Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om FC Gute

Följ

FC Gute

Följ oss för uppdateringar
Följ

Augusti 2020

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.31
    • 10:00

      Träning A-lag


      11:30
    • 17:00

      IF Stockholms Fotbollsakademi (hemma) U17


      19:00
      Gutavallen
      Serie: P17 Div.1 2020 - Region 5 (Grupp 1)
      Samlingsinfo: Vallen
      Samlingstid: 15:30
      Anteckning: Ledsen för sen kallelse, inte fått tekniken att fungera.
      Resultat och referat
  • 2Sön
    • 14:00

      Värtans IK (borta) A-lag


      16:00
    • 17:00

      Fardhem Garda BK/Klintehamns IK (hemma) P-07/08


      19:00
  • 3Mån
    v.32
    • 16:20

      Träning U17


      18:10
    • 16:30

      Träning P-07/08


      18:00
    • 16:30

      Träning P-05/06


      18:00
    • 18:00

      Träning A-lag


      19:30
    • 18:00

      Träning U19


      19:30
  • 4Tis
    • 16:20

      Träning U17


      18:10
    • 16:30

      Träning P-05/06


      18:00
    • 17:15

      Träning P-2012


      18:25
    • 17:50

      Träning P-2011


      19:30
    • 18:00

      Träning U19


      19:30
    • 18:00

      Träning United


      19:30
  • 5Ons
    • 16:20

      Träning U17


      18:10
    • 16:30

      Träning P-07/08


      18:00
    • 18:00

      Väskinde AIS/VAIK (borta) P-07/08


      20:00
    • 18:00

      Träning U19


      19:30
    • 19:30

      Träning A-lag


      21:00
  • 6Tor
    • 16:30

      Träning P-07/08


      18:00
    • 17:50

      Träning P-2011


      19:30
    • 18:00

      Träning A-lag


      19:30
    • 18:00

      Träning United


      19:30
    • 19:00

      Visby BoIS (hemma) U17


      21:00
    • 19:00

      Visby AIK (borta) P-05/06


      21:00
  • 7Fre
    • 16:20

      Träning U17


      18:10
    • 16:30

      Träning U19


      18:00
    • 18:00

      Träning A-lag


      19:30
    • 18:00

      Visby AIK/VAIS (hemma) P-07/08


      20:00
  • 8Lör
    • 10:00

      Hemse BK/Fardhem Garda BK (borta) P-2010


      12:00
    • 10:00

      Sammandrag P-2012


      13:00
    • 10:00

      IFK Visby (borta) P-2010


      12:00
    • 11:00

      IFK Visby (hemma) P-07/08


      13:00
    • 11:00

      Lärbro IF (borta) P-07/08


      13:00
    • 16:30

      Trosa-Vagnhärad SK (hemma) A-lag


      18:30
  • 9Sön
    • 09:00

      Fardhem IF (hemma) P-2011


      13:00
    • 10:00

      Träning A-lag


      11:30
  • 10Mån
    v.33
    • 16:20

      Träning U17


      18:10
    • 16:30

      Träning P-07/08


      18:00
    • 16:30

      Träning P-05/06


      18:00
    • 18:00

      Träning P-2009


      19:30
    • 18:30

      Stenkyrka IF (borta) U19


      20:30
  • 11Tis
    • 16:20

      Träning U17


      18:10
    • 16:30

      Träning P-05/06


      18:00
    • 17:15

      Träning P-2012


      18:25
    • 17:50

      Träning P-2011


      19:30
    • 18:00

      Träning A-lag


      19:30
    • 18:00

      Träning United


      19:30
    • 18:00

      Träning U19


      19:30
  • 12Ons
    • 16:20

      Träning U17


      18:10
    • 16:30

      Träning P-07/08


      18:00
    • 18:00

      Träning U19


      19:30
    • 18:00

      Träning P-2009


      19:30
  • 13Tor
    • 16:30

      Träning P-07/08


      18:00
    • 17:50

      Träning P-2011


      19:30
    • 18:00

      Levide IF (hemma) P-05/06


      20:00
    • 18:00

      Träning United


      19:30
    • 18:00

      Träning A-lag


      19:30
    • 19:00

      IF Hansa-Hoburg (borta) U17


      21:00
  • 14Fre
    • 16:20

      Träning U17


      18:10
    • 16:30

      Träning U19


      18:00
    • 18:00

      Träning A-lag


      19:30
  • 15Lör
    • 09:30

      Träning P-2012


      11:00
    • 10:00

      Hemse BK/Fardhem Garda BK (hemma) P-2010


      12:00
    • 11:00

      Levide IF (borta) P-2009


      13:00
    • 11:00

      Levide IF (borta) P-07/08


      13:00
    • 11:00

      IFK Visby (hemma) P-07/08


      13:00
    • 15:00

      Assyriska FF (borta) A-lag


      17:00
  • 16Sön
    • 11:00

      Väskinde AIS/VAIK (borta) P-07/08


      13:00
    • 11:00

      IFK Visby (borta) P-07/08


      13:00
    • 16:00

      IFK Visby (borta) P-2009


      18:00
    • 16:00

      Visby BoIS (borta) P-2009


      18:00
    • 16:30

      Ekerö IK (hemma) U19


      18:30
    • 16:30

      Täby FK (hemma) U17


      18:30
  • 17Mån
    v.34
    • 16:20

      Träning U17


      18:10
    • 16:30

      Träning P-07/08


      18:00
    • 18:00

      Träning U19


      19:30
    • 18:00

      Träning P-2009


      19:30
    • 18:00

      Träning A-lag


      19:30
    • 19:00

      IFK Visby (hemma) P-05/06


      21:00
  • 18Tis
    • 16:20

      Träning U17


      18:10
    • 17:15

      Träning P-2012


      18:25
    • 17:50

      Träning P-2011


      19:30
    • 18:00

      Träning A-lag


      19:30
    • 18:00

      Träning United


      19:30
    • 18:00

      Träning U19


      19:30
  • 19Ons
    • 16:20

      Träning U17


      18:10
    • 16:30

      Träning P-07/08


      18:00
    • 18:00

      Träning U19


      19:30
    • 18:00

      Träning P-2009


      19:30
  • 20Tor
    • 16:30

      Träning P-07/08


      18:00
    • 17:50

      Träning P-2011


      19:30
    • 18:00

      Träning United


      19:30
    • 18:00

      Träning A-lag


      19:30
    • 19:00

      Lärbro/Fårösund (hemma) P-05/06


      21:00
    • 19:00

      Fardhem Garda BK B (hemma) U17


      21:00
  • 21Fre
    • 16:20

      Träning U17


      18:10
    • 16:30

      Träning U19


      18:00
    • 18:00

      Träning A-lag


      19:30
  • 22Lör
    • 10:00

      IFK Visby (hemma) P-2009


      12:00
    • 10:00

      Sammandrag P-2012


      13:00
    • 11:00

      Levide IF (hemma) P-07/08


      13:00
    • 11:30

      FC Gute 1 (hemma) P-2010


      13:30
    • 12:00

      IFK Visby (borta) P-07/08


      14:00
    • 14:00

      IFK Stocksund (borta) U19


      16:00
    • 14:30

      Vaksala SK (borta) U17


      16:30
    • 16:30

      Rynninge IK (hemma) A-lag


      18:30
  • 23Sön
    • 11:00

      Bro/Bois (borta) P-07/08


      13:00
    • 11:00

      Visby AIK/VAIS (borta) P-07/08


      13:00
    • 16:00

      Visby BoIS (hemma) P-2009


      18:00
  • 24Mån
    v.35
    • 16:20

      Träning U17


      18:10
    • 16:30

      Träning P-07/08


      18:00
    • 18:00

      Träning A-lag


      19:30
    • 18:00

      Träning U19


      19:30
    • 18:00

      Träning P-2009


      19:30
  • 25Tis
    • 16:20

      Träning U17


      18:10
    • 17:15

      Träning P-2012


      18:25
    • 17:50

      Träning P-2011


      19:30
    • 18:00

      Träning United


      19:30
    • 18:00

      Träning U19


      19:30
    • 18:00

      Träning A-lag


      19:30
  • 26Ons
    • 16:20

      Träning U17


      18:10
    • 16:30

      Träning P-07/08


      18:00
    • 18:00

      Träning U19


      19:30
    • 18:00

      Träning P-2009


      19:30
  • 27Tor
    • 16:30

      Träning P-07/08


      18:00
    • 17:50

      Träning P-2011


      19:30
    • 18:00

      Träning United


      19:30
    • 18:00

      Träning A-lag


      19:30
    • 18:30

      Klintehamns IK/Fardhem Garda BK (borta) P-05/06


      20:30
  • 28Fre
    • 10:00

      Match sammandrag P-2013


      13:00
    • 16:20

      Träning U17


      18:10
    • 16:30

      Träning U19


      18:00
    • 18:00

      Träning A-lag


      19:30
    • 18:00

      IFK Visby (hemma) P-07/08


      20:00
  • 29Lör
    • 09:30

      Träning P-2012


      11:00
    • 10:00

      FC Gute 2 (hemma) P-2010


      12:00
    • 12:30

      Roslagsbro IF (hemma) U19


      14:30
    • 13:00

      BK Forward (borta) A-lag


      15:00
    • 14:30

      Dalhem IF (borta) P-2010


      16:30
  • 30Sön
    • 10:00

      IFK Visby (borta) P-2009


      12:00
    • 12:30

      Forssa BK (hemma) U17


      14:30
    • 16:00

      Dalhem IF (hemma) P-2009


      18:00
  • 31Mån
    v.36
    • 16:20

      Träning U17


      18:10
    • 16:30

      Träning P-07/08


      18:00
    • 18:00

      Träning U19


      19:30
    • 18:00

      Träning A-lag


      19:30
    • 18:00

      Träning P-2009


      19:30