Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Gustavsbergs IF Fotboll

Följ

Gustavsbergs IF Fotbollsklubb

Följ oss för uppdateringar
Följ
Gustavsbergs IF Fotboll
Välj lag

November 2021

Alla aktiviteter
  • 1Mån
    v.44
  • 2Tis
  • 3Ons
  • 4Tor
  • 5Fre
    • 17:45

      Träning P-07


      19:15
  • 6Lör
    • 10:00

      Match - Mörtnäs IF (7-manna) P-13


      11:00
    • 15:00

      Stuvsta IF 1 (hemma) F-09


      17:00
    • 16:00

      Mälarhöjdens IK Fotboll 1 (hemma) F-09


      18:00
  • 7Sön
  • 8Mån
    v.45
    • 16:45

      Träning F-09


      18:30
    • 18:00

      Träning F-11


      19:15
    • 19:00

      Föräldararmöte P-07


      21:00
    • 19:10

      Träning P-08


      20:30
    • 19:15

      Träning P-09


      20:30
  • 9Tis
    • 17:45

      Träning F-10


      19:15
    • 18:00

      Träning P-10


      19:15
    • 19:00

      Träning P-07


      20:30
  • 10Ons
    • 16:45

      Träning P-12


      18:00
    • 17:30

      Träning F-14


      18:30
    • 17:45

      Träning P-07


      19:15
    • 17:45

      Träning P-11


      19:15
    • 19:10

      Träning P-08


      20:30
  • 11Tor
    • 17:45

      Träning F-10


      19:15
    • 17:45

      Träning F-08


      19:15
    • 19:15

      Träning P-09


      20:30
    • 19:15

      Träning U16


      20:45
  • 12Fre
    • 17:45

      Träning P-07


      19:15
  • 13Lör
    • 08:45

      Träning F-13


      10:00
    • 10:30

      Essinge IK (borta) P-10


      12:30
    • 12:00

      Hammarby IF P08:20 (hemma) P-08


      13:00
    • 16:00

      Ledarfotboll P-13


      17:30
    • 16:00

      Träning F-12


      17:00
  • 14Sön
    • 08:15

      Tullinge Fotboll Cup F-09


      14:00
    • 09:00

      Träning P-14


      10:00
    • 10:00

      Hammarby IF 14(2) (borta) P-08


      11:30
    • 13:00

      Träning P-09


      14:15
    • 13:30

      Träningsmatch mot BP P-07


      15:00
    • 14:00

      Enskede IK 2 (borta) F-09


      16:00
    • 16:00

      Älvsjö AIK FF 1 (borta) F-09


      18:00
    • 19:30

      Träning U16


      20:30
  • 15Mån
    v.46
    • 16:45

      Träning F-09


      18:30
    • 18:00

      Träning F-11


      19:15
    • 19:10

      Träning P-08


      20:30
  • 16Tis
    • 17:00

      Yoump - höstavslutning F-12


      18:00
    • 17:45

      Träning F-10


      19:15
    • 18:00

      Träning P-10


      19:15
    • 19:00

      Träning P-07


      20:30
    • 20:30

      Träning U16


      21:45
    • 21:00

      Träning Herrlag


      22:00
  • 17Ons
    • 16:45

      Träning P-12


      18:00
    • 17:00

      Yoump - höstavslutning F-14


      18:00
    • 17:45

      Träning P-07


      19:15
    • 17:45

      Träning P-11


      19:15
    • 19:10

      Träning P-08


      20:30
  • 18Tor
    • 17:45

      Träning F-09


      19:15
    • 17:45

      Träning F-10


      19:15
    • 17:45

      Träning F-08


      19:15
    • 19:15

      Träning P-09


      20:30
    • 19:15

      Träning U16


      20:45
  • 19Fre
  • 20Lör
    • 08:45

      Träning F-13


      10:00
    • 09:00

      DIF Cupen P-13


      13:00
    • 09:30

      Träning P-10


      11:00
    • 11:45

      Träningsmatch P-07


      13:30
    • 16:00

      Träning F-12


      17:00
    • 16:00

      Träning P-13


      17:30
    • 16:00

      Träning F-11


      17:00
  • 21Sön
    • 09:00

      Träning P-14


      10:00
    • 10:00

      Match - Hammarby (7-manna) P-13


      11:00
    • 12:30

      Träningsmatch P-07


      14:30
    • 13:00

      Träning P-09


      14:15
    • 13:00

      Gröndals IK (borta) U16


      15:00
    • 15:00

      Träningsmatch P-07


      17:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:00
  • 22Mån
    v.47
    • 16:45

      Träning F-09


      18:30
    • 18:00

      Träning F-11


      19:15
    • 18:45

      Träning P-10


      20:00
    • 19:10

      Träning P-08


      20:30
  • 23Tis
    • 17:45

      Träning F-10


      19:15
    • 19:00

      Träning P-07


      20:30
  • 24Ons
    • 16:45

      Träning P-12


      18:00
    • 17:15

      Träning P-07


      19:15
    • 17:45

      Träning P-11


      19:15
    • 19:10

      Träning P-08


      20:30
  • 25Tor
    • 17:45

      Träning F-09


      19:15
    • 17:45

      Träning F-10


      19:15
    • 17:45

      Träning F-08


      19:15
    • 19:15

      Träning P-09


      20:30
    • 19:15

      Träning U16


      20:45
  • 26Fre
  • 27Lör
    • 08:00

      "Linköpingscupen" P-07


      00:00
    • 08:45

      Träning F-13


      10:00
    • 09:30

      Träning P-10


      11:00
    • 10:00

      Matchcamp F-13


      13:00
    • 17:00

      Skogås-Trångsunds FF Röd (hemma) F-09


      19:00
    • 18:00

      Hammarby IF FF 2 (hemma) F-09


      20:00
  • 28Sön
    • 00:00

      "Linköpingscupen" P-07


      19:00
    • 09:00

      Träning P-14


      10:00
    • 09:00

      Träning P-15


      10:00
    • 12:00

      Rågsveds IF (hemma) P-08


      13:00
    • 13:00

      Träning P-09


      14:15
    • 13:00

      Tyresö FF 2 (borta) U16


      14:00
    • 13:00

      Träningsmatch Boo FF P-07


      15:00
  • 29Mån
    v.48
    • 16:45

      Träning F-09


      18:30
    • 18:00

      Träning F-11


      19:15
    • 19:10

      Träning P-08


      20:30
  • 30Tis
    • 17:45

      Träning F-10


      19:15
    • 18:00

      Träning P-10


      19:15
    • 19:00

      Träning P-07


      20:30
    • 21:00

      Träning Herrlag


      22:00