Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Fanna BK

Följ

Fanna BK

Följ oss för uppdateringar
Följ

September 2021

Alla aktiviteter
  • 1Ons
    v.35
  • 2Tor
    • Heldag

      A-Laget Herr KIOSKPASS Arrangemang

    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:00

      Träning B-lag Herrar


      18:30
    • 17:00

      Träning P17


      18:30
    • 17:45

      Träning F-10


      19:00
    • 17:45

      Träning P-08


      20:00
    • 18:00

      Träning F-11


      19:00
    • 18:00

      IK Nordia (hemma) P-12


      19:00
    • 18:30

      Träning F-07


      20:00
    • 18:30

      Träning F-06


      20:15
    • 18:30

      Träning F-08/09


      19:30
    • 18:45

      Träning P-11


      20:00
    • 20:00

      Träning A-lag Damer


      21:30
  • 3Fre
  • 4Lör
    • Heldag

      A-Laget Herr KIOSKPASS Arrangemang

    • 09:00

      Sammandrag Fanna IP P-13


      14:30
    • 09:15

      Minicup på Fanna IP P-10


      15:00
    • 10:00

      Håbo FF Röd (borta) P-09


      12:00
    • 10:00

      Märsta IK P09/10 (borta) P-09


      12:00
    • 10:00

      Örsundsbro (hemma) P-10


      10:30
    • 10:50

      Hagby (hemma) P-10


      11:20
    • 11:40

      Nordia (hemma) P-10


      12:40
    • 12:30

      ESK Grön (hemma) P-10


      13:30
    • 13:00

      Håbo FF (hemma) F-06


      15:00
    • 13:20

      Morgongåva (hemma) P-10


      14:20
    • 14:10

      ESK Vit (hemma) P-10


      15:10
    • 16:15

      IK Sirius FK P04B (borta) P17


      18:00
  • 5Sön
    • Heldag

      A-Laget Herr KIOSKPASS Arrangemang

    • 11:00

      ESK P10 vit (borta) P-10


      12:00
    • 11:00

      Vreta IF (borta) F-11


      12:15
    • 11:30

      Vaksala SK 1 (hemma) F-08/09


      13:30
    • 11:30

      Alsike IF P11 Gul (borta) P-11


      13:30
    • 12:00

      Märsta IK P11/12 Gul (hemma) P-11


      14:00
    • 13:30

      IF VP Uppsala (borta) P-08


      14:30
    • 14:00

      Matchsammandrag F-13


      16:30
    • 15:00

      Hagby IK (borta) F-07


      17:00
    • 16:00

      Upsala IF Fotboll 2 (hemma) A-lag Damer


      18:00
    • 18:30

      Gamla Upsala SK 3 (hemma) A-lag Damer


      20:30
  • 6Mån
    v.36
  • 7Tis
    • Heldag

      F-11 KIOSKPASS Arrangemang

    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:00

      Pantinsamling P-08


      21:00
    • 17:00

      Träning F-12


      18:00
    • 17:00

      Träning F-13


      18:00
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 18:00

      Träning F-10


      19:30
    • 18:00

      Träning F-11


      19:30
    • 18:45

      Träning P-10


      20:00
    • 20:00

      Träning B-lag Herrar


      21:30
  • 8Ons
  • 9Tor
    • Heldag

      F-11 KIOSKPASS Arrangemang

    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:00

      Träning P-12


      18:00
    • 17:00

      Träning B-lag Herrar


      18:30
    • 17:00

      Träning P17


      18:30
    • 17:30

      Håbo FF (borta) P-07


      19:30
    • 17:45

      Träning F-10


      19:00
    • 18:00

      Härnevi BK (borta) A-lag Damer


      20:00
    • 18:00

      Träning F-11


      19:00
    • 18:30

      Träning F-06


      20:15
    • 18:30

      Träning P-08


      20:00
    • 18:30

      Träning F-08/09


      19:30
    • 18:45

      Träning P-11


      20:00
    • 20:00

      Träning F-07


      21:00
  • 10Fre
  • 11Lör
  • 12Sön
    • Heldag

      F-11 KIOSKPASS Arrangemang

    • 09:00

      Sammandrag Enavallen P-13


      15:00
    • 09:00

      IK Nordia (hemma) P-12


      12:00
    • 10:00

      Gamla Upsala SK F07 (borta) F-06


      12:00
    • 10:00

      Unik FK Röd (hemma) F-11


      11:15
    • 10:30

      IK Nordia (hemma) P-12


      13:30
    • 11:00

      IK Sirius FK P07E 1 (borta) P-07


      13:00
    • 12:00

      IK Nordia (borta) P-10


      13:00
    • 12:00

      Vaksala SK Gul 1 (hemma) P-11


      14:00
    • 14:00

      Enköpings SK UK P09 Grön (hemma) P-09


      16:00
    • 14:45

      Örsundsbro IF P08 (hemma) P-08


      16:45
    • 15:00

      IF VP Uppsala Blå (borta) F-08/09


      17:00
    • 15:30

      Newroz (borta) A-lag Herrar


      17:30
    • 17:00

      Storvreta IK P040506 (hemma) P-05


      19:00
    • 18:00

      IK Fyris Uppsala F0608 (borta) F-07


      20:00
  • 13Mån
    v.37
  • 14Tis
    • Heldag

      F-08/09 KIOSKPASS Arrangemang

    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:00

      Träning F-12


      18:00
    • 17:00

      Träning F-13


      18:00
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 18:00

      Träning F-10


      19:30
    • 18:00

      Träning F-11


      19:30
    • 18:45

      Träning P-10


      20:00
    • 20:00

      Träning B-lag Herrar


      21:30
  • 15Ons
    • Heldag

      F-08/09 KIOSKPASS Arrangemang

    • 16:50

      Träning P-13


      18:00
    • 17:00

      Träning F-06


      18:45
    • 17:00

      Träning P17


      18:30
    • 18:00

      Träning P-09


      19:00
    • 18:00

      Träning A-lag Damer


      19:30
    • 18:30

      Upsala IF Fotboll 08 svart (borta) P-08


      20:30
    • 18:30

      Träning P-07


      20:00
    • 18:30

      Träning A-lag Herrar


      20:00
    • 19:00

      Träning F-08/09


      20:15
    • 20:00

      Enköpings SK UK F07 (hemma) F-07


      22:00
  • 16Tor
    • Heldag

      F-08/09 KIOSKPASS Arrangemang

    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
      Fanna (Enköping) IP B-plan Halvplan 2
      Samlingstid: 17:00
    • 17:00

      Träning B-lag Herrar


      18:30
    • 17:00

      Träning P17


      18:30
    • 17:45

      Träning F-10


      19:00
    • 18:00

      Träning F-11


      19:00
    • 18:00

      Intresse Mc Donalds Cup F-08/09


      19:00
    • 18:00

      IK Nordia (hemma) P-12


      19:30
    • 18:30

      Träning F-06


      20:15
    • 18:30

      Träning P-08


      20:00
    • 18:30

      Träning F-08/09


      19:30
    • 18:45

      Träning P-11


      20:00
    • 20:00

      Träning F-07


      21:00
    • 20:00

      Träning A-lag Damer


      21:30
  • 17Fre
  • 18Lör
    • Heldag

      F-08/09 KIOSKPASS Arrangemang

    • 10:00

      Knarrbacken FC 1 (borta) P-08


      12:00
    • 10:30

      Rosersbergs IK F08/09 (hemma) F-08/09


      12:30
    • 10:45

      Unik FK P11 Blå Grön (borta) P-11


      12:45
    • 11:30

      Åsunda IF P10 (hemma) P-10


      12:30
    • 12:00

      Bälinge IF 2 (borta) A-lag Damer


      14:00
    • 13:30

      FC Arlanda P11 Grön (hemma) P-11


      15:30
    • 16:00

      Vaksala SK Vit (borta) P-07


      18:00
    • 16:30

      Örsundsbro IF (borta) P-05


      18:30
    • 17:00

      Uthyrt Boka Klubblokal


      23:59
  • 19Sön
    • 00:00

      F-08/09 KIOSKPASS Arrangemang


      20:00
    • 09:00

      Sammandrag Håbo P-13


      15:00
    • 09:50

      Hagby IK (borta) F-10


      12:20
    • 10:00

      ESK F11 Grön (hemma) F-11


      11:15
    • 10:00

      BKV Norrtälje P09 Röd (borta) P-09


      12:00
    • 11:00

      IK Sirius FK F06 (hemma) F-06


      13:00
    • 11:30

      Alsike IF P09 Gul (borta) P-09


      13:30
    • 12:30

      Vaksala SK Gul (hemma) F-07


      14:30
    • 14:45

      Örsundsbro IF (hemma) A-lag Damer


      16:45
    • 15:00

      Dalkurd FF (borta) P-10


      16:00
    • 16:30

      Tierps IF P16/17 (borta) P-05


      18:30
    • 17:15

      Upsala IF Fotboll U16/17 (borta) P17


      19:15
    • 18:00

      Sundbyberg ik (hemma) A-lag Herrar


      20:00
  • 20Mån
    v.38
  • 21Tis
    • Heldag

      P-07 KIOSKPASS Arrangemang

    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:00

      Träning F-12


      18:00
    • 17:00

      Träning F-13


      18:00
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 18:00

      Träning F-10


      19:30
    • 18:00

      Träning F-11


      19:30
    • 18:45

      Träning P-10


      20:00
    • 20:00

      Träning B-lag Herrar


      21:30
  • 22Ons
  • 23Tor
  • 24Fre
  • 25Lör
    • Heldag

      P-07 KIOSKPASS Arrangemang

    • 10:00

      Södra Trögds IK (hemma) P-07


      12:00
    • 11:00

      IFK Uppsala Vit (hemma) P-10


      12:00
    • 12:15

      Vaksala SK (hemma) F-10


      14:30
    • 13:30

      Danmarks IF F07 Röd (borta) F-07


      15:30
    • 14:00

      IK Nordia (borta) B-lag Herrar


      16:00
    • 14:15

      IK Fyris Uppsala U15 (hemma) P-05


      16:15
    • 15:00

      Danmarks IF P09 Röd (hemma) P-09


      17:00
  • 26Sön
    • 00:00

      P-07 KIOSKPASS Arrangemang


      20:00
    • 10:00

      Örsundsbro IF P10 (borta) P-10


      11:00
    • 10:00

      FC Arlanda P11 Vit (hemma) P-11


      12:00
    • 11:00

      Träningsmatch P-09


      13:00
    • 11:30

      Sigtuna IF FK P08 Blå (hemma) P-08


      13:30
    • 13:00

      Vaksala SK Svart (borta) F-11


      14:15
    • 14:00

      Ullfors IK (hemma) A-lag Damer


      16:00
    • 14:00

      Enköpings SK UK F06 (borta) F-06


      16:00
    • 15:45

      Sigtuna IF FK P11 Blå (borta) P-11


      17:45
    • 16:30

      Rimbo IF P05 (hemma) P-05


      18:30
    • 20:00

      IFK Uppsala (borta) A-lag Herrar


      22:00
  • 27Mån
    v.39
  • 28Tis
  • 29Ons
  • 30Tor