Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om FC Gute

Följ

FC Gute

Följ oss för uppdateringar
Följ
FC Gute
Välj lag

Oktober 2020

Alla aktiviteter
  • 1Tor
    v.40
    • 16:30

      Träning P-07/08


      18:00
    • 17:00

      Träning P-2010


      18:30
    • 18:00

      Träning A-lag


      19:30
    • 18:00

      Träning United


      19:30
    • 19:00

      Klintehamns IK/Fardhem Garda BK (hemma) P-05/06


      21:00
  • 2Fre
    • 16:30

      Träning P-05/06


      18:00
    • 16:30

      Träning U19


      18:00
    • 16:50

      Träning U17


      18:40
  • 3Lör
    • 09:00

      Träning A-lag


      10:30
    • 10:00

      Visby BoIS 2 (hemma) P-2010


      12:00
    • 10:00

      Klintehamns IK (hemma) P-2010


      12:00
    • 12:00

      Gefle IF FF (hemma) U17


      14:00
    • 14:00

      Sollentuna FK (borta) U19


      16:00
  • 4Sön
    • 09:00

      Avslutning P-2011


      13:00
    • 11:00

      Väskinde AIS/VAIK (hemma) P-07/08


      13:00
    • 13:00

      Åtvidabergs FF (hemma) A-lag


      15:00
    • 14:00

      IFK Visby (hemma) P-07/08


      16:00
  • 5Mån
    v.41
  • 6Tis
    • 17:00

      Träning P-2010


      18:30
    • 18:00

      Träning U19


      19:30
  • 7Ons
    • 16:50

      Träning U17


      18:40
    • 17:00

      Träning P-05/06


      18:30
    • 17:30

      Träning P-2009


      19:00
    • 18:00

      Träning U19


      19:30
    • 18:30

      Träning A-lag


      20:00
  • 8Tor
  • 9Fre
    • 16:30

      Träning P-05/06


      18:00
    • 16:30

      Träning U19


      18:00
    • 16:50

      Träning U17


      18:40
  • 10Lör
    • 10:00

      Spelarutbildning P14 P-05/06


      11:30
    • 10:00

      IFK Visby (borta) P-2010


      12:00
    • 10:00

      Klintehamns IK (borta) P-2010


      12:00
    • 10:00

      Träning P-2014


      11:00
    • 12:00

      Levide IF (hemma) P-2009


      14:00
    • 13:00

      IFK Visby - Gute 3 P-2009


      14:30
    • 14:30

      Assyriska IF i Norrköping (borta) A-lag


      16:30
    • 15:30

      IFK Visby (borta) P-05/06


      17:30
  • 11Sön
    • 10:00

      Roma IF (borta) P-2009


      12:00
    • 11:00

      FC Gute 4 (hemma) P-07/08


      13:00
  • 12Mån
    v.42
    • 17:00

      Träning P-05/06


      18:30
    • 18:00

      Träning U19


      19:30
    • 18:00

      Träning A-lag


      19:30
  • 13Tis
    • 18:00

      Träning A-lag


      19:30
    • 18:00

      Träning U19


      19:30
  • 14Ons
    • 17:00

      Avslutning P-07/08


      18:15
    • 18:00

      Träning U19


      19:30
    • 18:30

      Träning P-05/06


      20:00
    • 18:30

      Träning U17


      20:00
  • 15Tor
  • 16Fre
    • 16:30

      Träning U19


      18:00
    • 17:00

      Träning P-05/06


      18:30
    • 18:00

      Träning A-lag


      19:30
  • 17Lör
    • 10:00

      Spelarutbildning P14 P-05/06


      11:30
    • 10:00

      Träning U17


      11:30
    • 13:00

      Bollkallar P-2011


      16:00
    • 13:00

      Newroz FC (hemma) A-lag


      15:00
  • 18Sön
    • 09:00

      GGN U19


      15:00
    • 09:00

      GGN bygge 2020 United


      15:00
    • 16:20

      Träning P-2011


      18:00
    • 16:30

      IFK Visby (hemma) P-05/06


      18:30
      Säve Konstgräs
      Serie: Kval till P16
      Samlingsinfo: Säve konstgräs
      Samlingstid: 15:30
      Resultat och referat
  • 19Mån
    v.43
    • 16:00

      Newbody leverans P-05/06


      22:00
    • 17:00

      Träning P-05/06


      18:30
    • 18:00

      Träning U19


      19:30
  • 20Tis
    • 18:00

      Träning U19


      19:30
    • 18:00

      Funktionärsmöte GGN P-05/06


      20:00
  • 21Ons
    • 18:00

      Träning U19


      19:30
    • 18:20

      Träning U17


      20:10
    • 18:30

      Träning P-05/06


      20:00
  • 22Tor
  • 23Fre
    • 16:30

      Träning U19


      18:00
    • 17:00

      Träning P-05/06


      18:30
    • 18:30

      Träning A-lag


      20:00
  • 24Lör
    • 10:00

      Spelarutbildning P15 P-05/06


      11:30
    • 10:00

      Träningsmatcher P-07/08


      00:00
    • 10:00

      Match mot Spånga P-07/08


      11:30
    • 13:00

      Match mot Spånga P-07/08


      14:30
    • 14:30

      Match mot spånga P-07/08


      16:00
  • 25Sön
    • 00:00

      Träningsmatcher P-07/08


      11:30
    • 10:00

      Match mot Spånga P-07/08


      11:30
    • 16:20

      Träning P-2011


      18:00
  • 26Mån
    v.44
  • 27Tis
  • 28Ons
    • 18:20

      Träning U17


      20:10
    • 18:30

      Träning P-05/06


      20:00
  • 29Tor
  • 30Fre
  • 31Lör
    • 09:50

      Träning U17


      11:40