Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Forshaga IF

Följ

Forshaga IF

Följ oss för uppdateringar
Följ
Forshaga IF
Välj lag

Oktober 2021

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.39
    • 16:30

      Träning P-06


      18:00
    • 16:30

      Träning Team-08


      17:30
    • 16:30

      Träning Team -09


      17:30
    • 18:50

      Träning U16


      19:50
    • 20:00

      Träning J18


      21:00
    • 20:00

      Färjestad BK (borta) Team 07


      21:00
  • 2Lör
    • 00:00

      Seriepremiär Katrineholms HF J20


      00:00
    • 09:00

      Hertzöga 7 manna cup P-12


      16:00
    • 09:40

      Träning TKH Hockeyskola


      10:40
    • 10:00

      Boo Hockey (hemma) Team 07


      11:00
    • 10:40

      Träning FIF Tjej


      11:40
    • 12:00

      FIF-Nor IK Team -09


      14:00
    • 12:30

      Katrineholms HF 95 (borta) J20


      14:30
    • 14:10

      Träning A-lag Damer


      15:10
    • 16:00

      Grästorps IK (hemma) Team 07


      17:00
    • 16:00

      Sunne/Viking/Munkf. (hemma) Team-08


      18:00
    • 20:00

      Vänersborgs HC (borta) Team 07


      21:00
  • 3Sön
    • 08:30

      Träning Team -12


      09:30
    • 09:40

      Träning Team-10


      10:40
    • 10:50

      Träning TKS Skridskoskola


      11:50
    • 12:15

      Kils AIK (hemma) J18


      14:15
    • 14:30

      Bemanning A-lagsmatch Team-08


      18:30
    • 15:30

      Bemanning A-lagsmatch J20


      18:00
    • 16:00

      Powerbreak vid a-lagsmatchen Team-08


      18:00
    • 17:00

      Kioskbemanning P-08


      19:30
  • 4Mån
    v.40
    • 17:30

      Domarutbildning Team -09


      20:30
    • 17:30

      Domarutbildning Team 07


      20:30
    • 17:30

      Föreningsdomarkurs Team-08


      20:30
    • 18:50

      Träning J20


      19:50
    • 20:00

      Träning U16


      21:00
    • 20:00

      Träning A-lag Damer


      21:00
  • 5Tis
    • 16:30

      Träning Team-10


      17:30
    • 16:30

      Föräldramöte Team-10


      17:30
    • 16:30

      Träning Team -09


      17:30
    • 18:30

      Hammarö HC (borta) U16


      20:30
    • 18:30

      match Arvika borta P-06


      20:00
    • 18:45

      Träning J20


      21:00
    • 18:50

      Träning U16


      19:50
    • 18:50

      Träning Team 07


      19:50
    • 19:30

      Färjestad Grön (borta) Team-08


      21:30
    • 19:45

      Träning J18


      22:10
  • 6Ons
  • 7Tor
  • 8Fre
    • 16:30

      Träning P-06


      18:00
    • 16:30

      Träning Team-08


      17:30
    • 18:50

      Träning U16


      19:50
    • 19:00

      BIK Karlskoga Ungdom (borta) Team 07


      21:00
    • 20:00

      Träning J18


      21:00
  • 9Lör
  • 10Sön
  • 11Mån
    v.41
  • 12Tis
    • 16:30

      Träning Team-10


      17:30
    • 16:30

      Träning Team -09


      17:30
    • 17:00

      Träning P-06


      18:15
    • 18:45

      Träning J20


      21:00
    • 18:50

      Träning U16


      19:50
    • 18:50

      Träning Team 07


      19:50
    • 19:45

      Träning J18


      22:10
  • 13Ons
  • 14Tor
    • 16:30

      Träning Team-10


      17:30
    • 18:45

      Träning J18


      21:00
    • 18:50

      Träning Team -09


      19:50
    • 19:00

      Lagaktivitet FBK-Oskarshamn Team-08


      21:30
    • 19:45

      Träning J20


      22:10
  • 15Fre
    • 16:30

      Träning Team-08


      17:30
    • 16:30

      Träning Team 07


      17:30
    • 17:00

      Bemanning A-Lagsmatch Team-10


      21:00
    • 18:30

      Bemanning A-lagsmatch J20


      21:00
    • 19:00

      Powerbreak vid a-lagsmatchen Team-08


      21:00
  • 16Lör
  • 17Sön
  • 18Mån
    v.42
  • 19Tis
    • 16:30

      Träning Team-10


      17:30
    • 16:30

      Träning Team -09


      17:30
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 18:00

      Träning Team-08


      19:50
    • 18:20

      Färjestad BK (borta) U16


      20:20
    • 18:45

      Träning J20


      21:00
    • 18:50

      Träning U16


      19:50
    • 18:50

      Träning Team 07


      19:50
    • 19:45

      Träning J18


      22:10
  • 20Ons
  • 21Tor
  • 22Fre
    • 16:30

      Träning Team-08


      17:30
    • 16:30

      Träning Team 07


      17:30
    • 17:00

      Quality Hotel cup 2021 P-06


      00:00
    • 18:50

      Träning U16


      19:50
    • 20:00

      Träning J18


      21:00
  • 23Lör
  • 24Sön
    • 00:00

      Quality Hotel cup 2021 P-06


      19:00
    • 08:15

      Träningsmatch Hammarö Team -12


      09:30
    • 10:50

      Träning TKS Skridskoskola


      11:50
    • 12:00

      U12 Match mot Kil Team-10


      14:00
    • 12:00

      Kil Vit (hemma) Team-10


      14:00
    • 13:15

      Bingokontrollant Team-10


      17:15
    • 14:30

      Bemanning A-lagsmatch Team -12


      18:30
    • 15:30

      Färjestad Vit-FIF Team -09


      17:00
    • 16:00

      Powerbreak vid a-lagsmatchen Team-08


      18:00
    • 16:30

      Sunne IK (borta) J18


      18:30
    • 17:30

      Färjestad BK (borta) Team 07


      19:30
    • 18:30

      Bemanning A-lagsmatch J20


      21:00
  • 25Mån
    v.43
    • 16:30

      Träning Team -09


      17:30
    • 16:45

      Träning P-07


      18:00
    • 17:30

      Lagsamling Team-08


      18:30
    • 18:50

      Träning Team-08


      19:50
    • 20:00

      Träning U16


      21:00
    • 20:00

      Träning Team 07


      21:00
    • 21:10

      Träning J20


      22:10
  • 26Tis
    • 16:30

      Träning Team-10


      17:30
    • 16:30

      Träning Team -09


      17:30
    • 18:45

      Träning J20


      21:00
    • 18:50

      Träning Team 07


      19:50
    • 18:50

      Träning U16


      19:50
    • 19:45

      Träning J18


      22:10
  • 27Ons
  • 28Tor
  • 29Fre
    • 16:30

      Träning Team-08


      17:30
    • 19:00

      Kristinehamns Hockeyteam (borta) Team 07


      21:00
    • 20:00

      Träning J18


      21:00
  • 30Lör
  • 31Sön