Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om FC Gute

Följ

FC Gute

Följ oss för uppdateringar
Följ
FC Gute
Välj lag

Januari 2023

Alla aktiviteter
  • 1Sön
    v.52
  • 2Mån
    v.1
  • 3Tis
  • 4Ons
    • 18:00

      Ledarträff U16


      19:30
  • 5Tor
  • 6Fre
  • 7Lör
    • 08:30

      Träning P-2010


      10:00
    • 17:00

      Fårösunds GOIK (hemma) A-lag


      19:00
  • 8Sön
  • 9Mån
    v.2
  • 10Tis
  • 11Ons
  • 12Tor
  • 13Fre
  • 14Lör
  • 15Sön
  • 16Mån
    v.3
  • 17Tis
    • 17:00

      Träning P-2014/2015


      18:00
    • 17:50

      Träning U16


      19:30
    • 18:00

      Träning United


      19:30
    • 18:00

      Träning A-lag


      19:30
    • 18:00

      Domarutbildning DG Cup Utveckling


      21:00
    • 20:00

      Föräldragruppen - digitalt möte U16


      21:00
  • 18Ons
  • 19Tor
  • 20Fre
    • 16:00

      Träning U16


      17:15
    • 17:30

      Träning A-lag


      19:00
  • 21Lör
    • 08:30

      Träning P-2013


      10:00
    • 09:00

      Futsal Fårösund Gute 1 P-2010


      13:05
    • 09:50

      Futsal Fårösund Gute 3 P-2010


      13:05
    • 10:30

      Träning Utveckling


      12:00
    • 11:00

      IFK Visby U (hemma) Utveckling


      13:00
    • 11:00

      Intresseanmälan futsal - sista matchen Utveckling


      13:00
    • 12:00

      Träning P-2009


      13:00
    • 13:10

      Futsal Fårösund Gute 2 P-2010


      15:35
    • 15:00

      Träning U16


      18:00
    • 15:50

      Träning P-2011


      17:30
  • 22Sön
  • 23Mån
    v.4
  • 24Tis
  • 25Ons
    • 16:30

      Träning Utveckling


      17:40
    • 17:20

      Träning P-2011


      18:30
    • 17:30

      Träning P-2013


      18:30
      Säves konstgräs
      Anteckning: Träning på en fjärdedels plan. Kläder efter väder.
    • 18:30

      Träning P-2010


      19:30
  • 26Tor
  • 27Fre
  • 28Lör
    • Heldag

      DG Cup Utveckling

    • Heldag

      DG-cup P-2009

    • 02:40

      Herrsenior B DG Cup Utveckling


      05:30
    • 08:00

      DG Cup Lag Vit U16


      09:40
    • 08:20

      DG Cup Lag Blå U16


      09:40
    • 10:00

      DG CUP P-2014/2015


      15:30
    • 10:20

      DG Cup Lag Svart U16


      12:00
    • 10:40

      DG-CUP lag Svart P-2013


      13:00
    • 12:00

      DG-CUP lag Orange P-2013


      14:30
    • 13:00

      DG-CUP lag Orange P-2010


      17:00
    • 18:20

      DG Cup Lag Röd U16


      19:40
    • 20:20

      DG Cup Lag Gul U16


      21:40
  • 29Sön
  • 30Mån
    v.5
  • 31Tis