Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Huddinge IK Innebandy

Följ

Huddinge IK Innebandy

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Huddinge IK Innebandy
Välj lag

Oktober 2018

Alla aktiviteter
  • 1Mån
    v.40
    • 17:00

      Träning F-06


      18:15
    • 17:15

      Träning F-10


      18:15
    • 18:15

      Träning F-05


      19:30
    • 19:30

      Träning F-04


      21:00
  • 2Tis
    • 17:00

      Träning F-08


      18:00
    • 17:15

      Fotografering F-09/10


      18:00
    • 17:45

      Fotografering F-06


      18:00
    • 18:00

      Lagfoto F-04


      18:35
    • 18:20

      Fotografering F-03


      19:00
    • 19:00

      Träning F-03


      20:30
    • 19:00

      Träning F-05


      19:20
    • 19:30

      Fotografering Birds


      20:00
  • 3Ons
    • 18:30

      Träning F-08


      20:00
    • 18:30

      Träning F-04


      19:45
  • 4Tor
    • 17:00

      Träning F-06


      18:00
    • 17:00

      Träning F-09/10


      18:30
    • 18:00

      Träning med F05 F-06


      19:00
    • 18:00

      Träning F-05


      19:30
    • 19:00

      Träning F-03


      20:30
  • 5Fre
  • 6Lör
    • 11:50

      Träning Birds


      13:00
    • 14:00

      Sundbybergs IK (borta) F-05


      15:00
    • 14:30

      FBI Tullinge (B) (borta) F-04


      16:30
    • 15:15

      Hässelby SK IBK (borta) F-05


      16:15
  • 7Sön
    • 09:00

      Träning F-09/10


      10:00
    • 10:00

      Solna IK (borta) F-08


      11:00
    • 10:00

      Boo Tigers (hemma) Birds


      14:30
    • 11:15

      Värmdö IF (B) (borta) F-06


      13:15
  • 8Mån
    v.41
    • 17:00

      Träning F-06


      18:15
    • 17:15

      Träning F-10


      18:15
    • 18:15

      Träning med F05 F-06


      19:30
    • 18:15

      Träning F-05


      19:30
    • 19:30

      Träning F-04


      21:00
  • 9Tis
    • 17:00

      Träning F-08


      18:30
    • 19:00

      Träning F-03


      20:30
    • 19:00

      Träning F-05


      20:30
  • 10Ons
    • 18:30

      Träning F-04


      19:45
    • 18:30

      Träning F-08


      20:00
  • 11Tor
    • 17:00

      Träning F-09/10


      18:30
    • 17:00

      Träning F-06


      18:00
    • 18:00

      Träning med F05 F-06


      19:00
    • 18:00

      Träning F-05


      19:30
    • 19:00

      Träning F-03


      20:30
  • 12Fre
  • 13Lör
    • 13:00

      Bele Barkarby IF IBF (hemma) F-06


      15:00
  • 14Sön
    • 09:00

      Ekerö IK (hemma) F-09/10


      11:00
    • 12:00

      Nacka Wallenstam IBK (hemma) F-06


      14:00
    • 14:00

      Högdalens AIS (hemma) F-04


      16:00
  • 15Mån
    v.42
    • 17:00

      Träning F-06


      18:15
    • 17:15

      Träning F-10


      18:15
    • 18:15

      Träning med F05 F-06


      19:30
    • 18:15

      Träning F-05


      19:30
    • 19:30

      Träning F-04


      21:00
  • 16Tis
    • 17:00

      Träning F-08


      18:30
    • 18:50

      Träning F-05


      20:30
    • 19:00

      Träning F-03


      20:30
  • 17Ons
    • 18:30

      Träning F-04


      19:45
    • 18:30

      Träning F-08


      20:00
  • 18Tor
    • 17:00

      Träning F-09/10


      18:30
    • 17:00

      Träning F-06


      18:00
    • 18:00

      Träning med F05 F-06


      19:00
    • 18:00

      Träning F-05


      19:30
    • 18:30

      Motivationsklimat och att stötta barn som idrottar F-09/10


      20:30
    • 19:00

      Träning F-03


      20:30
  • 19Fre
  • 20Lör
    • 09:15

      Nynäshamns IBK (borta) F-09/10


      11:15
    • 13:00

      Hammarby IF IBF (hemma) F-05


      14:00
    • 14:15

      Västerhaninge IBK (hemma) F-04


      16:15
    • 14:30

      Ängby IF (C) (borta) F-08


      15:30
    • 15:30

      Hammarby IF IBF (hemma) F-05


      16:30
    • 16:45

      Vendelsö IK (hemma) F-04


      18:45
    • 18:00

      Värmdö IF (B) (hemma) F-03


      20:00
  • 21Sön
    • 09:00

      Knatteliga Skogås F-10


      10:30
    • 09:00

      Träning F-09/10


      10:00
    • 11:00

      Örby IS (hemma) F-06


      13:00
    • 14:30

      Åkersberga IBF (B) (borta) F-03


      16:30
  • 22Mån
    v.43
    • 17:00

      Träning F-06


      18:15
    • 17:15

      Träning F-10


      18:15
    • 18:15

      Träning F-05


      19:30
    • 18:15

      Träning med F05 F-06


      19:30
    • 19:30

      Träning F-04


      21:00
  • 23Tis
    • 17:00

      Träning F-08


      18:30
    • 18:50

      Träning F-05


      20:30
    • 19:00

      Träning F-03


      20:30
    • 19:00

      Föräldramöte F-03


      20:30
  • 24Ons
    • 18:30

      Träning F-04


      19:45
    • 18:30

      Träning F-08


      20:00
  • 25Tor
    • 17:00

      Träning F-09/10


      18:30
    • 17:00

      Träning F-06


      18:00
    • 18:00

      Träning med F05 F-06


      19:00
    • 18:00

      Träning F-05


      19:30
    • 19:00

      Träning F-03


      20:30
  • 26Fre
    • 18:45

      Träningsmatch mot Farsta F-05


      20:00
  • 27Lör
    • 11:00

      Tumba GOIF (borta) F-09/10


      13:00
    • 13:00

      Täby FC (A) (borta) F-06


      15:00
    • 13:15

      Älvsjö AIK IBF (borta) F-04


      15:15
    • 16:30

      FBI Tullinge (A) (borta) F-03


      18:30
  • 28Sön
    • 09:00

      Träning F-09/10


      10:00
    • 10:00

      Vendelsö IK (hemma) F-06


      12:00
    • 14:30

      Värmdö IF (B) (borta) F-05


      15:30
    • 15:45

      Värmdö IF (A) (borta) F-04


      17:45
  • 29Mån
    v.44
    • 17:00

      Träning F-06


      18:15
    • 17:15

      Träning F-10


      18:15
    • 18:15

      Träning F-05


      19:30
    • 18:15

      Träning med F05 F-06


      19:30
    • 19:30

      Träning F-04


      21:00
  • 30Tis
    • 17:00

      Träning F-08


      18:30
    • 18:50

      Träning F-05


      20:30
    • 19:00

      Träning F-03


      20:30
  • 31Ons
    • 18:30

      Träning F-04


      19:45
    • 18:30

      Träning F-08


      20:00