Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Huddinge IK Innebandy

Följ

Huddinge IK Innebandy

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen. Genom att använda tjänsten godkänner du detta.

Okej

September 2017

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.35
    • Heldag

      Capri Sun Cup 2017 F-03

    • 16:00

      Träningsläger Åland Damjuniorer


      00:00
    • 18:00

      Capri- Sun Cup F-04


      00:00
    • 20:00

      Bele Barkarby IF 03/04 (hemma) F-03


      21:00
  • 2Lör
    • Heldag

      Capri Sun Cup 2017 F-03

    • Heldag

      Träningsläger Åland Damjuniorer

    • Heldag

      Capri- Sun Cup F-04

    • 11:15

      Täby FC F03 Vit (borta) F-03


      12:00
    • 11:50

      Träning Birds


      13:00
    • 14:00

      Träningsmatch F-08


      15:00
    • 16:30

      Sigtuna IF IBK (borta) F-03


      17:30
  • 3Sön
    • Heldag

      Capri Sun Cup 2017 F-03

    • 00:00

      Träningsläger Åland Damjuniorer


      22:00
    • 00:00

      Capri- Sun Cup F-04


      19:00
    • 00:00

      Capri Sun Cup 2017 F-03


      00:00
    • 10:00

      Träning F-09/10


      11:00
    • 10:30

      Träning F-08


      12:00
  • 4Mån
    v.36
  • 5Tis
    • 17:00

      Träning F-09/10


      18:00
    • 17:30

      Träning F-08


      19:00
    • 19:00

      Träning F-03


      20:30
    • 19:00

      Träning F-05


      20:30
  • 6Ons
  • 7Tor
  • 8Fre
    • 18:00

      Stockholm Floorball cup F-05


      00:00
  • 9Lör
  • 10Sön
  • 11Mån
    v.37
  • 12Tis
    • 17:00

      Träning F-09/10


      18:00
    • 17:30

      Träning F-08


      19:00
    • 19:00

      Träning F-03


      20:30
    • 19:00

      Träning F-04


      20:30
  • 13Ons
  • 14Tor
  • 15Fre
    • 08:00

      KICK-OFF F-05


      00:00
    • 18:40

      Pixbo Wallenstam IBF (hemma) F-03


      19:40
  • 16Lör
    • Heldag

      KICK-OFF F-05

    • Heldag

      Töjnan Tigercup F-06

    • 09:15

      Invigning av "nya" Fleminghallen Birds


      11:30
    • 10:00

      IK Malmen (hemma) Birds


      11:00
    • 13:00

      Träningsmatch mot Tullinge. Damjuniorer


      15:00
    • 13:45

      IBF Hedemora (hemma) F-03


      14:45
    • 20:00

      Ale IBF (borta) F-03


      21:00
  • 17Sön
    • 00:00

      KICK-OFF F-05


      19:00
    • Heldag

      Töjnan Tigercup F-06

    • 10:00

      Träning F-09/10


      11:00
    • 10:00

      Träningsmatch F-08


      11:30
  • 18Mån
    v.38
    • 17:00

      Träning F-06


      18:00
    • 17:30

      Föräldramöte F-06


      18:00
    • 18:00

      Träning F-05


      19:00
    • 19:00

      Träningsmatch mot IBS Damjuniorer


      20:30
    • 19:00

      Träning F-04


      20:00
  • 19Tis
    • 17:00

      Träning F-09/10


      18:00
    • 17:30

      Träning F-08


      19:00
    • 19:00

      Träning F-05


      20:30
    • 19:00

      Träning F-03


      20:30
  • 20Ons
  • 21Tor
  • 22Fre
  • 23Lör
  • 24Sön
    • 09:30

      Träning F-08


      11:00
    • 10:00

      Träning F-09/10


      11:00
    • 11:00

      Träningsmatch mot Åkersberga F-05


      12:00
  • 25Mån
    v.39
    • 17:00

      Träning F-06


      18:00
      Kvarnbergahallen
      Anteckning: Samling 16.45.
      Uppsatt hår, klubba och vattenflaska.
    • 18:00

      Träning F-05


      19:00
    • 19:00

      Träning F-04


      20:00
    • 20:30

      Älvsjö AIK IBF (A) (borta) Damjuniorer


      22:30
  • 26Tis
    • 17:00

      Träning F-09/10


      18:00
    • 17:30

      Träning F-08


      19:00
    • 19:00

      Träning F-03


      20:30
    • 19:00

      Träning F-04


      20:30
  • 27Ons
  • 28Tor
  • 29Fre
  • 30Lör
    • 10:00

      IK Tomtberga (A) (hemma) F-08


      12:00
    • 11:50

      Träning Birds


      13:00
    • 14:00

      Bele Barkarby IF IBF (A) (hemma) F-03


      16:00
    • 14:00

      IK Frej TäbyIBK (borta) F-05


      15:00
    • 15:00

      IBF Offensiv Lidingö (borta) F-04


      17:00