Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Forshaga IF

Följ

Forshaga IF

Följ oss för uppdateringar
Följ
Forshaga IF
Välj lag

September 2021

Alla aktiviteter
  • 1Ons
    v.35
  • 2Tor
    • 16:30

      Träning Team-08


      17:30
    • 16:45

      Träning P-07


      18:00
    • 17:30

      Träning P-09 Fotboll


      19:00
    • 17:40

      Råda IK (borta) P-08


      19:40
    • 18:00

      Träning P-12


      19:15
    • 18:45

      Träning J20


      21:00
    • 18:50

      Träning U16


      19:50
    • 18:50

      Träning Team 07


      19:50
  • 3Fre
    • 16:30

      P-vakter FBK-DIF J20


      18:15
    • 17:15

      Träning P-06


      19:00
    • 19:00

      IK Arvika Fotboll röd (borta) P-07


      21:00
  • 4Lör
    • 09:20

      Träning Team -12


      10:20
    • 11:00

      Karlstad Fotboll 3 (hemma) P-10 Fotboll


      12:30
    • 12:00

      BIK Karlskoga (hemma) Team-08


      13:30
    • 12:15

      Färjestad BK (borta) Team 07


      14:00
    • 13:00

      Grums IK FK (hemma) P-07


      15:00
    • 13:00

      Träning J18


      15:10
    • 15:20

      Istid Team -09


      16:20
    • 16:30

      Träning J20


      17:30
    • 16:30

      Föräldrar/spelarmöte Team -09


      17:30
  • 5Sön
    • 09:00

      Träning Team-10


      10:00
    • 10:10

      Träning U16


      11:10
    • 10:10

      Träning Team 07


      11:10
    • 11:00

      IFK Sunne Röd (borta) P-09 Fotboll


      13:00
    • 11:00

      Hertzöga BK grön (hemma) P-08


      13:00
    • 11:20

      Träning A-lag Damer


      12:20
    • 13:00

      Match P-11 Fotboll


      15:00
    • 13:30

      Viking HC (hemma) J18


      15:30
    • 16:00

      IF Karlstad Fotboll 1 (borta) P-06


      18:00
    • 16:30

      Hammarö HC (borta) J20


      17:30
  • 6Mån
    v.36
  • 7Tis
    • 16:30

      Träning Team-10


      17:30
    • 16:45

      Träning P-07


      18:30
    • 17:30

      RInns AIK (hemma) P-09 Fotboll


      19:00
    • 18:00

      Träning P-12


      19:15
    • 18:30

      Träning P-06


      20:00
    • 18:45

      Träning J20


      21:00
    • 18:50

      Träning U16


      19:50
    • 18:50

      Träning Team 07


      19:50
    • 19:00

      Arvika HC (borta) Team-08


      21:00
    • 19:45

      Träning J18


      22:10
  • 8Ons
  • 9Tor
  • 10Fre
    • 14:00

      Kristinehamns HT (hemma) Team-08


      15:00
    • 16:30

      Träning P-06


      18:00
    • 18:50

      Träning U16


      19:50
    • 18:50

      Träning Team 07


      19:50
    • 20:00

      Träning J18


      21:00
  • 11Lör
    • 08:30

      Träning Team -09


      09:30
    • 10:00

      Norrstrand Vit (borta) P-10 Fotboll


      11:30
    • 10:00

      Hammarö HC (borta) J20


      11:30
    • 10:30

      Stenungsund HF (hemma) Team-08


      11:30
    • 14:00

      Kristinehamns HT (hemma) J20


      15:30
    • 14:00

      Värmdö HC (hemma) Team-08


      15:00
    • 16:30

      Hammarö HC (borta) J18


      17:30
    • 17:00

      Täby HC (borta) Team-08


      18:00
  • 12Sön
    • 09:30

      Flemingsberg IK (borta) Team-08


      10:30
    • 11:00

      Rännberg (hemma) P-10 Fotboll


      12:30
    • 13:00

      IK Arvika Fotboll (borta) P-07


      15:00
    • 13:00

      Köping HC (hemma) J20


      14:30
    • 15:00

      Poolspel P-12


      16:00
    • 16:30

      Poolspel P-12


      17:30
    • 17:00

      Viking HC (borta) J20


      18:30
    • 18:15

      Hammarö FK (hemma) P-06


      20:15
  • 13Mån
    v.37
  • 14Tis
    • 16:30

      Träning Team-10


      17:30
    • 17:30

      Träning P-09 Fotboll


      19:00
    • 18:00

      Träning P-12


      19:00
    • 18:15

      IFK Kristinehamn vit (hemma) P-06


      20:15
    • 18:45

      Träning J20


      21:00
    • 18:50

      Träning U16


      19:50
    • 18:50

      Träning Team 07


      19:50
    • 19:30

      FBK Karlstad röd (hemma) P-07


      21:30
    • 19:45

      Träning J18


      22:10
  • 15Ons
  • 16Tor
  • 17Fre
    • 16:30

      Träning P-08


      18:00
    • 16:30

      Träning Team 07


      17:30
    • 18:00

      Norrstrands IF röd (borta) P-06


      20:00
    • 18:50

      Träning U16


      19:50
    • 20:00

      Träning J18


      21:00
  • 18Lör
    • 09:40

      Träning A-lag Damer


      10:40
    • 10:00

      Hammarö Syd (borta) P-10 Fotboll


      11:30
    • 11:00

      Poolspel match mot Råtorp P-12


      12:00
    • 12:30

      Poolspel match mot Råtorp P-12


      13:30
    • 12:30

      Bemanning Klarävsloppet J18


      15:30
    • 13:00

      Träningsmatch U16


      15:00
    • 14:00

      Malungs IF (hemma) J20


      16:00
    • 15:30

      Träningsmatch Nor IK-FIF Team -09


      16:30
  • 19Sön
    • 08:30

      Träning Team -12


      09:30
    • 10:00

      Bemanning Klarävsloppet J20


      14:45
    • 10:00

      Bemanning Klarävsloppet Team-08


      15:45
    • 10:15

      Bemanning Klarälvsloppet Team 07


      15:45
    • 10:30

      Klarälvsloppet P-06


      16:30
    • 11:00

      Nyedshov (borta) P-10 Fotboll


      12:30
    • 12:15

      Grums IK (hemma) J18


      14:15
    • 13:30

      IFK Ölme vit (hemma) P-08


      15:30
    • 15:00

      Träningsmatch Team-10


      17:00
    • 17:00

      Träningsmatch FIF-Färjestad Team -09


      18:00
  • 20Mån
    v.38
  • 21Tis
    • 16:00

      Inventering J20


      19:30
    • 16:30

      Träning Team -09


      17:30
    • 16:30

      Träning Team-10


      17:30
    • 17:00

      Träning P-06


      19:00
    • 18:00

      Träning P-12


      19:15
    • 18:00

      Träning P-09 Fotboll


      19:30
    • 18:30

      Råtorps IK (borta) P-07


      20:30
    • 18:50

      Träning U16


      19:50
    • 18:50

      Träning Team 07


      19:50
    • 19:45

      Träning J18


      22:10
    • 20:00

      Träning J20


      21:00
  • 22Ons
    • 00:00

      Seriepremiär Hammarö (B) J18


      00:00
    • 16:30

      Träning Team -12


      17:30
    • 17:30

      Träning P-10 Fotboll


      19:00
    • 19:00

      Torsby IF (borta) P-06


      21:00
      Björnevi konstgräs
      Serie: DM P 15 2021
      Samlingsinfo: Ängevi
      Samlingstid: 16:45
      Anteckning: Kom ihåg att käka mat innan vi åker.
      Resultat och referat
    • 19:00

      Hammarö HC (borta) J18


      21:00
    • 19:00

      Träning U16


      21:00
    • 19:15

      IF Nyedshov (hemma) P-08


      21:15
    • 20:00

      Träning Team 07


      21:00
  • 23Tor
    • 16:30

      Träning Team-10


      17:30
    • 18:00

      Träning P-12


      19:15
    • 18:45

      Träning J18


      21:00
    • 18:50

      Träning Team-08


      19:50
    • 18:50

      Träning Team -09


      19:50
    • 19:00

      Västanvik/Torsby (hemma) P-07


      21:00
    • 19:45

      Träning J20


      22:10
  • 24Fre
    • 15:20

      NYT Färjestad BK Vit-FIF Team -09


      16:20
    • 16:30

      Träning P-06


      18:00
    • 17:30

      Träning J20


      19:00
    • 19:00

      NYT FIF-Mälarhöjden Bredäng Team -09


      20:00
  • 25Lör
    • 11:00

      Hammarö Syd (hemma) P-10 Fotboll


      12:30
    • 11:00

      7 manna träningsmatch P-12


      12:30
    • 11:40

      NYT FIF-Västerås IK Team -09


      12:40
    • 13:00

      Åmåls SK (borta) J20


      15:00
    • 15:20

      NYT Flemingsbergs IK-FIF Team -09


      16:20
    • 16:00

      Årjängs IF (hemma) P-06


      18:00
  • 26Sön
  • 27Mån
    v.39
  • 28Tis
    • 16:30

      Avslutning P-07


      19:15
    • 16:30

      Träning Team-10


      17:30
    • 18:30

      Avslutning P-12


      19:15
    • 18:30

      Föräldramöte Team 07


      19:30
    • 18:45

      Träning J20


      21:00
    • 18:50

      Träning U16


      19:50
    • 18:50

      Träning Team 07


      19:50
    • 19:00

      Träning P-06


      20:30
    • 19:45

      Träning J18


      22:10
  • 29Ons
  • 30Tor
    • 16:30

      Träning Team-10


      17:30
    • 17:30

      Träning P-12


      18:30
    • 17:40

      Träning Team-08


      18:40
    • 17:40

      Träning Team -09


      18:40
    • 18:45

      Träning J18


      21:00
    • 19:45

      Träning J20


      22:10