Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om FC Gute

Följ

FC Gute

Följ oss för uppdateringar
Följ

April 2020

Alla aktiviteter
  • 1Ons
    v.14
    • 17:50

      Träning U17


      19:40
    • 18:00

      Träning P-05/06


      19:30
    • 19:30

      Träning A-lag


      21:00
  • 2Tor
    • 16:20

      Träning P-2011


      18:00
    • 16:30

      Träning P-07/08


      18:00
    • 16:30

      Träning P-05/06


      18:00
    • 17:30

      Träning U17


      19:30
    • 18:00

      Träning P-2009


      19:30
    • 18:00

      Träning United


      19:30
    • 19:30

      Träning U19


      21:00
  • 3Fre
    • 18:00

      Träning U19


      19:30
  • 4Lör
  • 5Sön
    • 09:00

      Träning P-2013


      10:00
    • 09:15

      Träning P-2012


      10:25
    • 09:50

      Träning P-2011


      11:30
    • 14:30

      Träning P-05/06


      16:00
    • 14:30

      IFK Eskilstuna (borta) A-lag


      16:30
  • 6Mån
    v.15
    • 16:30

      Träning P-05/06


      18:00
    • 19:20

      Träning U17


      21:00
    • 19:30

      Träning U19


      21:00
  • 7Tis
    • 16:30

      Träning P-07/08


      18:00
    • 18:00

      Träning P-2009


      19:30
    • 18:00

      Träning P-2010


      19:30
    • 18:00

      Träning United


      19:30
    • 19:20

      Träning U17


      21:15
    • 19:30

      Träning U19


      21:00
  • 8Ons
  • 9Tor
    • 16:20

      Träning P-2011


      18:00
    • 16:30

      Träning P-05/06


      18:00
    • 17:50

      Träning U17


      19:40
    • 18:00

      Träning United


      19:30
    • 19:30

      Träning U19


      21:00
  • 10Fre
  • 11Lör
  • 12Sön
  • 13Mån
    v.16
    • 14:00

      IFK Kumla (hemma) A-lag


      16:00
    • 19:20

      Träning U17


      21:00
    • 19:30

      Träning U19


      21:00
  • 14Tis
    • 16:30

      Träning P-07/08


      18:00
    • 18:00

      Träning P-2009


      19:30
    • 18:00

      Träning P-2010


      19:30
    • 18:00

      Träning United


      19:30
    • 19:20

      Träning U17


      21:10
    • 19:30

      Träning U19


      21:00
    • 19:30

      Träning A-lag


      21:00
  • 15Ons
    • 17:50

      Träning U17


      19:40
    • 18:00

      Träning P-05/06


      19:30
    • 18:00

      Årsmöte FC Gute FC Gute


      21:00
    • 19:30

      Träning A-lag


      21:00
  • 16Tor
  • 17Fre
    • 17:50

      Träning U17


      19:40
    • 18:00

      Träning A-lag


      19:30
    • 18:00

      Träning U19


      19:30
  • 18Lör
    • 08:30

      Träning P-2010


      10:00
    • 09:00

      Träning P-07/08


      10:45
    • 10:45

      Träning P-07/08


      12:30
    • 12:30

      Träning P-07/08


      14:20
    • 15:00

      Trosa-Vagnhärad SK (borta) A-lag


      17:00
  • 19Sön
    • 09:00

      Träning P-2012


      10:00
    • 09:00

      Träning P-2013


      10:00
    • 09:50

      Träning P-2011


      11:30
    • 10:00

      Träning A-lag


      11:30
    • 10:30

      Tr match U17


      12:30
    • 13:00

      Träning P-05/06


      15:00
  • 20Mån
    v.17
    • 16:30

      Träning P-05/06


      18:00
    • 19:20

      Träning U17


      21:10
    • 19:30

      Träning U19


      21:00
  • 21Tis
    • 16:30

      Träning P-07/08


      18:00
    • 18:00

      Träning United


      19:30
    • 18:00

      Träning P-2009


      19:30
    • 18:00

      Träning A-lag


      19:30
    • 18:00

      Träning P-2010


      19:30
    • 18:00

      Träning U19


      19:30
    • 19:00

      Säsongsinfo U19


      19:45
    • 19:20

      Träning U17


      21:10
  • 22Ons
    • 17:50

      Träning U17


      19:40
    • 18:00

      Träning P-05/06


      19:30
    • 19:30

      Träning A-lag


      21:00
  • 23Tor
  • 24Fre
    • 18:00

      Träning A-lag


      19:30
    • 18:00

      Träning U19


      19:30
  • 25Lör
    • 00:00

      Roma IF (borta) P-07/08


      02:00
    • 00:00

      Lärbro IF (borta) P-07/08


      02:00
    • 08:30

      Träning P-2010


      10:00
  • 26Sön
    • 00:00

      IFK Berga (hemma) P-05/06


      02:00
    • 09:15

      Träning P-2012


      10:25
    • 09:50

      Träning P-2011


      11:30
    • 10:00

      Träning A-lag


      11:30
    • 11:00

      Visby AIK/VAIS (borta) P-07/08


      13:00
    • 11:00

      Bro/Bois (borta) P-07/08


      13:00
    • 17:00

      Assyriska FF (hemma) A-lag


      19:00
  • 27Mån
    v.18
    • 16:20

      Träning U17


      18:10
    • 16:30

      Träning P-07/08


      18:00
    • 16:30

      Träning P-05/06


      18:00
    • 17:00

      Träning P-2013


      18:00
    • 18:00

      Träning P-2009


      19:30
    • 18:00

      Träning U19


      19:30
  • 28Tis
    • 16:20

      Träning U17


      18:10
    • 17:50

      Träning P-2011


      19:30
    • 18:00

      Träning P-2010


      19:30
    • 18:00

      Träning U19


      19:30
    • 18:00

      Träning A-lag


      19:30
    • 18:00

      Träning United


      19:30
  • 29Ons
    • 16:20

      Träning U17


      18:10
    • 16:30

      Träning P-07/08


      18:00
    • 18:00

      Träning P-2009


      19:30
    • 18:00

      Träning P-05/06


      19:30
    • 18:00

      Träning A-lag


      19:30
    • 18:00

      Träning U19


      19:30
  • 30Tor