Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Gamla Stan IBK

Följ

Gamla Stan IBK

Följ oss för uppdateringar
Följ
Gamla Stan IBK
Välj lag

November 2020

Alla aktiviteter
  • 1Sön
    v.44
    • 11:00

      Skellefteå IBS (borta) P-11


      12:30
    • 12:00

      Gamla Stan IBK/ Gul 09 (hemma) P-08


      14:00
    • 12:00

      Gamla Stan IBK/ Gul 09 (hemma) P-09


      14:00
    • 14:00

      Match IBK P05-P07 P-06


      15:00
    • 15:00

      Match IBS 08/09-Gamla Stan F-09


      16:00
    • 16:00

      Skellefteå IBS F06-07 (borta) F08


      18:00
    • 18:00

      Träning Akademi


      19:00
  • 2Mån
    v.45
  • 3Tis
  • 4Ons
    • 17:00

      Träning F-09


      18:00
    • 17:00

      Träning P-09


      18:00
    • 17:30

      Träning P-08


      18:45
    • 18:00

      Träning P-07


      19:00
    • 18:00

      Träning P-06


      19:00
    • 18:30

      Träning F-06


      19:30
    • 19:00

      Träning F08


      20:00
    • 19:00

      Träning P-11


      20:00
    • 20:00

      Träning F-05/SIBK


      21:00
  • 5Tor
  • 6Fre
    • 17:15

      Träning P-08


      18:15
    • 19:15

      Träning Akademi


      20:30
  • 7Lör
    • 09:00

      Träning P-13


      10:00
    • 10:00

      Träning P-12


      11:00
    • 10:00

      Skellefteå IBK/ Svart P10 (hemma) P-09


      12:00
    • 10:30

      Match Skellefteå IBK (borta) F-11


      11:30
    • 11:00

      Bureå Idrottsförening P06 (hemma) P-08


      13:00
    • 11:30

      Skellefteå IBS F08-09 (hemma) F08


      13:30
    • 12:00

      Träning A-lag Herrar


      13:40
    • 13:00

      Team Thorengruppen Ungdom SK (hemma) A-lag Herrar


      15:00
    • 14:00

      Skellefteå IBK F06-07 (hemma) F-06


      16:00
    • 15:30

      Hörnefors IF (hemma) Div 2 herrar


      19:00
    • 17:30

      Gamla Stan IBK 07 (hemma) P-07


      19:30
  • 8Sön
    • 11:15

      Match Gamla Stan - Rönnskär F10 F-09


      12:15
    • 15:30

      Gamla Stan IBK /Gul P08 (hemma) P-09


      17:30
    • 15:30

      Gamla Stan IBK /Gul P08 (hemma) P-08


      17:30
    • 17:30

      Skellefteå IBS P06 (borta) P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning Akademi


      19:00
  • 9Mån
    v.46
  • 10Tis
  • 11Ons
    • 17:00

      Träning F-09


      18:00
    • 17:00

      Träning P-09


      18:00
    • 17:30

      Träning P-08


      18:45
    • 18:00

      Träning P-07


      19:00
    • 18:00

      Träning P-06


      19:00
    • 19:00

      Träning F08


      20:00
    • 19:00

      Träning P-11


      20:00
    • 20:00

      Träning F-05/SIBK


      21:00
  • 12Tor
  • 13Fre
    • 17:15

      Träning P-08


      18:15
    • 19:15

      Träning Akademi


      20:30
  • 14Lör
    • 00:00

      Gimonäs Umeå IF (hemma) F-05/SIBK


      02:00
    • 09:00

      Träning P-13


      10:00
    • 10:00

      Träning P-12


      11:00
    • 11:30

      Skellefteå IBS P07 (hemma) P-06


      13:30
    • 12:00

      Gimonäs Umeå IF (hemma) F-05/SIBK


      14:00
    • 13:30

      FBC Moröbacke P11 (hemma) P-11


      15:00
    • 14:00

      Umeå City IBF (borta) Div 2 herrar


      19:00
    • 15:00

      Sävar IK (hemma) Utv Herrar


      16:30
  • 15Sön
    • 00:00

      Gamla Stan IBK /Svart 08 (hemma) P-07


      02:00
    • 10:30

      Gamla Stan IBK /Svart P08 (hemma) P-07


      12:30
    • 18:00

      Träning Akademi


      19:00
  • 16Mån
    v.47
  • 17Tis
    • 17:00

      Träning F-06


      18:00
    • 17:00

      Träning P-09


      18:00
    • 17:00

      Träning Mix14


      18:00
    • 18:00

      Träning F-09


      19:00
    • 18:00

      Träning P-11


      19:00
    • 18:30

      Träning F-11


      19:30
    • 19:00

      Träning P-07


      20:00
    • 19:00

      Träning P-06


      20:00
    • 20:00

      Träning Div 2 herrar


      21:00
    • 20:00

      Träning Utv Herrar


      21:00
  • 18Ons
    • 17:00

      Träning F-09


      18:00
    • 18:00

      Träning P-07


      19:00
    • 18:00

      Träning P-06


      19:00
    • 19:00

      Träning F08


      20:00
    • 19:00

      Träning P-11


      20:00
    • 20:00

      Träning F-05/SIBK


      21:00
  • 19Tor
  • 20Fre
  • 21Lör
  • 22Sön
    • 15:45

      Skellefteå IBK P07 (borta) P-07


      17:45
    • 18:00

      Träning Akademi


      19:00
  • 23Mån
    v.48
  • 24Tis
  • 25Ons
    • 17:00

      Träning F-09


      18:00
    • 17:30

      Träning P-08


      18:45
    • 18:00

      Träning P-07


      19:00
    • 18:00

      Träning P-06


      19:00
    • 19:00

      Träning F08


      20:00
    • 19:00

      Träning P-11


      20:00
    • 20:00

      Träning F-05/SIBK


      21:00
  • 26Tor
    • 16:00

      Träning F-06


      17:00
    • 17:00

      Träning P-13


      18:00
    • 17:00

      Träning P-09


      18:00
    • 18:00

      Träning P-07


      19:00
    • 18:00

      Träning F-11


      19:00
    • 18:00

      Träning P-06


      19:00
    • 19:00

      Träning F08


      20:00
    • 19:00

      Träning P-12


      20:00
    • 20:00

      Träning F-05/SIBK


      21:00
      Lejonström (fd kaplan)
    • 20:00

      FBC Moröbacke (borta) Div 2 herrar


      23:00
    • 20:15

      Träning Div 2 herrar


      21:15
    • 20:15

      Träning Utv Herrar


      21:15
  • 27Fre
  • 28Lör
    • 09:00

      Träning P-13


      10:00
    • 10:00

      Träning P-12


      11:00
    • 11:00

      Bureå Idrottsförening P08-09 (hemma) P-07


      13:00
    • 15:30

      Team Thorengruppen Ungdom SK (hemma) Div 2 herrar


      19:00
  • 29Sön
  • 30Mån
    v.49