Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om FC Gute

Följ

FC Gute

Följ oss för uppdateringar
Följ
FC Gute
Välj lag

Oktober 2020

Alla aktiviteter
  • 1Tor
    v.40
    • 16:30

      Träning P-07/08


      18:00
    • 17:00

      Träning P-2010


      18:30
    • 18:00

      Träning A-lag


      19:30
    • 18:00

      Träning United


      19:30
    • 19:00

      Klintehamns IK/Fardhem Garda BK (hemma) P-05/06


      21:00
  • 2Fre
    • 16:30

      Träning P-05/06


      18:00
    • 16:30

      Träning U19


      18:00
    • 16:50

      Träning U17


      18:40
  • 3Lör
    • 09:00

      Träning A-lag


      10:30
    • 10:00

      Visby BoIS 2 (hemma) P-2010


      12:00
    • 10:00

      Klintehamns IK (hemma) P-2010


      12:00
    • 12:00

      Gefle IF FF (hemma) U17


      14:00
    • 14:00

      Sollentuna FK (borta) U19


      16:00
  • 4Sön
    • 09:00

      Avslutning P-2011


      13:00
    • 11:00

      Väskinde AIS/VAIK (hemma) P-07/08


      13:00
    • 13:00

      Åtvidabergs FF (hemma) A-lag


      15:00
    • 14:00

      IFK Visby (hemma) P-07/08


      16:00
  • 5Mån
    v.41
  • 6Tis
    • 17:00

      Träning P-2010


      18:30
    • 18:00

      Träning U19


      19:30
  • 7Ons
    • 16:50

      Träning U17


      18:40
    • 17:00

      Träning P-05/06


      18:30
    • 17:30

      Träning P-2009


      19:00
    • 18:00

      Träning U19


      19:30
    • 18:30

      Träning A-lag


      20:00
  • 8Tor
  • 9Fre
    • 16:30

      Träning P-05/06


      18:00
    • 16:30

      Träning U19


      18:00
    • 16:50

      Träning U17


      18:40
  • 10Lör
    • 10:00

      Spelarutbildning P14 P-05/06


      11:30
    • 10:00

      IFK Visby (borta) P-2010


      12:00
    • 10:00

      Klintehamns IK (borta) P-2010


      12:00
    • 10:00

      Träning P-2014


      11:00
    • 12:00

      Levide IF (hemma) P-2009


      14:00
    • 13:00

      IFK Visby - Gute 3 P-2009


      14:30
    • 14:30

      Assyriska IF i Norrköping (borta) A-lag


      16:30
    • 15:30

      IFK Visby (borta) P-05/06


      17:30
  • 11Sön
    • 10:00

      Roma IF (borta) P-2009


      12:00
    • 11:00

      FC Gute 4 (hemma) P-07/08


      13:00
  • 12Mån
    v.42
    • 17:00

      Träning P-05/06


      18:30
    • 18:00

      Träning U19


      19:30
    • 18:00

      Träning A-lag


      19:30
  • 13Tis
    • 18:00

      Träning A-lag


      19:30
    • 18:00

      Träning U19


      19:30
  • 14Ons
    • 17:00

      Avslutning P-07/08


      18:15
    • 18:00

      Träning U19


      19:30
    • 18:30

      Träning P-05/06


      20:00
    • 18:30

      Träning U17


      20:00
  • 15Tor
  • 16Fre
    • 16:30

      Träning U19


      18:00
    • 17:00

      Träning P-05/06


      18:30
    • 18:00

      Träning A-lag


      19:30
  • 17Lör
    • 10:00

      Spelarutbildning P14 P-05/06


      11:30
    • 10:00

      Träning U17


      11:30
    • 13:00

      Bollkallar P-2011


      16:00
    • 13:00

      Newroz FC (hemma) A-lag


      15:00
  • 18Sön
    • 09:00

      GGN U19


      15:00
    • 09:00

      GGN bygge 2020 United


      15:00
      Tofta sjukfält
      Anteckning: Årets ggn uppdrag vi ska sätta reklam. Lättare förtäring bjuds av klubben. 12 personer behöver vi vara på plats med. Samåkning från stan kommer att ske. Anmälan till Micke så fort som möjligt
    • 16:20

      Träning P-2011


      18:00
    • 16:30

      IFK Visby (hemma) P-05/06


      18:30
  • 19Mån
    v.43
    • 16:00

      Newbody leverans P-05/06


      22:00
    • 17:00

      Träning P-05/06


      18:30
    • 18:00

      Träning U19


      19:30
  • 20Tis
    • 18:00

      Träning U19


      19:30
    • 18:00

      Funktionärsmöte GGN P-05/06


      20:00
  • 21Ons
    • 18:00

      Träning U19


      19:30
    • 18:20

      Träning U17


      20:10
    • 18:30

      Träning P-05/06


      20:00
  • 22Tor
  • 23Fre
    • 16:30

      Träning U19


      18:00
    • 17:00

      Träning P-05/06


      18:30
    • 18:30

      Träning A-lag


      20:00
  • 24Lör
    • 10:00

      Spelarutbildning P15 P-05/06


      11:30
    • 10:00

      Träningsmatcher P-07/08


      00:00
    • 10:00

      Match mot Spånga P-07/08


      11:30
    • 13:00

      Match mot Spånga P-07/08


      14:30
    • 14:30

      Match mot spånga P-07/08


      16:00
  • 25Sön
    • 00:00

      Träningsmatcher P-07/08


      11:30
    • 10:00

      Match mot Spånga P-07/08


      11:30
    • 16:20

      Träning P-2011


      18:00
  • 26Mån
    v.44
  • 27Tis
  • 28Ons
    • 18:20

      Träning U17


      20:10
    • 18:30

      Träning P-05/06


      20:00
  • 29Tor
  • 30Fre
  • 31Lör
    • 09:50

      Träning U17


      11:40