Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Huddinge IK Innebandy

Följ

Huddinge IK Innebandy

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen. Genom att använda tjänsten godkänner du detta.

Okej

Februari 2018

Alla aktiviteter
  • 1Tor
    v.5
    • 17:00

      Träning F-05


      18:30
    • 18:00

      Träning F-04


      19:15
    • 19:15

      Träning F-03


      20:30
  • 2Fre
    • 19:15

      Hammarby IF IBF (borta) Damjuniorer


      21:15
    • 19:15

      FBI Tullinge (borta) F-05


      20:15
  • 3Lör
    • 10:00

      Match med F08 F-06


      12:00
    • 10:00

      Ekerö IK (hemma) F-08


      12:00
    • 11:00

      Sundbybergs IK (borta) F-08


      13:00
    • 11:50

      Träning Birds


      13:00
    • 12:30

      Tungelsta IF (borta) F-06


      14:30
    • 13:30

      Åkersberga IBF (B) (hemma) F-05


      14:30
    • 16:00

      Rotebro IS IBK (hemma) Damjuniorer


      18:00
    • 17:00

      Sundbybergs IK (hemma) F-04


      19:00
    • 17:00

      Vendelsö IK (borta) F-05


      18:00
    • 18:00

      Föräldrarfest F-06


      23:59
  • 4Sön
    • 10:00

      Träning F-09/10


      11:00
    • 10:00

      Älvsjö AIK IBF (borta) F-06


      12:00
    • 11:00

      Träning F-08


      12:00
    • 11:45

      Sundbybergs IK (B) (hemma) A-lag Damer


      13:45
    • 13:15

      Djurgårdens IF IBS (A) (hemma) Damjuniorer


      15:15
  • 5Mån
    v.6
    • 17:00

      Träning F-06


      18:00
    • 18:00

      Träning F-06


      19:00
    • 18:00

      Träning F-05


      19:00
    • 19:00

      Träning F-04


      20:00
    • 20:00

      Träning Damjuniorer


      21:00
  • 6Tis
    • 17:00

      Träning F-09/10


      18:00
    • 18:00

      Träning F-08


      19:00
    • 19:00

      Träning F-03


      20:30
    • 19:30

      Västerhaninge IBK (hemma) F-05


      20:30
    • 20:30

      Huddinge IBS (borta) Damjuniorer


      22:30
  • 7Ons
  • 8Tor
    • 17:00

      Träning F-05


      18:30
    • 18:00

      Träning F-04


      19:15
    • 19:15

      Träning F-03


      20:30
  • 9Fre
  • 10Lör
    • 11:15

      Sundbybergs IK (borta) F-04


      13:15
    • 11:50

      Träning Birds


      13:00
    • 12:00

      Nynäshamns IBK (borta) F-03


      14:00
    • 13:15

      FBI Tullinge (hemma) Damjuniorer


      15:15
    • 16:00

      Nacka Wallenstam IBK (borta) F-04


      18:00
    • 17:30

      FBI Tullinge (B) (borta) A-lag Damer


      19:30
  • 11Sön
    • 10:00

      Träning F-09/10


      11:00
    • 11:00

      Bele Barkarby IF IBF (A) (borta) F-05


      12:00
    • 11:45

      Högdalens AIS (hemma) F-06


      13:45
    • 12:00

      Träning F-04


      13:00
    • 12:45

      Tyresö Trollbäcken IBK (hemma) F-06


      14:45
    • 15:30

      Hammarby IF IBF (borta) F-08


      16:30
    • 17:15

      Åkersberga IBF (A) (borta) Damjuniorer


      19:15
    • 18:45

      Värmdö IF (borta) F-03


      20:45
  • 12Mån
    v.7
    • 17:00

      Träning F-06


      18:00
    • 17:20

      Träning F-05


      19:00
    • 18:00

      Träning F-06


      19:00
    • 19:00

      Träning F-04


      20:00
    • 19:30

      Träning Damjuniorer


      21:30
  • 13Tis
    • 17:00

      Träning F-09/10


      18:00
    • 18:00

      Träning F-08


      19:00
    • 19:00

      Träning F-04


      20:30
    • 19:00

      Träning F-03


      20:30
  • 14Ons
  • 15Tor
    • 17:20

      Träning F-05


      19:00
    • 18:00

      Träning F-04


      19:15
    • 19:15

      Träning F-03


      20:30
  • 16Fre
    • 19:00

      Hockeymatch F-05


      21:30
  • 17Lör
    • 10:00

      Nacka Wallenstam IBK (B) (hemma) F-08


      11:00
    • 10:45

      Ekerö IK (borta) F-05


      12:45
    • 11:50

      Träning Birds


      13:00
    • 13:15

      Hammarby IF IBF (A) (hemma) F-03


      15:15
    • 13:15

      Örby IS (borta) F-06


      15:15
    • 16:00

      Täby FC (A) (hemma) Damjuniorer


      18:00
  • 18Sön
    • 10:00

      Ingarö IF (A) (hemma) F-05


      12:00
    • 10:00

      Träning F-09/10


      11:00
    • 11:00

      Tyresö Trollbäcken IBK (hemma) F-04


      13:00
    • 13:30

      Salems IF (hemma) F-03


      15:30
    • 14:30

      F08 match F-09/10


      16:00
    • 14:30

      Värmdö IF (C ) (borta) F-06


      16:30
    • 15:15

      Ekerö IK (borta) F-08


      17:15
    • 16:30

      Bele Barkarby IF IBF (borta) Damjuniorer


      18:30
  • 19Mån
    v.8
    • 17:00

      Träning F-06


      18:00
    • 18:00

      Träning F-06


      19:00
    • 18:00

      Träning F-05


      19:00
    • 19:00

      Träning F-04


      21:00
    • 20:30

      Nacka Wallenstam IBK (A) (borta) Damjuniorer


      22:30
  • 20Tis
    • 17:00

      Träning F-09/10


      18:00
    • 18:00

      Träning F-08


      19:00
    • 19:00

      Träning F-05


      20:30
    • 19:00

      Träning F-03


      20:30
  • 21Ons
    • 18:30

      Träning F-06


      20:00
    • 19:00

      Telge SIBK/Järna SK (hemma) Damjuniorer


      21:00
  • 22Tor
  • 23Fre
  • 24Lör
    • Heldag

      Rotebrocupen 2018 F-03

    • 08:45

      Bele Barkarby IF (borta) F-03


      09:45
    • 10:40

      KF Heros (borta) Birds


      11:30
    • 13:15

      Vällingby BK (hemma) A-lag Damer


      15:15
    • 16:15

      Vendelsö IK (borta) F-03


      17:15
  • 25Sön
    • 08:45

      Täby FC (hemma) F-03


      09:45
    • 11:00

      Värmdö IF (hemma) F-03


      12:00
    • 11:00

      Träning F-08


      12:00
    • 11:00

      Träning F-08


      12:00
  • 26Mån
    v.9
    • 17:00

      Träning F-06


      18:00
    • 17:20

      Träning F-05


      19:00
    • 18:00

      Träning F-06


      19:00
    • 19:00

      Träning F-04


      20:00
    • 19:30

      Träning Damjuniorer


      21:30
  • 27Tis
    • 18:00

      Träning F-08


      19:00
    • 19:00

      Träning F-04


      20:30
    • 19:00

      Träning F-03


      20:30
  • 28Ons