Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Huddinge IK Innebandy

Följ

Huddinge IK Innebandy

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Huddinge IK Innebandy
Välj lag

September 2017

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.35
    • Heldag

      Capri Sun Cup 2017 F-03

    • 18:00

      Capri- Sun Cup F-04


      00:00
    • 20:00

      Bele Barkarby IF 03/04 (hemma) F-03


      21:00
  • 2Lör
    • Heldag

      Capri Sun Cup 2017 F-03

    • Heldag

      Capri- Sun Cup F-04

    • 11:15

      Täby FC F03 Vit (borta) F-03


      12:00
    • 11:50

      Träning Birds


      13:00
    • 14:00

      Träningsmatch F-08


      15:00
    • 16:30

      Sigtuna IF IBK (borta) F-03


      17:30
  • 3Sön
    • Heldag

      Capri Sun Cup 2017 F-03

    • 00:00

      Capri- Sun Cup F-04


      19:00
    • 00:00

      Capri Sun Cup 2017 F-03


      00:00
    • 10:00

      Träning F-09/10


      11:00
    • 10:30

      Träning F-08


      12:00
  • 4Mån
    v.36
    • 17:00

      Träning F-06


      18:00
    • 18:00

      Träning F-05


      19:00
    • 19:00

      Träning F-04


      20:00
  • 5Tis
    • 17:00

      Träning F-09/10


      18:00
    • 17:30

      Träning F-08


      19:00
    • 19:00

      Träning F-03


      20:30
    • 19:00

      Träning F-05


      20:30
  • 6Ons
  • 7Tor
    • 17:00

      Träning F-05


      18:00
    • 18:00

      Träning F-04


      19:15
    • 19:15

      Träning F-03


      20:30
  • 8Fre
    • 18:00

      Stockholm Floorball cup F-05


      00:00
  • 9Lör
    • Heldag

      Stockholm Floorball cup F-05

    • 11:50

      Träning Birds


      13:00
    • 13:00

      Träningsturnering F-06


      16:00
  • 10Sön
    • 00:00

      Stockholm Floorball cup F-05


      19:00
    • 10:00

      Träning F-09/10


      11:00
    • 10:30

      Träning F-08


      12:00
  • 11Mån
    v.37
    • 17:00

      Träning F-06


      18:00
    • 18:00

      Träning F-05


      19:00
    • 19:00

      Träning F-04


      20:00
  • 12Tis
    • 17:00

      Träning F-09/10


      18:00
    • 17:30

      Träning F-08


      19:00
    • 19:00

      Träning F-04


      20:30
    • 19:00

      Träning F-03


      20:30
  • 13Ons
  • 14Tor
    • 17:00

      Träning F-05


      18:00
    • 18:00

      Träning F-04


      19:15
    • 19:15

      Träning F-03


      20:30
  • 15Fre
    • 08:00

      KICK-OFF F-05


      00:00
    • 18:40

      Pixbo Wallenstam IBF (hemma) F-03


      19:40
  • 16Lör
    • Heldag

      KICK-OFF F-05

    • Heldag

      Töjnan Tigercup F-06

    • 09:15

      Invigning av "nya" Fleminghallen Birds


      11:30
    • 10:00

      IK Malmen (hemma) Birds


      11:00
    • 13:45

      IBF Hedemora (hemma) F-03


      14:45
    • 20:00

      Ale IBF (borta) F-03


      21:00
  • 17Sön
    • 00:00

      KICK-OFF F-05


      19:00
    • Heldag

      Töjnan Tigercup F-06

    • 10:00

      Träning F-09/10


      11:00
    • 10:00

      Träningsmatch F-08


      11:30
  • 18Mån
    v.38
    • 17:00

      Träning F-06


      18:00
    • 17:30

      Föräldramöte F-06


      18:00
    • 18:00

      Träning F-05


      19:00
    • 19:00

      Träning F-04


      20:00
  • 19Tis
    • 17:00

      Träning F-09/10


      18:00
    • 17:30

      Träning F-08


      19:00
    • 19:00

      Träning F-05


      20:30
    • 19:00

      Träning F-03


      20:30
  • 20Ons
  • 21Tor
    • 17:00

      Träning F-05


      18:00
    • 18:00

      Träning F-04


      19:15
    • 19:15

      Träning F-03


      20:30
  • 22Fre
  • 23Lör
  • 24Sön
    • 09:30

      Träning F-08


      11:00
    • 10:00

      Träning F-09/10


      11:00
    • 11:00

      Träningsmatch mot Åkersberga F-05


      12:00
  • 25Mån
    v.39
    • 17:00

      Träning F-06


      18:00
    • 18:00

      Träning F-05


      19:00
      Kvarnbergshallen
      Samlingstid: 17:40
      Anteckning: KOD är 1950 till alla dörrar i hallen.
    • 19:00

      Träning F-04


      20:00
  • 26Tis
    • 17:00

      Träning F-09/10


      18:00
    • 17:30

      Träning F-08


      19:00
    • 19:00

      Träning F-04


      20:30
    • 19:00

      Träning F-03


      20:30
  • 27Ons
  • 28Tor
    • 17:00

      Träning F-05


      18:00
    • 17:25

      Lagfoto! F-09/10


      18:15
    • 18:00

      Träning F-04


      19:15
    • 18:20

      Fotografering F-03


      18:50
    • 18:50

      Lagfotografering F-08


      19:20
    • 19:00

      Fotografering F-06


      20:00
    • 19:15

      Träning F-03


      20:30
    • 20:00

      Fotografering Birds


      20:40
    • 20:30

      Lagfoto A-lag Damer


      21:00
  • 29Fre
  • 30Lör
    • 10:00

      Huddinge IK (borta) F-08


      12:00
    • 11:50

      Träning Birds


      13:00
    • 14:00

      Bele Barkarby IF IBF (A) (hemma) F-03


      16:00
    • 14:00

      IK Frej TäbyIBK (borta) F-05


      15:00
    • 15:00

      IBF Offensiv Lidingö (borta) F-04


      17:00