Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Hisingsbacka FC

Följ

Hisingsbacka FC

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Hisingsbacka FC
Välj lag

Mars 2019

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.9
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:30

      Träning P-02


      19:00
    • 18:00

      Träning P-12


      19:00
    • 18:30

      Träning P-05


      20:00
  • 2Lör
  • 3Sön
    • 09:00

      Träning P-10


      10:30
    • 11:00

      Träning P-07


      12:30
    • 12:00

      Backatorp IF (P03) (hemma) P-03


      14:00
    • 14:00

      Träning P-11


      15:30
    • 15:00

      Azalea BK (P04) (hemma) P-04


      17:00
    • 17:00

      Träning P-06


      19:00
  • 4Mån
    v.10
  • 5Tis
  • 6Ons
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 17:00

      Träning P-04


      18:30
    • 17:00

      Träning P-06


      19:00
    • 17:00

      Träning P-11


      18:30
    • 18:30

      Träning P-07


      20:00
    • 18:30

      Träning Herrjuniorer


      20:00
    • 20:00

      Träning P-02


      21:30
  • 7Tor
  • 8Fre
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:30

      Träning P-02


      19:00
    • 18:00

      Träning P-12


      19:00
    • 19:00

      Dalen (hemma) Herrjuniorer


      20:00
  • 9Lör
    • Heldag

      Sammandrag inomhus P-12

    • 10:00

      Älvsborg FF Blå (hemma) P-07


      12:00
    • 10:00

      Lindome GIF (borta) A-lag Damer


      12:00
    • 11:30

      Kärra KIF (P04) (borta) P-04


      13:30
  • 10Sön
    • 09:00

      Träning P-10


      10:30
    • 10:00

      Lunden Överås BK Svart (borta) P-06


      12:00
    • 10:00

      Träning P-07


      11:30
    • 10:30

      Göteborgs FF (borta) A-lag Damer


      12:30
    • 12:00

      GAIS (P04) (borta) P-04


      14:00
    • 14:00

      Träning P-11


      15:30
  • 11Mån
    v.11
  • 12Tis
  • 13Ons
    • 17:00

      Träning P-04


      18:30
    • 17:00

      Träning P-03


      18:30
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 17:00

      Träning P-06


      19:00
    • 17:00

      Träning P-11


      18:30
    • 18:30

      Träning P-07


      20:00
    • 18:30

      Träning Herrjuniorer


      20:00
    • 20:00

      Träning P-02


      21:30
  • 14Tor
  • 15Fre
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:30

      Träning P-02


      19:00
    • 18:00

      Träning P-12


      19:00
    • 18:30

      Gff/azalea (borta) Herrjuniorer


      20:00
  • 16Lör
    • 10:00

      Hermansby IF (borta) P-07


      12:00
    • 15:00

      Bærum SK (hemma) A-lag Damer


      16:00
  • 17Sön
    • 10:00

      KärraKlareberg (hemma) Herrjuniorer


      12:00
    • 11:00

      Träning P-07


      12:30
    • 11:30

      Träning P-10


      13:00
    • 12:00

      Torslanda IK (hemma) A-lag Damer


      14:00
    • 12:15

      Torslanda IK (P04) (borta) P-04


      14:15
    • 12:30

      P-05 (hemma) P-06


      14:00
    • 14:00

      Träning P-11


      15:30
  • 18Mån
    v.12
  • 19Tis
  • 20Ons
    • 17:00

      Träning P-04


      18:30
    • 17:00

      Träning P-03


      18:30
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 17:00

      Träning P-06


      19:00
    • 17:00

      Träning P-11


      18:30
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 18:30

      Träning P-07


      20:00
    • 18:30

      Träning Herrjuniorer


      20:00
    • 20:00

      Träning P-02


      21:30
  • 21Tor
  • 22Fre
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:30

      Träning P-02


      19:00
    • 18:00

      Träning P-12


      19:00
  • 23Lör
    • 10:00

      Ahlafors IF (hemma) P-07


      12:00
    • 11:00

      Västra Frölunda IF Röd (borta) P-06


      13:00
    • 12:00

      Qviding FF (hemma) A-lag Herrar


      14:00
  • 24Sön
    • 11:00

      Träning P-07


      12:30
    • 11:30

      Träning P-10


      13:00
    • 11:30

      Bergsjö IF (P04) (hemma) P-04


      13:30
    • 12:00

      Träningsläge A-lag Herrar


      00:00
    • 14:00

      Träning P-11


      15:30
  • 25Mån
    v.13
    • Heldag

      Träningsläge A-lag Herrar

    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:00

      Träning P-04


      18:30
      Gratts Arena (Backavallen) Konstgräs
    • 17:00

      Träning P-03


      18:30
    • 18:25

      Träning A-lag Damer


      20:00
    • 18:30

      Träning P-09


      20:00
    • 18:30

      Träning P-08


      20:00
    • 20:00

      Träning Herrjuniorer


      21:30
    • 20:00

      Träning P-02


      21:30
  • 26Tis
  • 27Ons
  • 28Tor
  • 29Fre
  • 30Lör
  • 31Sön
    • Heldag

      Träningsläger A-lag Damer

    • 10:45

      Kållered SK (hemma) P-06


      12:45
    • 11:30

      Träning P-10


      13:00
    • 11:30

      Träning P-07


      17:30
    • 12:00

      Örgryte IS FF (P04) (hemma) P-04


      14:00
    • 12:30

      Föräldrar möte P-10


      13:15
    • 13:45

      Backatorp IF (P03) (hemma) P-03


      15:45
    • 14:00

      Lerviks if (borta) Herrjuniorer


      16:00
    • 14:00

      Träning P-11


      15:30