Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Grebbestads IF

Följ

Grebbestads IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen. Läs mer om vår cookie policy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Grebbestads IF
Välj lag

Augusti 2018

Alla aktiviteter
  • 1Ons
    v.31
    • 17:30

      Träning F0406


      19:00
    • 18:30

      Träning P06


      20:00
  • 2Tor
  • 3Fre
    • Heldag

      Skara Sommarland Cup F0406

  • 4Lör
    • Heldag

      Skara Sommarland Cup F0406

  • 5Sön
  • 6Mån
    v.32
    • 17:30

      Träning F0406


      19:00
    • 18:00

      Träning A-laget


      19:30
    • 18:30

      Träning P06


      20:00
  • 7Tis
  • 8Ons
    • 17:30

      Träning F0406


      19:00
    • 18:00

      Hunnebostrands GOIF (borta) PF0708


      20:00
    • 18:00

      Träning A-laget


      19:30
    • 18:30

      Träning P06


      20:00
  • 9Tor
  • 10Fre
  • 11Lör
    • 10:00

      Grohed/LSK Svart (borta) P06


      12:00
  • 12Sön
  • 13Mån
    v.33
    • 17:00

      Träning F0709


      18:00
    • 17:30

      Träning F0406


      19:00
    • 18:00

      Träning A-laget


      19:30
    • 18:30

      Träning P06


      20:00
  • 14Tis
    • 00:00

      IFK Uddevalla Vit (hemma) P06


      02:00
    • 17:00

      Träning PF09


      18:30
    • 17:00

      Träning PF10-11


      18:30
    • 17:00

      Träning Andralaget


      18:30
    • 18:00

      Träning PF0708


      19:30
    • 18:45

      DM SIF (B) A-laget


      00:00
  • 15Ons
    • 17:30

      Träning F0406


      19:00
    • 18:00

      Träning A-laget


      19:30
    • 18:30

      Träning P06


      20:00
  • 16Tor
    • 17:00

      Träning F0709


      18:00
    • 18:00

      Träning PF0708


      19:30
    • 18:00

      Tanums IF 08 Vit (hemma) PF0708


      20:00
  • 17Fre
  • 18Lör
    • 16:00

      Lunds BK (hemma) A-laget


      18:00
  • 19Sön
    • 00:00

      Hamburgsunds IF Blå (borta) F0406


      02:00
    • 10:00

      Sammandrag PF10-11


      16:00
    • 11:00

      Skärhamns IK (borta) F0406


      13:00
    • 14:00

      FC Diaspora (borta) Andralaget


      16:00
    • 16:00

      Träning Andralaget


      18:00
  • 20Mån
    v.34
    • 17:00

      Träning F0709


      18:00
    • 17:30

      Träning F0406


      19:00
    • 18:00

      Träning A-laget


      19:30
    • 18:30

      Träning P06


      20:00
  • 21Tis
  • 22Ons
    • 17:30

      Träning F0406


      19:00
    • 18:30

      Träning P06


      20:00
    • 19:00

      IFK Uddevalla (hemma) P15-17


      21:00
  • 23Tor
  • 24Fre
  • 25Lör
    • 10:00

      Sammandrag PF10-11


      14:59
    • 11:00

      IFK Uddevalla 08 grön (borta) PF0708


      13:00
  • 26Sön
    • 16:00

      Träning Andralaget


      18:00
    • 16:00

      Ängelholms FF (borta) A-laget


      18:00
    • 17:00

      Herrestads AIF Vit (borta) P06


      19:00
    • 18:00

      IFK Strömstad (hemma) F0406


      20:00
  • 27Mån
    v.35
    • 17:00

      Träning F0709


      18:00
    • 17:30

      Träning F0406


      19:00
    • 18:30

      Träning P06


      20:00
  • 28Tis
  • 29Ons
    • 17:30

      Träning F0406


      19:00
    • 18:00

      Träning A-laget


      19:30
    • 18:30

      Träning P06


      20:00
    • 18:30

      IFK Strömstad Blå (hemma) P06


      20:30
    • 19:00

      Skärhamns IK (hemma) P15-17


      21:00
  • 30Tor
    • 17:00

      Träning F0709


      18:00
    • 18:00

      Träning PF0708


      19:30
    • 18:00

      Skee IF Gul (hemma) PF0708


      20:00
    • 18:30

      Träning A-laget


      20:00
  • 31Fre