Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Gustavsbergs IF Fotboll

Följ

Gustavsbergs IF Fotboll

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Gustavsbergs IF Fotboll
Välj lag

Oktober 2019

Alla aktiviteter
  • 1Tis
    v.40
    • 17:45

      Träning P-10


      19:00
    • 18:00

      Träning F-10/11


      19:15
    • 18:00

      Träning F-07


      19:00
    • 19:00

      Träning P-05


      20:30
    • 19:15

      Träning P-07


      20:30
    • 20:15

      Träning Damlag


      21:30
  • 2Ons
    • 16:45

      Träning P-04


      17:45
    • 17:45

      Träning F-08/09


      19:00
    • 17:45

      Träning P-08


      19:00
    • 17:45

      Träning P-09


      19:00
    • 19:00

      Träning P-07


      20:15
    • 20:00

      Sickla IF (hemma) Herrlag


      22:00
  • 3Tor
    • 17:30

      9-mannateori ink mat P-07


      19:00
    • 18:00

      Träning F-07


      19:30
    • 18:30

      Träning P-10


      19:45
    • 19:00

      Träning P-05


      20:30
    • 19:15

      Träning P-04


      20:30
    • 20:30

      Träning P-03


      22:00
  • 4Fre
  • 5Lör
  • 6Sön
    • 09:00

      Träning Fotbollsleken Pojkar 2019


      10:00
    • 10:00

      Träningsmatcher 9-manna P-07


      13:00
    • 13:00

      FoC Farsta FF Svart (hemma) P-05


      15:00
    • 15:00

      Tungelsta IF 1 (hemma) P-03


      17:00
    • 17:00

      IFK Aspudden-Tellus (hemma) Damlag


      19:00
  • 7Mån
    v.41
    • 17:45

      Träning F-08/09


      19:15
    • 18:00

      Träning P-08


      19:15
    • 18:00

      Träning P-11


      19:15
    • 19:15

      Träning P-04


      20:30
  • 8Tis
  • 9Ons
    • 17:45

      Träning P-08


      19:00
    • 17:45

      Träning P-09


      19:00
    • 17:45

      Träning F-08/09


      19:00
    • 19:00

      Tillslagsträning med Eija P-07


      21:00
    • 20:15

      Träning P-04


      21:30
  • 10Tor
    • 17:00

      Träning F-10/11


      18:15
    • 18:00

      Träning F-07


      19:30
    • 18:30

      Träning P-10


      19:45
    • 19:00

      Träning P-05


      20:30
    • 19:00

      Träning P-03


      20:30
    • 19:15

      Träning P-04


      20:30
  • 11Fre
    • 19:00

      Sickla IF 2 (hemma) P-05


      21:00
  • 12Lör
    • Heldag

      Nackamästerskapen Fotbollsleken Pojkar 2019

    • Heldag

      Linköping cup P-07

      Linköping
      Anteckning: Intresseanmälan till Linköping cup så vi vet hur många lag vi ska anmäla.
      I år kommer vi att delta i 9-manna turneringen.
      Matcherna är 1x 25 min
      Deltagaravgift: 1200 kr/barn
      Hotellboende lördag - söndag på Scandic Linköping
      Inkluderar;
      - frukost, lunch (på skola) och middag lördag (hotell)
      - frukost, lunch (på skola) söndag
      2-4 bäddsrum gäller
    • Heldag

      Nackamästerskapen (cup) P-11

    • 08:00

      Nackamästerskapen P-10


      00:00
    • 08:00

      Intresseanmälan - Nacka Mästerskapen P-09


      16:00

    • 10:00
    • 09:00

      Träning P-12


      10:00
    • 10:00

      Träning F-12


      11:00
    • 10:00

      Träningsmatcher 12 oktober F-07


      15:00
    • 10:00

      Nackamästerskapen P-09


      12:30
    • 10:00

      Nacka Mästerskapen - Lag Svart P-09


      00:00
    • 14:00

      IFK Viksjö 1 (borta) P-04


      16:00
  • 13Sön
    • Heldag

      Nackamästerskapen Fotbollsleken Pojkar 2019

    • Heldag

      Linköping cup P-07

      Linköping
      Anteckning: Intresseanmälan till Linköping cup så vi vet hur många lag vi ska anmäla.
      I år kommer vi att delta i 9-manna turneringen.
      Matcherna är 1x 25 min
      Deltagaravgift: 1200 kr/barn
      Hotellboende lördag - söndag på Scandic Linköping
      Inkluderar;
      - frukost, lunch (på skola) och middag lördag (hotell)
      - frukost, lunch (på skola) söndag
      2-4 bäddsrum gäller
    • Heldag

      Nackamästerskapen (cup) P-11

    • 00:00

      Nackamästerskapen P-10


      18:00
    • 00:00

      Nacka Mästerskapen - Lag Svart P-09


      13:00
    • Heldag

      Märsta Games F-08/09

    • 08:20

      Lag vit (hemma) P-10


      14:30
    • 09:00

      Träning Fotbollsleken Pojkar 2019


      10:00
    • 10:00

      Nackamästerskapen - dag 2 P-09


      12:30
    • 12:00

      P02, VIF-Enskede P-03


      14:00
  • 14Mån
    v.42
    • 17:45

      Träning F-08/09


      19:15
    • 17:45

      Ledarträff P-11


      19:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:15
    • 19:15

      Träning P-04


      20:30
  • 15Tis
  • 16Ons
    • 17:45

      Träning P-08


      19:00
    • 17:45

      Träning P-09


      19:00
    • 17:45

      Träning F-08/09


      19:00
    • 19:00

      Träning P-07


      20:15
    • 20:15

      Träning P-04


      21:30
  • 17Tor
    • 17:00

      Träning F-10/11


      18:15
    • 18:00

      Träning F-07


      19:30
    • 18:30

      Träning P-10


      19:45
    • 19:00

      Träning P-03


      20:30
    • 19:00

      Träning P-05


      20:30
    • 19:15

      Träning P-04


      20:30
  • 18Fre
    • 16:30

      Nackamästerskapen P-07


      00:00
    • 17:00

      NM: Gustavsberg vit - Boo FF p07:2 P-07


      18:00
    • 17:55

      NM: Sickla svart 1 - Gustavsberg röd P-07


      19:00
    • 18:50

      Träning F-07


      20:00
    • 20:15

      Spontanfotboll Gurra United


      22:00
  • 19Lör
    • Heldag

      Nackamästerskapen P-07

    • 08:00

      Nackamästerskapen F10 F-10/11


      16:00
    • 09:00

      Nackamästerskapen F-07


      00:00
    • 09:00

      Träning P-12


      10:00
    • 09:00

      NM: Gustavsberg vit - Sickla svart 2 P-07


      10:00
    • 09:00

      Nackamästerskapen P-08


      16:30
    • 09:45

      Saltsjöbadens IF 3 (borta) P-08


      10:45
    • 10:00

      Träning F-12


      11:00
    • 10:00

      NM: Gustavsberg röd - Boo FF 7 P-07


      11:00
    • 11:50

      NM: Gustavsberg vit - Älta vit P-07


      12:50
    • 12:45

      NM: Älta svart - Gustavsberg röd P-07


      13:45
    • 12:45

      Boo FF 6 (hemma) P-08


      13:45
    • 14:15

      Boo FF 4 (hemma) P-08


      15:15
    • 15:45

      Sickla IF blåvit1 (hemma) P-08


      16:45
    • 16:00

      IK Frej Täby FK 1 (hemma) P-04


      18:00
  • 20Sön
    • 00:00

      Nackamästerskapen P-07


      17:30
    • 00:00

      Nackamästerskapen F-07


      15:00
    • 10:15

      Nackamästerskapen F11 F-10/11


      16:30
    • 13:40

      NM: Gustavsberg vit - Boo FF 9 P-07


      14:40
    • 14:35

      NM: Gustavsberg röd - Järla svart P-07


      15:35
    • 15:30

      NM: Boo FF 5 - Gustavsberg vit P-07


      16:30
    • 16:25

      NM: Gustavsberg röd - Boo FF 3 P-07


      17:25
    • 18:30

      Ledarträff P-09


      20:00
  • 21Mån
    v.43
    • 17:45

      Träning F-08/09


      19:15
    • 17:45

      Föräldramöte GIF P11 P-11


      18:45
    • 18:00

      Planera avslutning F-10/11


      19:00
    • 18:00

      Träning F-12


      19:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:15
    • 19:15

      Träning P-04


      20:30
  • 22Tis
  • 23Ons
    • 17:45

      Träning P-08


      19:00
    • 17:45

      Träning P-09


      19:00
    • 17:45

      Träning F-08/09


      19:00
    • 19:00

      Träning P-07


      20:15
  • 24Tor
    • 19:00

      Träning P-05


      20:30
    • 19:15

      Träning P-04


      20:30
  • 25Fre
  • 26Lör
    • 10:00

      Träning F-12


      11:00
  • 27Sön
  • 28Mån
    v.44
    • 17:45

      Träning F-08/09


      19:15
    • 18:00

      Träning P-08


      19:15
  • 29Tis
  • 30Ons
    • 17:45

      Träning P-08


      19:00
    • 17:45

      Träning P-09


      19:00
    • 17:45

      Träning F-08/09


      19:00
    • 19:00

      Träning P-07


      20:15
  • 31Tor
    • 19:00

      Träning P-05


      20:30