Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Fagerhult Habo IB

Följ

Fagerhult Habo IB

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

November 2019

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.44
    • 12:35

      Storvreta IBL (hemma) P-06


      13:35
    • 13:20

      Töjnan IBK (borta) P-06


      14:20
    • 15:40

      Hammarby IBF (borta) P-06


      16:40
    • 16:25

      Lillån IBK (borta) P-06


      17:25
    • 16:30

      Träning F-06


      18:00
    • 16:30

      Träning P-08


      18:00
    • 17:30

      Träning P-12


      18:30
    • 18:00

      Bele Barkaby IBK (borta) P-06


      19:00
    • 19:00

      Fristad GOIF U (borta) Div 4


      21:00
    • 19:30

      Åkersberga IBF (hemma) P-06


      20:30
    • 20:00

      IBK Lockerud Mariestad (hemma) A-lag Herr Allsvenskan


      22:00
  • 2Lör
    • 07:30

      Träning P-10


      16:00
    • 08:00

      Träning P-10


      18:00
    • 09:30

      Träning F-10/11


      10:30
    • 10:00

      Mullsjö AIS(07/08) (hemma) P-08


      11:30
    • 10:30

      Träning F 07/09


      12:00
    • 11:00

      Hestrafors IF (borta) P-07


      12:30
    • 11:30

      BK Halna (borta) P-04


      12:30
    • 12:00

      Skara IBK (06/07) (hemma) P-08


      13:30
    • 15:00

      Södra Vings IF (borta) F-06


      17:00
    • 15:00

      BK Halna (borta) A-lag Dam Div 1


      17:00
  • 3Sön
    • 10:00

      Träning P-13


      11:30
    • 16:30

      Träning F-12/13


      17:30
  • 4Mån
    v.45
  • 5Tis
    • 16:45

      Träning P-06


      18:00
    • 17:00

      Lagfotografering P-11


      17:45
    • 17:15

      Träning P-09


      19:00
    • 18:30

      Lagfoto P-06


      19:30
    • 18:30

      Träning F-06


      20:00
    • 19:00

      Lagfotografering för P08 P-08


      19:45
    • 19:30

      Träning P-05


      21:00
    • 19:30

      Träning P-04


      21:00
    • 19:45

      Träning A-lag Dam Div 1


      21:30
    • 20:45

      Lagfotografering F-06


      21:30
    • 21:00

      Träning Div 4


      22:00
  • 6Ons
  • 7Tor
  • 8Fre
    • 16:30

      Träning F-06


      18:00
    • 16:30

      Träning P-08


      18:00
    • 17:30

      Träning P-12


      18:30
  • 9Lör
    • Heldag

      Kioskhelg sporthallen P-06

    • 09:30

      Träning F-10/11


      10:30
    • 09:30

      Wårgårda IBK (hemma) F-06


      11:30
    • 09:45

      USM P-04


      16:45
    • 10:30

      Träning F 07/09


      12:00
    • 11:00

      BK Halna(06/07) (borta) P-08


      13:00
    • 11:00

      Skövde IBF U (hemma) Div 4


      13:00
    • 11:30

      Kinna IBK (hemma) P-07


      13:00
    • 12:45

      USM P-04


      13:45
    • 14:00

      Forserums IF (hemma) P-11


      16:00
    • 15:00

      Inspring/match med damlaget F 07/09


      19:00
    • 15:45

      USM P-04


      16:45
    • 16:00

      IBK Lockerud Mariestad U (hemma) A-lag Dam Div 1


      18:00
    • 16:00

      Skövde IBF 1 (borta) P-06


      18:00
  • 10Sön
    • Heldag

      Kioskhelg sporthallen P-06

    • 10:00

      Träning P-13


      11:30
    • 11:30

      Wårgårda IBK (hemma) P-06


      12:45
    • 14:00

      Husqvarna IK (hemma) P-11


      16:30
    • 14:30

      IBK Vänersborg(07) (borta) P-08


      16:30
    • 15:00

      Stöpen IBK U (borta) Div 4


      17:00
    • 16:30

      Träning F-12/13


      17:30
  • 11Mån
    v.46
  • 12Tis
  • 13Ons
  • 14Tor
  • 15Fre
    • 16:30

      Träning F-06


      18:00
    • 16:30

      Träning P-08


      18:00
    • 17:30

      Träning P-12


      18:30
  • 16Lör
    • 09:30

      Träning F-10/11


      10:30
    • 13:00

      JIK (borta) P-09


      15:00
    • 13:30

      Fristads GoIF (borta) A-lag Dam Div 1


      15:30
    • 14:00

      Värnamo IK (hemma) P-11


      18:00
    • 14:10

      IBK Vänersborg (hemma) P-06


      15:30
    • 15:30

      Fagerhult (hemma) P-10


      17:30
    • 16:15

      Södra Vings IF (hemma) Div 4


      18:15
  • 17Sön
    • 08:30

      Jönköpings IK Ungdom F08 (borta) F 07/09


      10:30
    • 09:30

      IBK Lockerud Mariestad (borta) F-06


      11:30
    • 09:30

      Match mot Bankeryd P-13


      11:00
    • 11:00

      Fritsla IF (borta) P-07


      12:30
    • 12:00

      Fröjered (borta) P-09


      15:00
    • 13:00

      Fröjered (borta) P-09


      16:00
    • 14:00

      Lillån IBK (borta) A-lag Herr Allsvenskan


      16:00
    • 16:30

      Träning F-12/13


      17:30
    • 18:00

      Falköpings IBK (borta) P-06


      19:30
  • 18Mån
    v.47
  • 19Tis
    • 16:45

      Träning P-06


      18:00
    • 17:15

      Träning P-09


      19:00
    • 18:30

      Träning F-06


      20:00
    • 19:30

      Träning P-05


      21:00
    • 19:30

      Träning P-04


      21:00
    • 21:00

      Träning Div 4


      22:00
  • 20Ons
  • 21Tor
  • 22Fre
    • 16:30

      Träning F-06


      18:00
    • 16:30

      Träning P-08


      18:00
    • 17:30

      Träning P-12


      18:30
  • 23Lör
    • 09:30

      Träning F-10/11


      10:30
    • 10:00

      Nossebro IBK (borta) Div 4


      12:00
    • 13:00

      Fristads GoIF (hemma) P-07


      14:30
    • 13:00

      Månsarps IBK F08 (hemma) F 07/09


      15:00
    • 15:00

      Svenljunga IBK (hemma) P-06


      16:30
  • 24Sön
    • 09:45

      Skövde IBF (hemma) P-05


      10:45
    • 10:00

      Träning P-13


      11:30
    • 10:00

      Skara IBK(08) (hemma) P-08


      11:30
    • 11:45

      Tibro IBK (hemma) P-04


      12:45
    • 12:00

      IBF Horsby(06/07) (hemma) P-08


      13:30
    • 12:00

      BSMK P10 (hemma) P-10


      14:00
    • 12:30

      IBK Lidköping 1 (borta) P-06


      14:30
    • 13:30

      Månsarps IBK (hemma) P-11


      15:30
    • 14:00

      Fristads GOIF (hemma) F-06


      16:00
    • 14:00

      Inspring med A-Laget P-08


      16:30
    • 14:30

      Lagan IBK (hemma) A-lag Herr Allsvenskan


      16:30
    • 15:45

      Matchanalys MAIS - Visby IBK P-07


      19:00
    • 16:30

      Träning F-12/13


      17:30
  • 25Mån
    v.48
  • 26Tis
  • 27Ons
  • 28Tor
  • 29Fre
    • 16:30

      Träning F-06


      18:00
    • 16:30

      Träning P-08


      18:00
    • 17:30

      Träning P-12


      18:30
  • 30Lör
    • 09:30

      Träning F-10/11


      10:30
    • 10:30

      FHIB 07-09 (hemma) F 07/09


      12:00
    • 10:45

      Falköpings IBK (hemma) P-06


      12:00
    • 12:45

      Tranemo IBK (hemma) P-06


      14:00
    • 12:45

      Skara IBK P14 (borta) P-05


      13:45
    • 13:00

      FHIB Röd (hemma) P-09


      16:00
    • 14:00

      FHIB Röd (hemma) P-09


      16:00
    • 14:00

      FHIB Lag 3 (hemma) P-10


      15:30
    • 15:00

      Skara IBK (borta) P-04


      16:00