Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Falu BS FK

Följ

Falu BS FK

Följ oss för uppdateringar
Följ
Falu BS FK
Välj lag

December 2021

Alla aktiviteter
  • 1Ons
    v.48
  • 2Tor
    • 17:00

      Träning P-12


      18:00
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:00

      Träning Falu BS FK


      18:30
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 18:00

      Träning P03


      19:00
  • 3Fre
    • 15:30

      Träning P-09


      17:00
    • 16:00

      Träning F-07


      17:00
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
  • 4Lör
    • 09:30

      Träning P-13


      10:30
    • 17:00

      Träningsmatch Falu BS FK


      19:00
    • 17:00

      Träningsmatch P-05


      19:00
  • 5Sön
    • 12:00

      Sandvikens AIK P08 (hemma) P-08


      13:00
      Jernvallen A Hallen
      Serie: Futsal 2020-2021
      Samlingstid: 10:15
      Resultat och referat
    • 13:30

      Träning P-04


      15:00
    • 15:00

      Sandvikens IF (hemma) P-08


      16:00
    • 15:50

      Träning P-10


      17:00
    • 18:00

      Träning F-07


      19:00
    • 18:00

      Träning Damer


      19:00
  • 6Mån
    v.49
    • 17:00

      Träning P-11


      18:00
    • 18:00

      Träning P-07


      19:00
    • 18:45

      Träning F-08/09


      20:00
  • 7Tis
    • 16:50

      Träning P-10


      18:00
    • 17:45

      Träning P-09


      19:00
    • 17:45

      Träning P-09


      19:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:00
    • 19:00

      Träning P03


      20:00
    • 20:00

      Träning P-04


      21:30
  • 8Ons
    • 16:30

      Träning P-05


      17:30
    • 16:30

      Träning P-06


      17:30
    • 17:00

      Träning P-07


      18:00
    • 17:00

      Träning F-07


      18:00
    • 18:00

      Träning Damer


      19:00
    • 18:00

      Träning F-07


      19:00
  • 9Tor
    • 16:30

      Träning P-06


      18:00
    • 16:30

      Träning P-05


      18:00
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 17:00

      Träning P-12


      18:00
    • 18:00

      Träning P-04


      19:00
  • 10Fre
    • 16:00

      Träning F-07


      17:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
  • 11Lör
    • 09:30

      Träning P-13


      10:30
    • 11:00

      CUP Damer


      18:00
    • 12:00

      Gefle IF FF P09 Blå (borta) P-09


      14:00
    • 13:30

      Valbo FF P2010 Röd (hemma) P-09


      15:30
    • 13:35

      Ingarö IF (borta) Damer


      14:35
    • 14:25

      Hagaströms SK (hemma) Damer


      15:25
    • 15:15

      Tierps IF (borta) Damer


      16:15
    • 16:30

      Sandvikens IF (hemma) P-09


      18:30
    • 16:30

      Djurgårdens IF FF (hemma) Damer


      17:30
    • 17:30

      Gävle GIK FK P09 Blå (borta) P-09


      19:30
  • 12Sön
    • 09:00

      Träning P-08


      10:30
    • 11:45

      IK Sätra (borta) Damer


      12:45
    • 13:30

      Träning P-04


      15:00
    • 15:00

      Träningsmatch vs Forssa P-10


      16:15
    • 18:00

      Träning F-07


      19:00
  • 13Mån
    v.50
    • 16:30

      Träning P-06


      18:00
    • 16:30

      Träning P-05


      18:00
    • 17:00

      Träning P-11


      18:00
    • 18:00

      Träning P-07


      19:00
    • 18:45

      Träning F-08/09


      20:00
  • 14Tis
    • 16:50

      Träning P-10


      18:00
    • 17:45

      Träning P-09


      19:00
    • 17:45

      Träning P-09


      19:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:00
    • 19:00

      Träning P03


      20:00
    • 19:00

      Träning P-06


      20:30
    • 19:00

      Träning P-05


      20:30
    • 20:00

      Träning P-04


      21:30
  • 15Ons
    • 16:30

      Träning P-06


      17:30
    • 16:30

      Träning P-05


      17:30
    • 17:00

      Träning P-07


      18:00
    • 17:00

      Träning F-07


      18:00
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 18:00

      Träning Damer


      19:00
    • 18:00

      Träning F-07


      19:00
  • 16Tor
    • 16:30

      Träning P-06


      18:00
    • 17:00

      Träning P-12


      18:00
    • 18:00

      Träning P03


      19:00
    • 18:00

      Träning P-04


      19:00
    • 18:00

      Träning P-04


      19:00
  • 17Fre
    • 16:00

      Träning F-07


      17:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
  • 18Lör
    • 14:00

      Avslutning Damer


      19:00
    • 16:30

      Match mot Östansbo P-09


      18:30
  • 19Sön
    • 09:00

      Träning P-08


      10:30
    • 13:30

      Träning P-04


      15:00
    • 15:00

      Forssa BK - Falu BS P-11


      16:30
    • 15:50

      Träning P-10


      17:00
    • 17:00

      Träning F-08/09


      18:00
    • 18:00

      Träning F-07


      19:00
  • 20Mån
    v.51
    • 16:30

      Träning F-07


      18:00
    • 17:00

      Träning P-11


      18:00
    • 18:00

      Träning P-07


      19:00
    • 18:40

      Träning F-08/09


      20:00
  • 21Tis
    • 16:50

      Träning P-10


      18:00
    • 17:45

      Träning P-09


      19:00
    • 17:45

      Träning P-09


      19:00
    • 19:00

      Träning P03


      20:00
    • 20:00

      Träning P-04


      21:30
  • 22Ons
    • 17:00

      Träning P-07


      18:00
  • 23Tor
  • 24Fre
  • 25Lör
  • 26Sön
  • 27Mån
    v.52
  • 28Tis
    • 17:45

      Träning P-09


      19:00
    • 17:45

      Träning P-09


      19:00
    • 18:30

      Träning F-08/09


      20:00
  • 29Ons
    • 18:00

      Träning P-07


      19:00
  • 30Tor
  • 31Fre