Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Fanna BK

Följ

Fanna BK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Oktober 2021

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.39
  • 2Lör
    • Heldag

      P-05 KIOSKPASS Arrangemang

    • 09:30

      IK Fyris Uppsala P07/08 1 (borta) P-08


      11:30
    • 10:00

      Säsongsavslutning F-06


      17:00
    • 11:00

      Bro IK F06/07 (hemma) F-06


      13:00
    • 11:00

      Träning P17


      15:00
    • 12:00

      Sigtuna IF FK YJ Blå (borta) P-07


      14:00
    • 13:00

      Avslutning F06 Boka Klubblokal


      17:00
    • 15:00

      Poolspel F-13


      16:50
    • 18:00

      Avslutningsfest A-lag Damer


      23:59
  • 3Sön
  • 4Mån
    v.40
  • 5Tis
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:00

      Träning F-12


      18:00
    • 17:00

      Träning F-13


      18:00
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 18:00

      Träning F-10


      19:00
    • 18:00

      F 11 föräldramöte Boka Klubblokal


      20:00
    • 18:30

      Föräldramatch F-11


      20:00
    • 18:45

      Träning P-10


      20:00
    • 19:00

      Vaksala SK U 19 (borta) P17


      21:00
  • 6Ons
  • 7Tor
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:00

      Träning P-12


      18:00
    • 18:00

      Föräldramatch F-10


      19:00
    • 18:30

      Träning P17


      20:00
    • 18:45

      Träning P-11


      20:00
  • 8Fre
  • 9Lör
    • Heldag

      Rosvalla CUP Nyköping P-10

    • Heldag

      Rosvalla CUP P-10

    • 13:00

      Säsongsavslutning F-07


      22:00
  • 10Sön
    • Heldag

      Rosvalla CUP Nyköping P-10

    • Heldag

      Rosvalla CUP P-10

    • 12:20

      Uppstart Futsal P-08


      19:00
    • 14:00

      iK Franke (hemma) A-lag Herrar


      16:00
  • 11Mån
    v.41
  • 12Tis
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:00

      Träning F-12


      18:00
    • 17:00

      Träning F-13


      18:00
  • 13Ons
  • 14Tor
    • 17:00

      Träning P-12


      18:00
  • 15Fre
  • 16Lör
    • 10:00

      Brommapojkarna F-08 (borta) F-08/09


      11:00
    • 13:00

      Heby Aif (borta) A-lag Herrar


      15:00
    • 13:00

      Västerås SK FK F-08 (hemma) F-08/09


      14:00
    • 16:00

      Täby FK F-08 (hemma) F-08/09


      17:00
    • 16:30

      Alsike IF 08/09 (hemma) P-08


      18:30
  • 17Sön
  • 18Mån
    v.42
  • 19Tis
    • 17:00

      Träning F-13


      18:00
    • 17:00

      Träning F-12


      18:00
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 19:30

      Sunnersta AIF (borta) P17


      21:30
  • 20Ons
  • 21Tor
    • 17:00

      Träning P17


      18:30
    • 17:00

      Träning P-12


      18:00
    • 18:00

      Julblomme-försäljning F-10


      19:00
    • 18:00

      Träning F-11


      19:30
    • 18:30

      Träning P-07


      20:00
  • 22Fre
  • 23Lör
    • 15:40

      Sunnersta AIF P06 (borta) P-06


      17:40
  • 24Sön
    • 10:30

      Bälinge IF P08 (borta) P-08


      12:30
    • 18:00

      Uppsala-kurd (hemma) A-lag Herrar


      20:00
  • 25Mån
    v.43
  • 26Tis
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 18:00

      Träning F-11


      19:30
  • 27Ons
  • 28Tor
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:00

      Träning P-12


      18:00
    • 18:00

      Ledarträff pojk 2006-2013 Fanna BK


      19:30
    • 18:00

      Ledarträff pojk 2006-2013 Boka Klubblokal


      19:30
  • 29Fre
  • 30Lör
    • 13:00

      Märsta IK (borta) P17


      15:00
    • 13:50

      Internmatch Futsal P-08


      16:00
  • 31Sön
    • 12:00

      IK Sirius FK P06 S (hemma) P-06


      14:00
    • 13:00

      Procyon BK (borta) A-lag Herrar


      15:00
    • 15:00

      Tematräning 2006-2009 Fanna BK


      17:00
    • 15:00

      Träning F-07


      17:00
    • 15:00

      Tematräningar P-09


      17:00