Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Gnosjö IBK

Följ

Gnosjö IBK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Februari 2020

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.5
    • 10:00

      Bankeryds Skid o MK F10-11/1 (borta) F-09/10/11


      12:00
    • 11:00

      Hestra Skid O SK F09-10 (hemma) F-09/10/11


      13:00
  • 2Sön
    • 10:00

      Skillingaryds IK F07-08 (hemma) F-06/07/08


      12:00
    • 12:00

      Hovslätts IK P06 (hemma) P-06


      14:00
    • 12:15

      KFUM Jönköping P07 (borta) P-07/08


      14:15
    • 16:00

      Husqvarna IK DJ (hemma) DJ18


      18:00
  • 3Mån
    v.6
  • 4Tis
    • 17:00

      Träning P-06


      18:15
    • 18:15

      Träning P-07/08


      20:00
    • 19:30

      Växjö IBK Utveckling DJ (borta) DJ18


      21:30
  • 5Ons
  • 6Tor
    • 17:00

      Träning P-06


      18:15
    • 18:15

      Träning P-07/08


      19:30
    • 19:30

      Träning DJ18


      21:00
  • 7Fre
  • 8Lör
  • 9Sön
    • 11:00

      Månsarps IBK P06/2 (borta) P-06


      13:00
  • 10Mån
    v.7
  • 11Tis
    • 17:00

      Träning P-06


      18:15
    • 18:15

      Träning P-07/08


      19:30
    • 19:30

      Träning DJ18


      21:00
  • 12Ons
  • 13Tor
    • 18:15

      Träning P-07/08


      19:30
    • 19:30

      Träning DJ18


      21:00
  • 14Fre
  • 15Lör
    • 15:00

      Värnamo IK P11/1 (borta) P-11


      17:00
    • 15:45

      Hestra Skid O SK P11 (hemma) P-11


      17:45
      Östboskolan 3-manna
      Serie: Poolspel Pojkar 3-3 L Gr 4
      Resultat och referat
    • 16:30

      Månsarps IBK P11/1 (borta) P-11


      18:30
  • 16Sön
    • 14:00

      Skillingaryds IK DJ (borta) DJ18


      16:00
  • 17Mån
    v.8
  • 18Tis
    • 17:00

      Träning P-06


      18:15
    • 18:15

      Träning P-07/08


      19:30
    • 19:30

      Träning DJ18


      21:00
  • 19Ons
  • 20Tor
    • 17:00

      Träning P-06


      18:15
    • 18:15

      Träning P-07/08


      19:15
    • 19:45

      Sävsjö IBK/SW 2010 DJ (hemma) DJ18


      21:45
  • 21Fre
    • 16:30

      Träning P-11


      17:45
    • 17:45

      Träning P-09/10


      19:00
    • 18:00

      Forsheda IF P04-05 (borta) P-04/05


      20:00
    • 19:30

      Vimmerby IBK (hemma) A-lag Div 2


      21:30
  • 22Lör
    • 10:00

      Värnamo IK P09/1 (hemma) P-09/10


      12:00
    • 10:45

      Jönköpings IK Ungdom F11/3 (borta) F-09/10/11


      15:00
    • 11:30

      Malmbäcks IF F08-11/1 (hemma) F-09/10/11


      13:30
    • 11:30

      Husqvarna IK F06-08 (borta) F-06/07/08


      13:30
    • 12:00

      Hestra Skid O SK P09 (borta) P-09/10


      14:00
    • 13:00

      Nässjö IBF F09-11 (hemma) F-09/10/11


      15:00
  • 23Sön
    • 12:00

      Tenhults IF P07 (hemma) P-07/08


      14:00
    • 14:00

      Värnamo IK P06 (hemma) P-06


      16:00
  • 24Mån
    v.9
  • 25Tis
    • 17:00

      Träning P-06


      18:15
    • 18:15

      Träning P-07/08


      19:30
    • 19:30

      Träning DJ18


      21:00
  • 26Ons
  • 27Tor
    • 17:00

      Träning P-06


      18:15
    • 18:15

      Träning P-07/08


      19:30
    • 19:30

      Träning DJ18


      21:00
  • 28Fre
  • 29Lör
    • 11:00

      Malmbäcks IF P06-07 (borta) P-07/08


      13:00