Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Falköpings AIK HK

Följ

Falköpings AIK HK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Oktober 2021

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.39
  • 2Lör
    • 11:30

      Vetlanda HF (hemma) F-13


      13:30
    • 13:00

      HK Hylte (borta) F-13


      15:00
  • 3Sön
    • 14:30

      Tibro HK (hemma) F-15/16


      16:30
  • 4Mån
    v.40
    • 17:00

      Träning F-12


      18:30
    • 17:45

      Träning Damer


      19:00
    • 18:30

      Träning P-11


      20:00
    • 19:00

      Träning F-15/16


      20:30
    • 19:00

      Träning P-14


      20:00
  • 5Tis
    • 17:00

      Träning Damer


      18:30
    • 17:00

      Träning F-13


      18:30
    • 17:00

      Träning F-11


      18:15
    • 18:15

      Träning P-10 & P-9


      19:30
    • 18:30

      Träning P-14


      20:00
  • 6Ons
  • 7Tor
  • 8Fre
  • 9Lör
    • 10:30

      Skövde HF Svart (borta) F-15/16


      12:30
    • 15:30

      Skövde HF Vit (borta) F-12


      17:30
  • 10Sön
    • 09:00

      Skara HK 3 (hemma) P-11


      10:00
    • 12:00

      HK Country Svart (hemma) P-11


      13:00
    • 14:00

      Anderstorps SK/Värnamo HK (borta) Damer


      16:00
    • 14:30

      Skara HF 2 (borta) F-10


      16:30
    • 15:00

      IFK Karlsborg (borta) P-14


      17:00
    • 16:00

      HK Country Röd (hemma) F-10


      18:00
  • 11Mån
    v.41
  • 12Tis
    • 16:15

      Träning F-15/16


      17:00
    • 17:00

      Träning Damer


      18:30
    • 17:00

      Träning F-13


      18:00
    • 17:00

      Träning F-11


      18:00
    • 18:15

      Träning P-14


      19:30
    • 18:15

      Träning P-10 & P-9


      19:30
    • 18:30

      Föräldramöte Faik Handboll P-10 & P-9


      19:30
    • 18:30

      Föräldramöte F-11


      19:30
    • 18:30

      Stora föräldramötet F-10


      19:30
  • 13Ons
  • 14Tor
    • 17:00

      Träning F-11


      18:00
    • 17:30

      Träning F-15/16


      18:30
      Mössebergsskolans gympasal
      Anteckning: FYS
    • 18:00

      Träning P-10 & P-9


      19:00
    • 19:00

      Träning P-14


      20:30
    • 19:00

      Träning F-13


      20:00
    • 19:30

      Skara HF 2 (borta) F-15/16


      21:30
    • 20:00

      Träning Damer


      21:30
  • 15Fre
  • 16Lör
    • Heldag

      U-SM P-14

    • 12:00

      HK Country Svart (borta) F-12


      13:45
    • 12:00

      Sävsjö HK (hemma) F-13


      14:00
    • 13:00

      IF HV Tidaholm (hemma) F-12


      15:00
    • 15:00

      Eksjö BK (hemma) F-13


      17:00
    • 15:30

      Kick off F-11


      17:30
  • 17Sön
    • Heldag

      U-SM P-14

    • 17:00

      Tibro HK (hemma) Damer


      19:00
    • 17:00

      Heja på damlaget F-10


      19:00
  • 18Mån
    v.42
    • 17:00

      Träning F-12


      18:30
    • 17:45

      Träning Damer


      19:00
    • 18:30

      Träning P-11


      20:00
    • 19:00

      Träning F-15/16


      20:30
  • 19Tis
  • 20Ons
  • 21Tor
  • 22Fre
  • 23Lör
    • 11:10

      HK Country (borta) P-10 & P-9


      13:10
    • 12:10

      IF HV Tidaholm (hemma) P-10 & P-9


      14:10
    • 15:00

      HF Orust (borta) F-11


      17:00
    • 15:30

      Arvika HK (borta) P-14


      17:30
    • 16:30

      HK Country (borta) P-14


      18:30
  • 24Sön
    • 09:00

      IFK Skövde HK 2 (hemma) P-11


      10:00
    • 12:00

      IFK Skövde HK 1 (hemma) P-11


      13:00
    • 12:20

      HK Country T Röd (borta) F-11


      14:20
    • 13:20

      Skara HF 1 (hemma) F-11


      15:20
  • 25Mån
    v.43
    • 17:00

      Träning F-12


      18:30
    • 17:45

      Träning Damer


      19:00
    • 18:30

      Träning P-11


      20:00
    • 19:00

      Träning F-15/16


      20:30
    • 19:00

      Träning P-14


      20:00
  • 26Tis
    • 16:15

      Träning F-15/16


      17:00
    • 17:00

      Träning Damer


      18:30
    • 17:00

      Träning F-13


      18:30
    • 17:00

      Träning F-11


      18:15
    • 17:00

      Elitseriematch P-11


      21:00
    • 18:15

      Träning P-10 & P-9


      19:30
    • 18:30

      Träning P-14


      20:00
  • 27Ons
  • 28Tor
  • 29Fre
  • 30Lör
    • 08:00

      F9 (hemma) F-09


      19:00
    • 15:00

      Skåre HK vit (hemma) F-15/16


      17:00
  • 31Sön
    • 09:00

      Skara HK (borta) P-10 & P-9


      11:00
    • 09:00

      HK Guldkroken Hjo (hemma) F-12


      11:00
    • 10:20

      IFK Skövde HK 2 (hemma) P-10 & P-9


      12:20
    • 12:00

      KFUM Ulricehamn (hemma) F-12


      14:00
    • 12:55

      HK Country (borta) P-14


      14:55
    • 14:00

      IFK Skövde HK 3 (borta) P-11


      16:00
    • 14:00

      Skövde HF Vit (hemma) F-10


      16:00
    • 14:05

      HK Lidköping 1 (borta) P-14


      16:05
    • 14:50

      IK Cyrus (borta) F-13


      16:50
    • 15:00

      HK Lidköping (borta) Damer


      17:00
    • 16:00

      Skövde HF Röd (borta) F-11


      18:00
    • 17:00

      Falköpings AIK HK 1 (hemma) F-11


      19:00
    • 17:00

      Skara HF 1 (hemma) F-10


      19:00
    • 18:00

      Skövde HF Röd (borta) F-11


      20:00