Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Frötuna IBF

Följ

Frötuna IBF

Följ oss för uppdateringar
Följ

November 2022

Alla aktiviteter
  • 1Tis
    v.44
  • 2Ons
  • 3Tor
  • 4Fre
    • 11:20

      Scorpions cup F-10/11


      00:00
  • 5Lör
    • 00:00

      Scorpions cup F-10/11


      19:00
    • 13:15

      IK Sirius FBC P12 (borta) P-11


      15:15
  • 6Sön
  • 7Mån
    v.45
  • 8Tis
  • 9Ons
  • 10Tor
  • 11Fre
  • 12Lör
    • 00:00

      Väddö IF PF10/11 (borta) P-10


      02:00
    • 08:45

      IK Sirius FBC P13 (hemma) P-12


      10:45
    • 09:00

      SK Vide (borta) P-13


      10:00
    • 10:00

      IFK Dannemora/Ö P-10/12 (hemma) P-12


      12:00
    • 11:15

      IK Sirius IBK F13 - Blå (hemma) F-12 / F13


      13:15
    • 11:30

      Vaksala SK P 2012 svart (borta) P-11


      13:30
    • 11:45

      Rasbo IK (hemma) P-13


      12:45
    • 13:45

      Hagunda IF F11/F12 blå3 (hemma) F-12 / F13


      15:45
    • 15:00

      IBK Östhammar F09/10 (borta) F-10/11


      17:00
    • 15:15

      Bälinge IF P09 (hemma) P-08 / P-09


      16:15
    • 15:30

      Bålsta FBC FP09 (borta) P-10


      17:30
    • 16:30

      Björklinge BK F08/09 (hemma) F-08 / F-09


      18:30
  • 13Sön
    • 09:00

      Träning Innebandylek P-17


      10:00
    • 10:00

      Träning Innebandylek-P16


      11:00
    • 13:30

      Bälinge IF P10 (borta) P-10


      15:30
    • 14:45

      Stenhagens KK P11/12 Röd (borta) P-11


      16:45
    • 15:30

      Arbete vid hemmamatch P15


      19:30
    • 16:30

      Alunda IBF P15-16 blå (hemma) P15


      18:30
    • 16:30

      Alunda IBF P15-16 vit (hemma) P15


      18:30
    • 17:00

      Alunda IBF P15-16 vit (hemma) P15


      19:00
    • 17:00

      Alunda IBF P15-16 blå (borta) P15


      19:00
    • 17:15

      Matcher P-14


      20:00
    • 17:15

      Vaksala SK F 2010 1 (borta) F-10/11


      19:15
    • 17:30

      Alunda IBF P15-16 blå (hemma) P15


      19:30
    • 17:30

      Alunda IBF P15-16 vit (hemma) P15


      19:30
    • 18:15

      Rosersberg Arlanda IBK P13/14 (hemma) P-14


      20:15
    • 18:15

      Stenhagens KK P13/14 (borta) P-14


      20:15
    • 18:45

      Stenhagens KK P13/14 (hemma) P-14


      20:45
    • 18:45

      Rosersberg Arlanda IBK P13/14 (hemma) P-14


      20:45
    • 19:15

      Rosersberg Arlanda IBK P13/14 (hemma) P-14


      21:15
    • 19:15

      Stenhagens KK P13/14 (borta) P-14


      21:15
  • 14Mån
    v.46
  • 15Tis
  • 16Ons
  • 17Tor
  • 18Fre
  • 19Lör
    • 10:15

      Björklinge BK (borta) P-13


      11:15
    • 10:20

      Tierp IBK P12 (borta) P-12


      12:20
    • 11:00

      VÅSC P11/12 (hemma) P-11


      13:00
    • 12:00

      VÅSC P11/12 (hemma) P-11


      14:00
    • 13:00

      Alunda IBF (borta) P-13


      14:00
    • 13:45

      Örsundsbro IF F09 (borta) F-10/11


      15:45
    • 14:15

      Rosersberg Arlanda IBK P11 (hemma) P-10


      16:15
    • 16:00

      Storvreta AIK (hemma) A-lag herrar


      18:00
    • 17:45

      FBC Uppsala (borta) A-lag Damer


      19:45
  • 20Sön
    • 09:00

      Vaksala SK F 2009 (borta) F-08 / F-09


      11:00
    • 09:00

      Träning Innebandylek P-17


      10:00
    • 09:00

      Match mot Vaksala F-14 F-14


      11:30
    • 10:00

      Träning Innebandylek-P16


      11:00
    • 13:30

      Uppsala Life IF P11/12 Blå 2 (borta) P-12


      15:30
    • 13:30

      Vaksala SK P09 (borta) P-08 / P-09


      14:30
    • 13:40

      Storvreta IBK F10 röd (borta) F-10/11


      15:40
    • 15:45

      Hagunda IF - FBC Helsingborg P-13


      18:00
    • 16:00

      Innebandymatch Hagunda -Helsingborg P-10


      18:00
    • 18:00

      Träning P-14


      19:30
  • 21Mån
    v.47
  • 22Tis
  • 23Ons
  • 24Tor
  • 25Fre
  • 26Lör
    • 09:00

      Björklinge BK F13 (borta) F-12 / F13


      11:00
      Björklinge Sporthall
      Serie: Pantamera Flickor blå 3 4 vs 4
      Samlingsinfo: Ica Sävja kl 07:45 för gemensam avresa
      Samlingstid: 07:45
      Anteckning: Seriematch.
      Vi samlas vid Ica Sävja kl 07.45 för gemensam avresa. Meddela ansvarig ledare om ni åker direkt så att inte laget står i onödan och väntar vid ICA. Vid anmälan ange gärna antal lediga platser i bilen, t ex "3".
      Resultat och referat
    • 09:30

      IS Saga (hemma) A-lag herrar


      11:30
    • 09:40

      Alunda IBF F13-14 vit (borta) F-12 / F13


      11:40
    • 10:15

      Bålsta FBC PF12 (borta) P-11


      12:15
    • 10:30

      Vaksala SK F 2010 (hemma) F-10/11


      12:30
    • 11:15

      Rasbo IK P11 (borta) P-10


      13:15
    • 11:30

      IK Sirius FBC P12 (borta) P-11


      13:30
    • 12:00

      Sammandrag Hagunda IF F-14


      15:00
    • 12:00

      Vaksala SK F 2011 2 (hemma) F-10/11


      14:00
    • 12:45

      Hagunda IF 15/16 (borta) F-14


      14:45
    • 12:45

      Hagunda IF 15/16 blå (borta) F-14


      14:45
    • 13:15

      Stenhagens KK F07/08 svart (borta) F-08 / F-09


      15:15
    • 13:20

      Hagunda IF 15/16 blå (borta) F-14


      15:20
    • 13:20

      Hagunda IF 15/16 (hemma) F-14


      15:20
    • 13:55

      Hagunda IF 15/16 (borta) F-14


      15:55
    • 13:55

      Hagunda IF 15/16 blå (borta) F-14


      15:55
    • 14:30

      Björklinge BK (hemma) P-13


      15:30
    • 16:00

      SK Vide (hemma) P-13


      17:00
    • 17:45

      Bowling F-08 / F-09


      19:15
  • 27Sön
  • 28Mån
    v.48
  • 29Tis
  • 30Ons