Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Glimma Hockey

Följ

Glimma Hockey

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Januari 2019

Alla aktiviteter
  • 1Tis
    v.1
    • 18:15

      Träning A-lag


      19:15
    • 19:30

      Träning B1


      20:30
  • 2Ons
    • 17:00

      Tematräning Glimma Hockey


      18:15
    • 17:00

      Träning B2


      18:15
    • 18:30

      Träning A-lag


      20:00
    • 19:30

      Träning A2


      20:20
  • 3Tor
    • 17:30

      Träning D2


      18:45
    • 17:30

      Träning D3


      18:45
    • 19:15

      Träning A2


      20:15
    • 19:15

      Träning B1


      20:15
    • 20:30

      Träning Oldboys


      21:45
  • 4Fre
    • 17:00

      Träning A-lag


      18:30
    • 18:45

      Träning B2


      20:00
  • 5Lör
    • 11:30

      Limhamn Hockey (hemma) B2


      13:00
  • 6Sön
  • 7Mån
    v.2
    • 17:15

      Träning B2


      19:30
    • 19:45

      Träning A2


      21:00
    • 20:10

      Träning B1


      21:15
  • 8Tis
    • 17:00

      Träning D2


      18:00
    • 17:00

      Träning D3


      18:00
    • 18:15

      Träning A-lag


      19:15
    • 18:30

      Träning B2


      20:30
    • 19:30

      Träning B1


      20:30
  • 9Ons
    • 17:00

      Tematräning Glimma Hockey


      18:15
    • 17:15

      Träning B2


      18:15
    • 18:30

      Träning A-lag


      20:00
    • 19:30

      Träning A2


      20:20
  • 10Tor
    • 17:00

      Träning D2


      18:00
    • 17:00

      Träning D3


      18:00
    • 19:00

      A-lagsbemanning A2


      21:30
    • 19:15

      Träning A2


      20:15
    • 19:15

      Träning B1


      20:15
    • 20:30

      Träning Oldboys


      21:45
  • 11Fre
    • 17:00

      Träning A-lag


      18:30
    • 18:45

      Träning B2


      20:00
  • 12Lör
    • 11:40

      Lund Giants HC 2 (borta) D3


      14:00
  • 13Sön
  • 14Mån
    v.3
    • 17:15

      Träning B2


      19:30
    • 19:45

      Träning A2


      21:00
    • 20:10

      Träning B1


      21:15
  • 15Tis
    • 17:00

      Träning D2


      18:00
    • 17:00

      Träning D3


      18:00
    • 18:15

      Träning A-lag


      19:15
    • 18:45

      Möte B2


      19:15
    • 19:30

      Träning B2


      20:30
    • 19:30

      Träning B1


      20:30
  • 16Ons
    • 17:00

      Tematräning Glimma Hockey


      18:15
    • 17:15

      Träning B2


      18:15
    • 18:30

      Träning A-lag


      20:00
    • 19:30

      Träning A2


      20:20
  • 17Tor
    • 17:30

      Träning D2


      18:45
    • 17:30

      Träning D3


      18:45
    • 19:00

      A-lagsbemanning A2


      21:30
    • 19:15

      Träning A2


      20:15
    • 19:15

      Träning B1


      20:15
    • 20:30

      Träning Oldboys


      21:45
  • 18Fre
    • 17:00

      Träning A-lag


      18:30
    • 19:00

      Limhamn Hockey (hemma) A-lag


      21:00
  • 19Lör
    • 09:30

      Glimma Hockey 2 (hemma) D2


      13:00
  • 20Sön
    • 10:00

      Träning Hockeyskolan


      11:00
    • 11:30

      Trelleborg/Pantern (hemma) A2


      14:00
    • 16:00

      Ronneby IK (borta) A-lag


      18:00
    • 16:30

      Osby IK (hemma) B2


      18:30
  • 21Mån
    v.4
    • 19:00

      Jonstorps IF IshF 2 (hemma) B2


      21:00
    • 19:45

      Träning A2


      21:00
    • 20:10

      Träning B1


      21:15
  • 22Tis
    • 17:00

      Träning D2


      18:00
    • 17:00

      Träning D3


      18:00
    • 18:15

      Träning A-lag


      19:15
    • 18:30

      Träning B2


      20:30
    • 19:30

      Träning B1


      20:30
  • 23Ons
  • 24Tor
    • 17:30

      Träning D2


      18:45
    • 17:30

      Träning D3


      18:45
    • 19:00

      Diö GOIF HK (borta) A-lag


      21:00
    • 19:15

      Träning B1


      20:15
    • 19:15

      Träning A2


      20:15
    • 20:30

      Träning Oldboys


      21:45
  • 25Fre
  • 26Lör
    • 15:30

      Åstorps IK (hemma) D3


      18:00
  • 27Sön
    • 10:00

      Träning Hockeyskolan


      11:00
    • 17:00

      A-lagsbemanning A2


      19:30
    • 17:00

      Frosta HC (hemma) A-lag


      19:00
    • 18:00

      Mörrums GoIS IK (borta) A2


      19:00
    • 18:00

      Lund Giants HC 3 (borta) B2


      20:00
  • 28Mån
    v.5
    • 17:15

      Träning B2


      19:30
    • 19:45

      Träning A2


      21:00
    • 20:10

      Träning B1


      21:15
  • 29Tis
    • 17:00

      Träning D2


      18:00
    • 17:00

      Träning D3


      18:00
    • 18:15

      Träning A-lag


      19:15
    • 18:30

      Träning B2


      20:30
    • 19:30

      Träning B1


      20:30
  • 30Ons
  • 31Tor
    • 17:30

      Träning D2


      18:45
    • 17:30

      Träning D3


      18:45
    • 19:00

      Frosta HC (borta) A-lag


      21:00
    • 19:15

      Träning B1


      20:15
    • 19:15

      Träning A2


      20:15
    • 20:30

      Träning Oldboys


      21:45