Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om FC Gute

Följ

FC Gute

Följ oss för uppdateringar
Följ

September 2022

Alla aktiviteter
  • 1Tor
    v.35
    • 16:30

      Träning U17


      18:00
    • 16:30

      Träning P-07/08


      18:00
    • 16:30

      Träning U22/U19


      18:00
    • 16:40

      Träning P-2012


      18:00
    • 18:00

      Träning United


      19:30
    • 18:00

      Visby BoIS 2 (hemma) P-2009


      20:00
    • 19:00

      Träning A-lag


      20:30
  • 2Fre
    • 16:30

      Specialträning P-2011


      17:30
    • 16:30

      Träning U17


      18:00
    • 16:30

      Träning U22/U19


      18:00
    • 18:30

      Träning A-lag


      20:00
  • 3Lör
    • 10:00

      FC Gute 1 (hemma) P-2010


      12:00
    • 10:00

      Träning P-2009


      11:30
    • 11:00

      IFK Borgholm 9-m (hemma) P-07/08


      13:00
    • 14:00

      Visby BoIS 1 (hemma) P-2011


      15:15
    • 14:45

      Lindsdals IF (borta) P-07/08


      16:45
    • 16:00

      Bollkallar Gutavallen P-2013


      19:00
    • 17:00

      IFK Österåker FK (hemma) A-lag


      19:00
    • 19:00

      Sollentuna FK (hemma) U17


      21:00
  • 4Sön
    • 09:30

      Sammandrag FC Gute P-2014


      13:00
    • 10:00

      Fardhem Garda BK (borta) P-2012


      11:30
    • 10:00

      Väskinde AIS (hemma) P-2012


      11:30
    • 10:00

      IFK Visby (borta) P-2012


      11:30
    • 11:00

      IFK Borgholm 9-m (hemma) P-07/08


      13:00
    • 11:30

      Visby BoIS (hemma) P-2011


      12:45
    • 12:00

      Huddinge IF (hemma) U22/U19


      14:00
    • 16:00

      IFK/BoIS (hemma) P-07/08


      18:00
  • 5Mån
    v.36
  • 6Tis
  • 7Ons
    • 16:30

      Träning P-2009


      18:00
    • 16:45

      Träning P-2013


      18:00
    • 17:00

      Träning P-2011


      18:40
    • 17:30

      Träning P-2010


      19:00
    • 18:30

      Kostföreläsning P-07/08


      20:00
    • 19:00

      Levide IF (hemma) A-lag


      21:00
  • 8Tor
    • 16:30

      Träning U17


      18:00
    • 16:30

      Träning P-07/08


      18:00
    • 16:30

      Träning U22/U19


      18:00
    • 16:40

      Träning P-2012


      18:00
    • 18:00

      Träning United


      19:30
    • 18:00

      Gff Spelarutbildning P13 P-2009


      19:30
  • 9Fre
    • 16:30

      Specialträning P-2011


      17:30
    • 18:30

      Träning A-lag


      20:00
  • 10Lör
    • 09:30

      Sammandrag Väskinde P-2014


      13:00
    • 10:00

      Dalhem IF (borta) P-2011


      12:00
    • 10:00

      Visby BoIS 2 (hemma) P-2009


      12:00
    • 11:00

      Strands IF (borta) U17


      13:00
    • 12:00

      IFK Visby (borta) P-2009


      14:00
    • 13:00

      IFK Visby (hemma) P-2010


      15:00
    • 14:00

      Smedby BoIK/Trekantens IF 9-m (hemma) P-07/08


      16:00
    • 14:00

      Oskarshamns AIK 1 (hemma) P-07/08


      16:00
    • 14:30

      Klintehamns IK (hemma) P-2011


      15:45
    • 15:00

      Skiljebo SK (borta) A-lag


      17:00
    • 15:00

      Hangvar SK (borta) U17


      17:00
    • 15:00

      Div 4 Hangvar U22/U19


      19:00
  • 11Sön
    • 10:00

      FC Gute 3 (hemma) P-2012


      11:30
    • 10:00

      Matchsammandrag P-2013


      13:00
    • 11:00

      Visby AIK (borta) P-07/08


      13:00
    • 11:30

      Lärbro IF (hemma) P-2012


      12:30
    • 12:00

      Smedby BoIK/Trekantens IF 9-m (hemma) P-07/08


      14:00
  • 12Mån
    v.37
  • 13Tis
  • 14Ons
    • 16:30

      Träning P-2009


      18:00
    • 16:45

      Träning P-2013


      18:00
    • 17:00

      Träning P-2011


      18:40
    • 17:30

      Träning P-2010


      19:00
    • 18:00

      Motståndaren (hemma) P-2011


      19:15
    • 19:00

      IFK Visby (hemma) U17


      21:00
    • 19:00

      Div 4 IFK Visby U22/U19


      21:00
  • 15Tor
  • 16Fre
    • 16:30

      Träning U17


      18:00
    • 16:30

      Träning U22/U19


      18:00
  • 17Lör
    • 10:00

      Hemse BK/Fardhem Garda BK (borta) P-2010


      12:00
    • 12:00

      IFK Visby (borta) P-2010


      14:00
    • 12:00

      Fardhem Garda BK /HBK (hemma) P-2009


      14:00
    • 12:00

      Levide IF (hemma) P-2009


      14:00
    • 13:00

      Sandvikens AIK FK (borta) A-lag


      15:00
    • 14:00

      Väskinde AIS (hemma) P-2011


      15:15
    • 15:00

      Oskarshamns AIK 2 (hemma) P-07/08


      17:00
    • 17:00

      Älta IF (hemma) U22/U19


      19:00
  • 18Sön
    • 09:30

      Sammandrag Rävhagen P-2014


      13:00
    • 10:00

      IFK Visby (borta) P-2012


      11:30
    • 10:00

      Roma IF (borta) P-2012


      11:30
    • 10:00

      Match mot FG P-2013


      11:15
    • 10:00

      Domare P-2009


      13:00
    • 11:00

      Väskinde AIS (borta) P-2011


      12:15
    • 12:00

      Essinge IK (hemma) U17


      14:00
  • 19Mån
    v.38
  • 20Tis
  • 21Ons
  • 22Tor
  • 23Fre
    • 16:30

      Specialträning P-2011


      17:30
    • 16:30

      Träning U17


      18:00
      A7 fotbollsplan
      Samlingsinformation: A7 fotbollsplan
      Samlingstid: 16:15
    • 16:30

      Träning U22/U19


      18:00
    • 18:30

      Träning A-lag


      20:00
  • 24Lör
    • 10:00

      Serieavslutning dag 1 United


      15:00
    • 10:00

      Hemse BK/Fardhem Garda BK (hemma) P-2010


      12:00
    • 10:00

      Roma IF (borta) P-2009


      12:00
    • 11:30

      Fårösunds GOIK (hemma) P-2010


      13:30
    • 12:00

      IFK Visby (borta) P-2009


      14:00
    • 14:00

      Märsta IK (borta) U22/U19


      16:00
    • 14:00

      Kalmar FF 1 (borta) P-07/08


      16:00
    • 14:00

      Märsta IF - FC Gute U19 U17


      16:00
    • 16:00

      Levide IF (borta) U17


      18:00
  • 25Sön
    • 08:00

      Serieavslutning dag 2 United


      14:00
    • 10:40

      Matchsammandrag P-2013


      13:00
    • 12:00

      Bollkalleuppdrag P-2010


      15:00
    • 13:00

      IFK Uppsala (hemma) A-lag


      15:00
    • 13:00

      IFK Visby (hemma) P-2012


      14:30
    • 14:30

      Upsala IF Fotboll (borta) U17


      16:30
    • 14:30

      Visby BoIS (borta) P-2011


      15:45
  • 26Mån
    v.39
  • 27Tis
    • 16:30

      Träning U17


      18:00
    • 16:30

      Träning P-07/08


      18:00
    • 16:30

      Träning U22/U19


      18:00
    • 17:00

      Träning P-2014


      18:00
    • 17:30

      Träning P-2012


      18:30
    • 18:30

      Träning A-lag


      20:00
    • 19:00

      Kvällsbio U17


      22:00
  • 28Ons
    • 16:30

      Träning P-2009


      18:00
    • 16:45

      Träning P-2013


      18:00
    • 17:00

      Träning P-2011


      18:40
    • 17:30

      Träning P-2010


      19:00
    • 19:00

      Föräldramöte - digitalt P-07/08


      20:00
  • 29Tor
  • 30Fre
    • 16:30

      Specialträning P-2011


      17:30
    • 16:30

      Träning U17


      18:00
    • 16:30

      Träning U22/U19


      18:00