Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Huddinge IK Innebandy

Följ

Huddinge IK Innebandy

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Februari 2020

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.5
    • 10:00

      Djurö-Vindö IF (hemma) F-09


      12:00
    • 11:50

      Träning Birds


      13:00
    • 14:30

      Värmdö IF (borta) F-08


      16:30
    • 15:30

      FBI Tullinge (borta) F-09


      17:30
  • 2Sön
    • 08:55

      Träning F-12/13


      10:00
    • 10:00

      Träning F-10


      11:00
    • 10:00

      Nacka Wallenstam IBK (B) (hemma) F-06


      12:00
    • 11:30

      Örby IS (hemma) A-lag Damer


      13:00
    • 12:15

      Tyresö Trollbäcken IBK (A) (borta) F-05


      13:15
    • 13:00

      Sköndals IK (borta) F-08


      15:00
    • 14:15

      Bele Barkarby IF IBF (B) (borta) Juniorlag Damer


      15:45
    • 15:30

      Tyresö Trollbäcken IBK (borta) F-06


      17:30
  • 3Mån
    v.6
    • 17:00

      Träning F-06


      18:15
    • 17:15

      Träning F-10


      18:30
    • 18:15

      Frivillig träning med F05 F-06


      19:40
    • 18:15

      Träning F-05


      19:40
    • 19:40

      Träning F-05


      21:00
  • 4Tis
    • 17:00

      Träning F-08


      18:30
    • 18:30

      Träning F-05


      19:30
    • 19:00

      Träningsmatch mot Farsta F-04


      20:30
  • 5Ons
    • 16:45

      Träning F-09


      18:15
    • 18:00

      Extraträning med 05 F-04


      19:30
    • 18:00

      Träning F-05


      19:30
    • 19:30

      Träning F-05


      21:00
    • 19:30

      Träning F-04


      21:00
    • 21:00

      Träning A-lag Damer


      22:30
  • 6Tor
  • 7Fre
  • 8Lör
    • 11:50

      Träning Birds


      13:00
    • 13:00

      Västerhaninge IBK (borta) F-06


      15:00
    • 13:15

      Djurö-Vindö IF (hemma) F-06


      15:15
    • 15:45

      Värmdö IF (hemma) F-05


      16:45
    • 17:00

      Värmdö IF (B) (hemma) Juniorlag Damer


      19:00
    • 18:30

      Huddinge IK (hemma) F-04


      20:00
  • 9Sön
    • 08:00

      Farsta IBK (hemma) F-09


      10:00
    • 08:55

      Träning F-12/13


      10:00
    • 09:00

      Sörskogens IF (borta) F-10


      10:00
    • 10:00

      Duvbo IK (hemma) F-08


      12:00
    • 11:00

      Älvsjö AIK IBF (hemma) F-08


      13:00
    • 11:30

      Hässelby SK IBK (B) (borta) F-09


      13:30
    • 18:00

      Värmdö IF (B) (borta) A-lag Damer


      20:00
    • 18:45

      Sköndals IK (borta) F-05


      19:45
  • 10Mån
    v.7
    • 17:00

      Träning F-06


      18:15
    • 17:15

      Träning F-10


      18:30
    • 18:15

      Extraträning med 05 F-04


      19:30
    • 18:15

      Träning F-05


      19:40
    • 19:40

      Träning F-04


      21:00
    • 21:00

      Träning A-lag Damer


      22:30
  • 11Tis
    • 17:00

      Träning F-08


      18:30
    • 18:15

      Träningsmatch mot Djurgården A-lag Damer


      19:45
  • 12Ons
    • 16:45

      Träning F-09


      18:15
    • 18:00

      Extraträning med 05 F-04


      19:30
    • 18:00

      Träning F-05


      19:30
    • 19:30

      Träning F-05


      21:00
    • 19:30

      Träning F-04


      21:00
    • 21:00

      Träning A-lag Damer


      22:30
  • 13Tor
  • 14Fre
    • 19:00

      Huddinge IK (hemma) F-04


      20:00
    • 19:45

      Nacka Wallenstam IBK (B) (borta) F-06


      21:45
  • 15Lör
    • 08:45

      FBI Tullinge (hemma) F-09


      10:45
    • 09:45

      Tumba GOIF (hemma) F-10


      10:45
    • 11:45

      Knatteligan Tullinge F-12/13


      16:00
    • 11:50

      Träning Birds


      13:00
    • 12:30

      Ekerö IK (B) (borta) F-05


      13:30
    • 15:15

      Örby IS (borta) F-08


      17:15
    • 16:45

      Skridskodisco F-08


      19:30
    • 18:45

      Tumba GOIF (hemma) F-06


      20:45
  • 16Sön
    • 08:55

      Träning F-12/13


      10:00
    • 09:30

      Boo Tigers (borta) Birds


      14:00
    • 10:30

      Tungelsta IF (hemma) F-06


      12:30
    • 10:45

      Töjnan IBK (borta) F-08


      12:45
    • 12:00

      Täby FC (C) (borta) F-09


      14:00
    • 13:15

      Älvsjö AIK IBF C (hemma) A-lag Damer


      15:00
    • 17:45

      Högdalens AIS (hemma) Juniorlag Damer


      19:45
  • 17Mån
    v.8
    • 17:00

      Träning F-06


      18:15
    • 17:15

      Träning F-10


      18:30
    • 18:00

      Träning F-04


      20:15
    • 18:45

      Träning F-05


      20:15
    • 20:30

      Träning A-lag Damer


      22:00
  • 18Tis
    • 17:00

      Träning F-08


      18:30
    • 17:30

      Ledarmöte med klubben F-09


      19:00
  • 19Ons
    • 16:45

      Träning F-09


      18:15
    • 18:00

      Träning F-05


      19:10
    • 18:00

      Träning F-04


      19:15
    • 19:30

      Hammarby IF IBF (B) (hemma) A-lag Damer


      21:30
  • 20Tor
  • 21Fre
    • 19:00

      Träningsmatch mot Nykvarn F-05


      20:30
  • 22Lör
    • 09:25

      Cup F-09


      17:40
    • 11:50

      Träning Birds


      13:00
  • 23Sön
  • 24Mån
    v.9
    • 17:00

      Träning F-06


      18:15
    • 18:15

      Träning F-05


      19:40
    • 19:40

      Träning F-05


      21:00
    • 19:40

      Träning F-04


      21:00
    • 21:00

      Träning A-lag Damer


      22:30
  • 25Tis
    • 17:00

      Träning F-08


      18:30
  • 26Ons
    • 16:45

      Träning F-09


      18:15
    • 18:00

      Träning F-04


      20:15
    • 18:00

      Träning F-05


      19:30
    • 19:30

      Träning F-05


      21:00
    • 21:00

      Träning A-lag Damer


      22:30
  • 27Tor
    • 16:45

      Träning F-09


      18:00
    • 17:00

      Träning F-08


      18:30
    • 17:30

      Träning F-06


      19:00
  • 28Fre
    • 18:30

      Träning F-05


      20:00
  • 29Lör