Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om FC Gute

Följ

FC Gute

Följ oss för uppdateringar
Följ

Oktober 2021

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.39
    • 16:00

      Specialträning P-2011


      17:00
    • 16:30

      Träning U17


      18:00
    • 16:30

      Träning U19


      18:00
    • 16:30

      IFK-Gute (9-manna tr-match)) P-2009


      18:30
    • 18:00

      Träning A-lag


      19:30
  • 2Lör
    • Heldag

      Camp Oskars P-2010

    • 09:00

      Träning A-lag


      10:30
    • 10:00

      Lottförsäljning Visbydagen P-2011


      13:00
    • 11:00

      Städning trav U17


      11:30
    • 11:30

      Roma IF (hemma) P-2009


      13:30
    • 11:30

      Lärbro IF (hemma) P-2009


      13:30
  • 3Sön
    • Heldag

      Camp Oskars P-2010

    • 10:00

      Träning P-2012


      11:30
    • 11:00

      IK Brage (hemma) U17


      13:00
    • 11:00

      Träning P-2014


      12:00
    • 12:30

      Gefle IF FF (borta) U19


      14:30
    • 14:00

      Visby AIK (borta) P-07/08


      16:00
    • 15:00

      Visby BoIS (borta) P-07/08


      17:00
    • 15:15

      Bollkallar A-lags match U17


      19:00
    • 16:30

      FC Arlanda (hemma) A-lag


      18:30
  • 4Mån
    v.40
    • 16:30

      Träning P-07/08


      18:00
    • 16:30

      Träning U17


      18:00
    • 17:15

      Träning P-2009


      18:45
    • 19:00

      Träning A-lag


      20:30
  • 5Tis
    • 16:30

      Träning U19


      18:00
    • 16:30

      Träning U17


      18:00
    • 17:00

      Träning P-2010


      18:30
    • 17:20

      Träning P-2011


      19:00
  • 6Ons
    • 16:30

      Träning P-07/08


      18:00
    • 16:30

      Träning U17


      18:00
    • 17:00

      Träning P-2009


      18:00
    • 18:30

      Träning A-lag


      20:00
  • 7Tor
    • 16:15

      Träning P-07/08


      17:45
    • 18:00

      Träning United


      19:30
    • 18:00

      Träning A-lag


      19:30
    • 19:30

      Träning U19


      21:00
  • 8Fre
    • 16:30

      Träning U17


      18:00
  • 9Lör
    • 10:00

      Klintehamns IK (hemma) P-2011


      11:15
    • 10:00

      Födda 2007 GFF spelarutbildning P-07/08


      11:30
    • 10:00

      Träning U19


      11:00
    • 11:00

      Träning P-2014


      12:00
    • 11:30

      Visby BoIS (borta) P-2009


      13:30
    • 13:00

      Kvarnsvedens IK (borta) A-lag


      15:00
    • 14:00

      Brommapojkarna DFF (borta) U17


      16:00
  • 10Sön
    • 10:00

      Roma IF (borta) P-2009


      12:00
    • 12:00

      Forssa BK (hemma) U19


      14:00
    • 13:00

      Visby AIK (hemma) P-07/08


      15:00
    • 15:00

      Roma IF (hemma) P-07/08


      17:00
    • 16:00

      IFK Visby B (borta) U19


      18:00
    • 16:00

      IFK Visby - FC Gute B U17


      18:00
  • 11Mån
    v.41
    • 16:15

      Träning P-07/08


      17:45
    • 16:30

      Träning U17


      18:00
    • 17:00

      Träning P-2009


      18:00
    • 17:00

      Träning A-lag


      18:00
  • 12Tis
    • 16:30

      Träning U19


      18:00
    • 16:30

      Spelarutbildning P15 U17


      18:00
    • 18:00

      Träning United


      19:30
    • 18:00

      Träning A-lag


      19:30
    • 19:00

      Föräldramöte - digitalt P-07/08


      20:00
  • 13Ons
    • 16:15

      Träning P-07/08


      17:45
    • 16:30

      Träning U17


      18:00
    • 16:50

      Träning P-2009


      18:00
    • 17:50

      Träning P-2011


      19:30
    • 18:00

      Träning U19


      19:30
    • 18:00

      Roma IF (hemma) P-2011


      19:30
  • 14Tor
    • 16:15

      Träning P-07/08


      17:45
    • 16:30

      Spelarutbildning P16 U17


      18:00
    • 18:00

      Träning United


      19:30
      Rävhagen konsrgräs
    • 18:00

      Träning A-lag


      19:30
  • 15Fre
    • 15:20

      Mini Cup P-07/08


      00:00
    • 16:00

      Specialträning P-2011


      17:00
    • 16:30

      Träning U17


      18:00
    • 16:30

      Träning U19


      18:00
    • 18:00

      Träning A-lag


      19:30
  • 16Lör
    • Heldag

      Mini Cup P-07/08

    • 10:00

      Klintehamns IK (borta) P-2011


      11:15
    • 11:00

      Träning P-2014


      12:00
    • 11:45

      Bollkallar - FC Gute A-lag P-07/08


      15:00
    • 12:00

      Sollentuna FK (hemma) U17


      14:00
    • 13:00

      Enskede IK (hemma) A-lag


      15:00
    • 14:00

      Väskinde AIS (hemma) P-2011


      15:15
    • 15:00

      Hammarby TFF (borta) U19


      17:00
    • 15:00

      GuteX - IFK 9-manna P-2009


      17:00
  • 17Sön
  • 18Mån
    v.42
    • 19:00

      Träning A-lag


      20:00
    • 19:00

      Träning U17


      20:00
  • 19Tis
    • 16:30

      Träning U19


      18:00
    • 16:30

      Spelarutbildning P16 U17


      18:00
    • 18:00

      Träning A-lag


      19:30
    • 18:00

      Digital info för GGN U17


      19:30
    • 18:00

      Träning United


      19:00
  • 20Ons
    • 16:30

      Träning U17


      18:00
    • 18:00

      Säsongs-Avslutnings-Fest P-07/08


      20:15
  • 21Tor
    • 16:20

      Träning P-2011


      18:00
    • 17:30

      Träning A-lag


      19:00
    • 18:00

      Träning United


      19:00
    • 20:00

      Träning U19


      21:00
  • 22Fre
    • 16:30

      Träning U19


      18:00
  • 23Lör
    • Heldag

      Resa till Kalmar P-2011

    • 10:00

      Födda 2008 GFF spelarutbildning P-07/08


      11:30
    • 11:00

      IFK Mora FK (borta) U17


      13:00
    • 12:00

      FC Järfälla (hemma) U19


      14:00
    • 13:00

      Sandvikens AIK FK (borta) A-lag


      15:00
  • 24Sön
    • 16:00

      Städning trav U17


      16:30
  • 25Mån
    v.43
    • 19:00

      Träning A-lag


      20:00
    • 19:30

      Träning U19


      21:00
  • 26Tis
    • 16:30

      Träning U19


      18:00
    • 18:00

      Träning A-lag


      19:30
    • 18:00

      Träning United


      19:00
  • 27Ons
    • 18:00

      Träning U19


      19:30
  • 28Tor
    • 18:00

      Träning A-lag


      19:30
    • 18:00

      Träning United


      19:00
  • 29Fre
    • 16:30

      Träning U19


      18:00
    • 18:00

      Träning A-lag


      19:30
  • 30Lör
    • 11:00

      Bollkallar P-2010


      16:00
    • 16:30

      Enköpings SK FK (hemma) A-lag


      18:30
  • 31Sön
    • 10:00

      Träning A-lag


      11:30