Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Forshaga IF

Följ

Forshaga IF

Följ oss för uppdateringar
Följ
Forshaga IF
Välj lag

Augusti 2021

Alla aktiviteter
  • 1Sön
    v.30
    • 12:00

      FC Djursholm (borta) P-06


      13:00
    • 14:00

      RInns AIK (borta) P-09 Fotboll


      15:30
    • 16:00

      Örebro SK Fotboll (borta) P-06


      17:00
    • 17:00

      Grums IK FK (borta) P-07


      19:00
    • 18:00

      Träning Team-08


      19:00
    • 18:00

      Träning U16


      19:00
    • 18:00

      Träning J20


      19:30
    • 18:00

      Träning J18


      19:30
  • 2Mån
    v.31
  • 3Tis
    • 17:30

      Träning P-09 Fotboll


      19:00
    • 18:00

      Träning U16


      19:00
    • 18:00

      Träning Team 07


      19:00
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 18:00

      Träning P-12


      19:15
    • 19:00

      Träning J18


      20:30
    • 19:00

      Träning J20


      20:30
  • 4Ons
  • 5Tor
    • 10:00

      Träning P-06


      12:00
    • 17:30

      Träning P-09 Fotboll


      19:00
    • 18:00

      Träning U16


      19:00
    • 18:00

      Träning Team 07


      19:00
    • 18:00

      Träning P-12


      19:15
    • 19:00

      Träning J20


      20:30
    • 19:00

      Träning J18


      20:30
    • 19:00

      Träning P-07


      20:30
  • 6Fre
    • 16:30

      Träning P-08


      18:00
    • 17:30

      Träning J20


      19:00
    • 18:00

      Kils AIK FK (borta) P-07


      20:00
    • 19:00

      IFK Skoghall (hemma) P-06


      21:00
  • 7Lör
  • 8Sön
    • 11:00

      Råtorps IK blå (hemma) P-08


      13:00
    • 11:00

      Munkfors (borta) P-10 Fotboll


      12:30
    • 16:00

      Match P-11 Fotboll


      19:00
    • 18:00

      Träning Team-08


      19:00
    • 18:00

      Träning J20


      19:30
    • 18:00

      Träning J18


      19:30
    • 18:00

      Träning Team 07


      19:00
    • 18:00

      Sunne IK (hemma) P-07


      20:00
    • 18:15

      Träning U16


      19:30
  • 9Mån
    v.32
  • 10Tis
    • 10:00

      Träning P-06


      12:00
    • 16:30

      Träning Team 07


      17:30
    • 17:00

      Träning P-07


      18:15
    • 17:30

      Träning P-09 Fotboll


      19:00
    • 18:00

      Träning U16


      19:00
    • 18:00

      Träning P-12


      19:15
    • 19:00

      Träning J18


      20:30
    • 19:00

      Träning J20


      20:30
  • 11Ons
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 17:30

      Träning P-10 Fotboll


      19:00
    • 18:00

      Träning U16


      19:00
    • 18:10

      Träning J18


      20:30
    • 18:30

      IFK Kristinehamn (borta) P-07


      20:30
  • 12Tor
    • 10:00

      Träning P-06


      12:00
    • 17:30

      Träning P-09 Fotboll


      19:00
    • 17:45

      Träning J20


      20:30
    • 18:00

      Träning U16


      19:00
    • 18:00

      FBK Karlstad (borta) P-08


      20:00
    • 18:00

      Träning P-12


      19:15
  • 13Fre
    • 17:30

      Träning J20


      19:00
  • 14Lör
    • Heldag

      Färgelanda cup 2021 P-06

    • Heldag

      Hovet cup P-09 Fotboll

    • 09:50

      Donsö IS/Södra Skärgårdens IK (borta) P-06


      10:50
    • 10:00

      Skoghall Vit (borta) P-10 Fotboll


      11:30
    • 11:30

      Töckfors match P-07


      13:30
    • 14:00

      Sunne Vit (hemma) P-10 Fotboll


      15:30
  • 15Sön
    • 11:00

      Poolspel P-12


      12:00
    • 12:30

      Poolspel P-12


      13:30
    • 15:00

      Teambuilding U16


      19:00
    • 16:15

      Bemanning Bingo J20


      20:00
    • 17:00

      IF Karlstad (borta) P-07


      19:00
    • 18:00

      Träning Team-08


      19:00
    • 18:00

      Träning J20


      19:30
    • 18:00

      Träning J18


      19:30
    • 18:00

      Träning Team 07


      19:00
  • 16Mån
    v.33
  • 17Tis
    • 15:30

      Träning P-07


      17:15
    • 16:30

      Träning Team 07


      17:30
    • 16:30

      Träning Team-08


      17:30
    • 17:45

      Spelar- och föräldramöte Team-08


      18:45
    • 18:00

      Träning P-12


      19:15
    • 18:30

      Träning P-06


      20:00
    • 18:50

      Träning J20


      20:45
  • 18Ons
  • 19Tor
  • 20Fre
    • 16:30

      Träning P-08


      18:00
    • 16:30

      Träning P-06


      18:00
    • 16:30

      Träning Team-10


      17:30
    • 17:30

      Träning J20


      19:00
    • 19:00

      Hertzöga BK gul (hemma) P-07


      21:00
  • 21Lör
  • 22Sön
    • 11:00

      Hammarö FK öst (hemma) P-07


      13:00
    • 16:00

      Färjestad BK (borta) Team 07


      18:30
    • 18:00

      Träning Team-08


      19:00
    • 18:00

      Träning J20


      19:30
    • 18:00

      Träning J18


      19:30
  • 23Mån
    v.34
  • 24Tis
    • 16:20

      Träning P-07


      17:40
    • 16:30

      Träning Team-08


      17:30
    • 17:30

      Träning P-09 Fotboll


      19:00
    • 17:45

      Lagsamling Team-08


      18:45
    • 18:00

      Träning P-12


      19:15
    • 18:30

      Hertzöga BK (hemma) P-06


      20:30
    • 18:50

      Träning J20


      20:45
  • 25Ons
    • 16:30

      Träning Team 07


      17:30
    • 16:30

      Träning U16


      17:30
    • 16:30

      Poolspel P-12


      17:30
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:30

      Träning P-10 Fotboll


      19:00
    • 17:30

      Träning J18


      19:50
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 18:30

      Föräldramöte J18


      19:30
    • 20:15

      Spelarmöte J18


      21:00
  • 26Tor
    • 16:30

      Träning Team-08


      17:30
    • 16:30

      Träning P-07


      18:00
    • 17:30

      Träning P-09 Fotboll


      19:00
    • 17:30

      Träning J20


      19:50
    • 17:45

      Föräldramöte J20


      18:45
    • 18:00

      Träning P-12


      19:15
    • 20:15

      Spelarmöte J20


      21:15
  • 27Fre
    • 16:30

      Träning Team-10


      17:30
    • 17:15

      Träning P-06


      19:00
    • 19:00

      Säffle SK (hemma) P-07


      21:00
    • 19:30

      Grums IK (borta) J20


      20:30
  • 28Lör
  • 29Sön
    • 10:00

      Älvstädning J18


      13:00
    • 10:00

      Älvstädning J20


      13:00
    • 10:15

      Färjestad BK (borta) Team-08


      12:00
    • 11:00

      Kils AIK (hemma) P-10 Fotboll


      12:30
    • 17:00

      Hammarö FK (borta) P-07


      19:00
    • 18:00

      Träning Team 07


      19:00
  • 30Mån
    v.35
  • 31Tis
    • 16:30

      Träning Team-10


      17:30
    • 16:45

      Träning P-07


      18:15
    • 17:30

      Träning P-09 Fotboll


      19:00
    • 17:40

      Träning Team-08


      18:40
    • 18:00

      Träning P-12


      19:15
    • 18:30

      Träning P-06


      20:00
    • 18:50

      Träning J20


      20:45
    • 20:00

      Träning U16


      21:00