Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om FC Gute

Följ

FC Gute

Följ oss för uppdateringar
Följ

Maj 2021

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.17
    • 11:00

      Roma IF (borta) P-07/08


      13:00
    • 12:00

      Träning P-2012


      13:20
    • 12:00

      Träning U17


      13:30
  • 2Sön
    • 00:00

      Roma IF (borta) P-07/08


      02:00
    • 00:00

      Levide IF (borta) P-07/08


      02:00
    • 09:30

      Träning P-2013


      10:30
    • 09:30

      Träning P-2014


      10:30
    • 10:30

      Träning U17


      12:00
    • 13:00

      Gefle IF FF (borta) U17


      15:00
    • 13:30

      Träning P-07/08


      15:00
    • 15:00

      Träning P-07/08


      16:30
    • 16:20

      Träning P-2011


      00:00
    • 17:00

      IFK Visby (hemma) P-07/08


      19:00
  • 3Mån
    v.18
    • 00:00

      Träning P-2011


      18:00
    • 16:30

      Träning P-2013


      18:00
    • 16:30

      Träning P-07/08


      18:00
    • 16:30

      Träning U17


      18:00
    • 18:00

      Träning P-2009


      19:30
    • 19:00

      Träning A-lag


      20:30
    • 19:30

      Träning U19


      21:00
  • 4Tis
    • 16:30

      Träning U19


      18:00
    • 16:30

      Träning U17


      18:00
    • 17:00

      Träning P-2010


      18:30
      Rävhagen gräs (Kibbas)
      Anteckning: Träning utomhus. Kom ihåg vattenflaskan!
    • 17:50

      Träning P-2011


      19:30
    • 18:00

      Träning United


      19:30
    • 18:00

      Träning A-lag


      19:30
  • 5Ons
    • 16:30

      Träning P-07/08


      18:00
    • 16:30

      Träning U17


      18:00
    • 18:00

      Träning U19


      19:30
    • 18:00

      Träning P-2009


      19:30
  • 6Tor
  • 7Fre
    • 16:30

      Träning U19


      18:00
    • 17:30

      Träningsmatch IFK Visby U16 - FC Gute U17 U17


      19:30
    • 18:00

      Träning A-lag


      19:30
  • 8Lör
    • 10:00

      Dalhem IF (hemma) P-2011


      11:15
    • 10:00

      Träning A-lag


      11:30
    • 10:00

      Match mot 2011 P-2012


      11:00
    • 11:30

      Visby BoIS (hemma) P-2009


      13:30
    • 13:00

      Visby BoIS 1 (hemma) P-2011


      14:15
    • 13:00

      Visby AIK (hemma) P-2009


      15:00
  • 9Sön
    • 10:10

      Träning P-2012


      11:20
    • 11:00

      Väskinde AIS (hemma) P-2010


      12:15
    • 12:00

      IK Brage (hemma) U17


      14:00
    • 17:00

      Levide IF (hemma) P-07/08


      19:00
    • 17:00

      IF Hansa-Hoburg (borta) P-07/08


      19:00
  • 10Mån
    v.19
    • 16:30

      Träning P-2013


      18:00
    • 16:30

      Träning P-07/08


      18:00
    • 16:30

      Träning U17


      18:00
    • 18:00

      Träning P-2009


      19:30
    • 19:00

      Träning A-lag


      20:30
    • 19:30

      Träning U19


      21:00
  • 11Tis
    • 16:30

      Träning U19


      18:00
    • 16:30

      Träning U17


      18:00
    • 17:00

      Träning P-2010


      18:30
    • 17:50

      Träning P-2011


      19:30
    • 18:00

      Träning United


      19:30
    • 18:00

      Träning A-lag


      19:30
  • 12Ons
    • 16:30

      Träning P-07/08


      18:00
    • 16:30

      Träning U17


      18:00
    • 18:00

      Träning U19


      19:30
    • 18:00

      Träning P-2009


      19:30
  • 13Tor
  • 14Fre
    • 16:30

      Träning U19


      18:00
    • 18:00

      Träning A-lag


      19:30
  • 15Lör
    • 10:00

      Väskinde AIS (borta) P-2011


      12:00
    • 10:00

      Träning A-lag


      11:30
    • 11:30

      Visby BoIS (borta) P-2009


      13:30
    • 13:00

      Träningsmatch mot IFK P-2012


      14:00
    • 14:00

      Brommapojkarna DFF (borta) U17


      16:00
    • 15:00

      Visby AIK (borta) P-2009


      17:00
  • 16Sön
    • 10:00

      Träning A-lag


      11:30
    • 10:00

      Kickon! P-2010


      14:00
    • 10:10

      Träning P-2012


      11:15
    • 15:00

      IFK Visby (borta) P-07/08


      17:00
    • 17:00

      FC Gute 3 (hemma) P-07/08


      19:00
  • 17Mån
    v.20
    • 16:30

      Träning P-2013


      18:00
    • 16:30

      Träning P-07/08


      18:00
    • 16:30

      Träning U17


      18:00
    • 18:00

      Träning P-2009


      19:30
    • 19:00

      Träning A-lag


      20:30
    • 19:30

      Träning U19


      21:00
  • 18Tis
    • 16:30

      Träning U19


      18:00
    • 16:30

      Träning U17


      18:00
    • 17:00

      Träning P-2010


      18:30
    • 17:50

      Träning P-2011


      19:30
    • 18:00

      Träning United


      19:30
    • 18:00

      Träning A-lag


      19:30
  • 19Ons
    • 16:30

      Träning P-07/08


      18:00
    • 16:30

      Träning U17


      18:00
    • 18:00

      Träning U19


      19:30
    • 18:00

      Träning P-2009


      19:30
    • 18:00

      Dalhem IF (hemma) P-2009


      20:00
  • 20Tor
  • 21Fre
    • 16:30

      Träning U19


      18:00
    • 16:30

      Träning U17


      18:00
    • 17:30

      Roma IF (hemma) P-07/08


      19:30
    • 18:00

      Träning A-lag


      19:30
  • 22Lör
    • 10:00

      Fardhem Garda BK 1 (hemma) P-2011


      12:00
    • 10:00

      Träning A-lag


      11:30
    • 11:30

      FC Gute 1 (hemma) P-2009


      13:30
    • 11:30

      Visby BoIS (hemma) P-2009


      13:30
    • 12:00

      Sollentuna FK (hemma) U17


      14:00
    • 13:00

      Väskinde AIS (hemma) P-2011


      15:00
  • 23Sön
    • 10:00

      Träning A-lag


      11:30
    • 10:10

      Träning P-2012


      11:30
    • 11:00

      Fårösunds GOIK (borta) P-2010


      13:00
    • 12:00

      Visby AIK (hemma) P-2010


      14:00
    • 15:00

      IFK Visby (borta) P-07/08


      17:00
    • 17:00

      IF Hansa-Hoburg (borta) P-07/08


      19:00
    • 17:00

      Fardhem Garda BK/Hemse BK (borta) P-07/08


      19:00
  • 24Mån
    v.21
    • 16:30

      Träning P-2013


      18:00
    • 16:30

      Träning P-07/08


      18:00
    • 16:30

      Träning U17


      18:00
    • 18:00

      Träning P-2009


      19:30
    • 19:00

      Träning A-lag


      20:30
    • 19:30

      Träning U19


      21:00
  • 25Tis
    • 16:30

      Träning U19


      18:00
    • 16:30

      Träning U17


      18:00
    • 17:00

      Träning P-2010


      18:30
    • 17:50

      Träning P-2011


      19:30
    • 18:00

      Träning United


      19:30
    • 18:00

      Träning A-lag


      19:30
  • 26Ons
    • 16:30

      Träning P-07/08


      18:00
    • 16:30

      Träning U17


      18:00
    • 18:00

      Träning U19


      19:30
    • 18:00

      Träning P-2009


      19:30
  • 27Tor
  • 28Fre
    • 16:30

      Träning U19


      18:00
    • 16:30

      Träning U17


      18:00
    • 18:00

      Träning A-lag


      19:30
  • 29Lör
    • 10:00

      Träning P-2012


      13:00
    • 10:00

      Roma IF (hemma) P-2011


      12:00
    • 10:00

      Fardhem Garda BK 1 (borta) P-2011


      12:00
    • 10:00

      Träning A-lag


      11:30
    • 11:00

      IFK Mora FK (borta) U17


      13:00
    • 11:30

      Dalhem IF (hemma) P-2009


      13:30
    • 13:00

      Smedby BoIK 1 (hemma) P-07/08


      15:00
    • 13:00

      FC Gute 3 (hemma) P-2009


      15:00
    • 15:00

      Kalmar Södra IF 1 (borta) P-07/08


      17:00
  • 30Sön
    • 10:00

      Träning A-lag


      11:30
    • 10:10

      Träning P-2012


      11:30
    • 11:00

      Fårösunds GOIK (borta) P-2010


      13:00
    • 12:00

      Hemse/Fardhem/Garda (hemma) P-2010


      14:00
    • 15:00

      Visby BoIS (hemma) P-07/08


      17:00
    • 17:00

      Fardhem Garda BK/Hemse BK (hemma) P-07/08


      19:00
    • 19:00

      FC Gute 1 (hemma) P-07/08


      21:00
  • 31Mån
    v.22
    • 16:30

      Träning P-2013


      18:00
    • 16:30

      Träning P-07/08


      18:00
    • 16:30

      Träning U17


      18:00
    • 18:00

      Träning P-2009


      19:30
    • 19:00

      Träning A-lag


      20:30
    • 19:30

      Träning U19


      21:00