Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Gnosjö IBK

Följ

Gnosjö IBK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Oktober 2019

Alla aktiviteter
  • 1Tis
    v.40
    • 17:00

      Träning P-06


      18:15
    • 18:15

      Träning P-07/08


      19:30
    • 19:30

      Träning DJ18


      21:00
  • 2Ons
  • 3Tor
    • 17:00

      Träning P-06


      18:15
    • 18:15

      Träning P-07/08


      19:30
    • 19:30

      Träning DJ18


      21:00
  • 4Fre
  • 5Lör
    • Heldag

      Hovmantorp Innebandycup lördagen den 5:e Oktober P-07/08

  • 6Sön
  • 7Mån
    v.41
  • 8Tis
    • 17:00

      Träning P-06


      18:15
    • 18:15

      Träning P-07/08


      19:30
    • 19:30

      Träning DJ18


      21:00
  • 9Ons
  • 10Tor
    • 17:00

      Träning P-06


      18:15
    • 18:15

      Träning P-07/08


      19:30
    • 19:30

      Träning DJ18


      21:00
  • 11Fre
    • 16:30

      Träning P-11


      17:45
      Töllstorphallen Gnosjö
    • 17:45

      Träning P-09/10


      19:00
    • 20:00

      Ingelstad IBK (borta) A-lag Div 2


      22:00
  • 12Lör
  • 13Sön
    • 15:00

      Jönköpings IK Ungdom DJ (hemma) DJ18


      17:00
  • 14Mån
    v.42
  • 15Tis
    • 17:00

      Träning P-06


      18:15
    • 18:15

      Träning P-07/08


      19:30
    • 19:30

      Träning DJ18


      21:00
  • 16Ons
  • 17Tor
    • 17:00

      Träning P-06


      18:15
    • 18:15

      Träning P-07/08


      19:30
    • 19:30

      Träning DJ18


      21:00
  • 18Fre
  • 19Lör
    • 16:00

      Ryds SK /Väckelsångs IK DJ (borta) DJ18


      18:00
  • 20Sön
    • 10:00

      Värnamo IK P11/2 (borta) P-11


      12:00
    • 10:00

      Månsarps IBK F06-07/2 (hemma) F-06/07/08


      12:00
    • 10:45

      Skillingaryds IK P12 (hemma) P-11


      12:45
    • 11:30

      Husqvarna IK P11/1 (hemma) P-11


      13:30
    • 12:00

      Hestra Skid O SK P06-08 (hemma) P-07/08


      14:00
    • 14:00

      IBF Tranås P06 (hemma) P-06


      16:00
    • 16:00

      Månsarps IBK P06/1 (hemma) P-04/05


      18:00
  • 21Mån
    v.43
  • 22Tis
    • 17:00

      Träning P-06


      18:15
    • 18:15

      Träning P-07/08


      19:30
    • 19:30

      Träning DJ18


      21:00
  • 23Ons
  • 24Tor
    • 17:00

      Träning P-06


      18:15
    • 18:15

      Träning P-07/08


      19:30
    • 19:30

      Träning DJ18


      21:00
  • 25Fre
  • 26Lör
    • 11:00

      KFUM Jönköping P06/1 (borta) P-04/05


      13:00
    • 11:30

      Jönköpings IK Ungdom F07 (borta) F-06/07/08


      13:30
    • 14:30

      Bankeryds Skid o MK F10-11/2 (hemma) F-09/10/11


      16:30
    • 15:15

      Jönköpings IK Ungdom F11/3 (borta) F-09/10/11


      17:15
    • 15:30

      KFUM Jönköping P10/1 (hemma) P-09/10


      17:30
    • 16:00

      Värnamo IK F10/1 (hemma) F-09/10/11


      18:00
    • 16:30

      Forsheda IF P08-09 (borta) P-09/10


      18:30
  • 27Sön
    • 13:30

      Jönköpings IK Ungdom P06/1 (borta) P-06


      15:30
    • 14:15

      Bankeryds Skid o MK P08/1 (borta) P-07/08


      16:15
  • 28Mån
    v.44
  • 29Tis
    • 17:00

      Träning P-06


      18:15
    • 18:15

      Träning P-07/08


      19:30
    • 19:30

      Träning DJ18


      21:00
  • 30Ons
  • 31Tor
    • 17:00

      Träning P-06


      18:15
    • 18:15

      Träning P-07/08


      19:30
    • 19:30

      Träning DJ18


      21:00