13:30
    • 13:00

      Allerums GIF (hemma) P-05


      15:00
    • 16:00

      Råå IF ljusblå (borta) P-04


      18:00
  • 28Mån
    v.35
    • 17:30

      Träning P-01


      19:00
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 19:00

      Träning A-Laget


      20:30
  • 29Tis
  • 30Ons
  • 31Tor