Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om FC Gute

Följ

FC Gute

Följ oss för uppdateringar
Följ

September 2021

Alla aktiviteter
  • 1Ons
    v.35
    • 16:30

      Träning P-07/08


      18:00
    • 16:30

      Träning U17


      18:00
    • 18:00

      Roma IF (hemma) P-2009


      20:00
    • 18:00

      Träning U19


      19:30
    • 18:00

      Gute2 - Visby BoIS P-2009


      19:30
    • 20:00

      Visby BoIS (hemma) A-lag


      22:00
  • 2Tor
    • 16:30

      Träning P-07/08


      18:00
    • 17:00

      Städ travet U17


      17:30
    • 17:20

      Träning P-2011


      19:00
    • 18:00

      Träning United


      19:30
    • 18:00

      Träning P-2010


      19:30
    • 18:30

      Träning P-2012


      19:30
    • 19:00

      Klintehamns IK (hemma) U19


      21:00
  • 3Fre
    • 16:00

      Specialträning P-2011


      17:00
    • 16:30

      Träning U19


      18:00
    • 18:00

      Träning A-lag


      19:30
  • 4Lör
    • 09:00

      Träning A-lag


      10:30
    • 10:00

      Sammandrag/matcher P-2014


      12:00
    • 10:00

      Visby BoIS (hemma) P-2011


      11:15
    • 11:00

      Roma IF (borta) P-07/08


      13:00
    • 11:00

      Träning P-2014


      12:00
    • 12:00

      Strands IF (borta) U17


      14:00
    • 14:00

      FC Järfälla (borta) U19


      16:00
  • 5Sön
    • 10:00

      Visby BoIS 1 (borta) P-2010


      11:30
    • 10:00

      Match P-2013


      12:00
    • 10:10

      Träning P-2012


      11:30
    • 12:00

      IFK Visby (hemma) P-2010


      13:30
    • 14:00

      Djurgården IF (hemma) P-07/08


      16:00
    • 16:00

      Bollkallar P-2011


      19:30
    • 16:30

      Stockholm Internazionale (hemma) A-lag


      18:30
    • 17:00

      Levide IF (hemma) P-07/08


      19:00
    • 17:00

      IF Hansa-Hoburg (borta) P-07/08


      19:00
    • 17:30

      IFK Visby (hemma) P-2009


      19:30
  • 6Mån
    v.36
    • 16:30

      Träning P-07/08


      18:00
    • 16:30

      Träning U17


      18:00
    • 16:45

      Träning P-2013


      18:00
    • 17:15

      Träning P-2009


      18:45
    • 19:00

      Träning A-lag


      20:30
  • 7Tis
    • 16:30

      Träning U17


      18:00
    • 17:00

      Träning P-2010


      18:30
    • 17:20

      Träning P-2011


      19:00
    • 18:00

      Träning United


      19:30
    • 18:00

      Spelarutbildning P15 U17


      19:30
    • 19:00

      Levide IF B (hemma) U19


      21:00
  • 8Ons
    • 16:30

      Träning P-07/08


      18:00
    • 16:30

      Träning U17


      18:00
    • 17:15

      Träning P-2009


      18:45
    • 18:00

      Träning U19


      19:30
    • 18:30

      Träning A-lag


      20:00
  • 9Tor
  • 10Fre
    • 16:00

      Specialträning P-2011


      17:00
    • 16:30

      Träning U17


      18:00
    • 16:30

      Träning U19


      18:00
    • 18:00

      Träning A-lag


      19:30
  • 11Lör
    • 10:00

      Väskinde AIS (borta) P-2011


      11:30
    • 10:00

      Sammandrag/matcher P-2012


      13:00
    • 11:00

      Levide IF (borta) P-2009


      13:00
    • 11:00

      Träning P-2014


      12:00
    • 13:00

      FC Gute 2 (hemma) P-07/08


      15:00
    • 14:00

      Karlbergs BK (borta) A-lag


      16:00
    • 14:00

      Oskarshamns AIK 1 (borta) P-07/08


      16:00
  • 12Sön
    • 10:00

      Träning A-lag


      11:30
    • 10:00

      Match P-2013


      12:30
    • 11:00

      Karlbergs BK (hemma) U17


      13:00
    • 12:00

      Hemse/Fardhem/Garda (hemma) P-2010


      14:00
    • 16:00

      Hangvar SK B (borta) U19


      18:00
    • 16:30

      IFK Visby (borta) P-2009


      18:30
    • 16:30

      IFK Uppsala (hemma) U19


      18:30
    • 17:00

      FC Gute 3 (hemma) P-07/08


      19:00
  • 13Mån
    v.37
    • 16:30

      Träning P-07/08


      18:00
    • 16:30

      Träning U17


      18:00
    • 16:45

      Träning P-2013


      18:00
    • 17:15

      Träning P-2009


      18:45
  • 14Tis
    • 16:30

      Träning U19


      18:00
    • 16:30

      Träning U17


      18:00
    • 17:00

      Träning P-2010


      18:30
    • 17:20

      Träning P-2011


      19:00
    • 18:00

      Träning United


      19:30
    • 18:00

      Träning A-lag


      19:30
  • 15Ons
    • 16:30

      Träning P-07/08


      18:00
    • 16:30

      Träning U17


      18:00
    • 17:15

      Träning P-2009


      18:45
    • 18:00

      Träning U19


      19:30
    • 18:00

      Roma - Gute2 P-2009


      19:20
    • 20:00

      IFK Visby (borta) A-lag


      22:00
  • 16Tor
    • 17:00

      Träning P-2012


      18:30
    • 17:00

      FC Gute-dag P-2009


      19:00
    • 17:00

      FC Gute dagen U17


      19:30
    • 17:00

      FC Gute-dag P-2010


      18:30
    • 17:00

      FC Gute-dag P-2013


      18:30
    • 17:00

      FC Gute-dagen P-07/08


      19:30
    • 17:00

      FC Gute-dag P-2014


      18:30
    • 18:00

      Dalhem IF (borta) P-2011


      19:30
    • 18:30

      Träning A-lag


      20:00
    • 19:00

      Levide IF B (borta) U19


      21:00
  • 17Fre
    • 16:00

      Specialträning P-2011


      17:00
    • 16:30

      Träning U19


      18:00
    • 16:30

      Träning U17


      18:00
    • 17:30

      Träning A-lag


      19:00
  • 18Lör
    • 09:00

      Träning A-lag


      10:30
    • 10:00

      Fardhem Garda BK 1 (hemma) P-2011


      11:15
    • 11:00

      IFK Visby (borta) P-07/08


      13:00
    • 11:00

      Roma IF (borta) P-07/08


      13:00
    • 11:00

      Träning P-2014


      12:00
    • 11:30

      Lärbro IF (hemma) P-2009


      13:30
    • 11:30

      IFK Visby (hemma) P-2009


      13:30
    • 13:00

      Levide IF (hemma) P-2009


      15:00
    • 14:00

      Sollentuna FK (borta) U19


      16:00
    • 15:00

      Dalkurd FF (borta) U17


      17:00
  • 19Sön
    • 10:00

      Visby BoIS 2 (borta) P-2010


      11:30
    • 10:00

      Träning P-2014


      13:00
    • 10:10

      Träning P-2012


      11:30
    • 12:00

      Visby AIK (hemma) P-2010


      14:00
    • 13:00

      IFK Österåker FK (hemma) A-lag


      15:00
    • 17:00

      IF Hansa-Hoburg (hemma) P-07/08


      19:00
  • 20Mån
    v.38
    • 16:30

      Träning P-07/08


      18:00
    • 16:30

      Träning U17


      18:00
    • 16:45

      Träning P-2013


      18:00
    • 17:15

      Träning P-2009


      18:45
    • 19:00

      Träning A-lag


      20:30
  • 21Tis
    • 16:30

      Träning U19


      18:00
    • 16:30

      Träning U17


      18:00
    • 17:00

      Träning P-2010


      18:30
    • 17:20

      Träning P-2011


      19:00
    • 18:00

      Träning United


      19:30
  • 22Ons
    • 16:30

      Träning P-07/08


      18:00
    • 16:30

      Träning U17


      18:00
    • 17:15

      Träning P-2009


      18:45
    • 18:00

      Träning U19


      19:30
    • 18:30

      Träning A-lag


      20:00
  • 23Tor
  • 24Fre
    • 16:00

      Specialträning P-2011


      17:00
    • 16:30

      Träning U17


      18:00
    • 16:30

      Träning U19


      18:00
    • 18:00

      Träning A-lag


      19:30
  • 25Lör
    • Heldag

      FC United Cup 2021 United

    • 08:45

      Matcher på Sudret P-2011


      14:15
    • 10:00

      Sammandrag/matcher P-2012


      13:00
    • 10:00

      Roma IF (borta) P-2009


      12:00
    • 10:00

      Match sammandrag P-2013


      13:00
    • 11:00

      Lärbro IF (borta) P-2009


      13:00
    • 11:00

      Träning P-2014


      12:00
    • 12:00

      BKV Norrtälje (hemma) U17


      14:00
    • 13:00

      Lindsdals IF 1 (borta) P-07/08


      15:00
    • 14:00

      Smedby BoIK 1 (borta) P-07/08


      16:00
    • 15:00

      Enköpings SK FK (borta) A-lag


      17:00
    • 15:00

      Torsås UFF 1 (hemma) P-07/08


      17:00
  • 26Sön
    • Heldag

      FC United Cup 2021 United

    • 10:00

      Träning A-lag


      11:30
    • 12:00

      Levide IF (borta) P-2009


      14:00
    • 14:00

      IFK Stocksund (borta) U19


      16:00
    • 15:00

      IFK Visby (hemma) P-2010


      16:30
    • 16:00

      IF Hansa-Hoburg (borta) U19


      18:00
    • 16:00

      IF Hansa Hoburg - FC Gute B U17


      18:00
    • 17:00

      Fardhem Garda BK/Hemse BK (hemma) P-07/08


      19:00
    • 17:00

      Visby BoIS (hemma) P-07/08


      19:00
  • 27Mån
    v.39
    • 16:30

      Träning P-07/08


      18:00
    • 16:30

      Träning U17


      18:00
    • 16:45

      Träning P-2013


      18:00
    • 17:15

      Träning P-2009


      18:45
  • 28Tis
    • 16:30

      Träning U19


      18:00
      A7 fotbollsplan
    • 16:30

      Träning U17


      18:00
    • 17:00

      Träning P-2010


      18:30
    • 17:20

      Träning P-2011


      19:00
    • 18:00

      Träning A-lag


      19:30
  • 29Ons
    • 16:30

      Träning P-07/08


      18:00
    • 16:30

      Träning U17


      18:00
    • 17:15

      Träning P-2009


      18:45
    • 18:00

      Träning U19


      19:30
  • 30Tor
    • 16:30

      Träning P-07/08


      18:00
    • 16:30

      Träning P-2010


      18:00
    • 17:20

      Träning P-2011


      19:00
    • 17:30

      Träning P-2012


      18:30
    • 18:00

      Träning United


      19:30
    • 18:30

      Träning A-lag


      20:00
    • 19:00

      Visby AIK (hemma) U19


      21:00
    • 19:00

      FC Gute B - Visby AIK U17


      21:00