Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om FC Gute

Följ

FC Gute

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen. Genom att använda tjänsten godkänner du detta.

Okej

September 2017

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.35
    • 18:00

      Träning U19


      19:30
  • 2Lör
    • 10:00

      Träning A-lag


      11:30
    • 10:00

      Träning P-2011


      11:00
    • 11:00

      Fårösunds GOIK (borta) P-07/08


      13:00
    • 11:15

      Match P14-15 mot Fardhem P-03/04


      14:00
    • 16:30

      Dalkurd FF (hemma) U19


      18:30
  • 3Sön
    • 10:00

      Träning A-lag


      11:00
    • 10:00

      Sammandrag 5 manna P-2009


      13:00
    • 11:00

      IFK Visby (borta) P-02


      12:30
    • 11:00

      IFK Borgholm (hemma) U16


      13:00
    • 11:00

      IF Hansa-Hoburg (hemma) P-07/08


      13:00
    • 12:30

      Dalkurd FF (hemma) U17


      14:30
    • 14:00

      Visby AIK (borta) P-05/06


      16:00
    • 16:30

      BKV Norrtälje (hemma) A-lag


      18:30
    • 17:30

      Visby BoIS (hemma) P-05/06


      19:30
  • 4Mån
    v.36
    • 16:30

      Träning P-03/04


      18:00
    • 17:30

      Träning P-05/06


      19:00
    • 17:30

      Träning U19


      19:00
    • 18:00

      Träning P-02


      19:30
    • 18:00

      Träning A-lag


      19:30
    • 19:30

      Träning U17


      21:00
    • 19:30

      Träning U16


      21:00
  • 5Tis
    • 16:30

      Träning U16


      18:00
    • 16:30

      Träning P-02


      18:30
    • 16:30

      Match P14-15 mot Visby Aik P-03/04


      19:30
    • 16:30

      Träning P-07/08


      18:00
    • 16:45

      Träning P-2010


      17:45
    • 17:30

      Träning P-05/06


      19:00
    • 18:00

      Träning U17


      19:30
    • 19:30

      Träning United


      21:00
  • 6Ons
    • 16:30

      Träning P-02


      18:00
    • 17:00

      Träning P-2012


      18:00
    • 17:30

      Träning A-lag


      19:00
    • 18:00

      Träning U16


      19:30
    • 18:00

      IFK Visby 1 (hemma) P-03/04


      20:00
    • 18:00

      Träning U19


      19:30
    • 18:00

      Visby AIK (hemma) P-07/08


      20:00
  • 7Tor
    • 16:30

      Träning P-07/08


      18:00
    • 16:30

      Träning U16


      18:00
    • 16:30

      Träning P-05/06


      18:00
    • 18:00

      Träning P-03/04


      19:30
    • 18:00

      Träning U19


      19:30
    • 18:00

      Träning A-lag


      19:30
    • 18:00

      Träning United


      19:30
    • 18:00

      Träning U17


      19:30
    • 19:30

      Träning P-02


      21:00
  • 8Fre
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
    • 17:30

      Träning A-lag


      19:00
    • 17:30

      Gotlands Bro SK (hemma) P-05/06


      19:30
    • 18:00

      Träning U19


      19:30
  • 9Lör
    • 09:30

      Träning P-2010


      12:00
    • 10:00

      Träning P-2011


      11:00
    • 11:00

      Klintehamns IK (hemma) P-02


      12:00
    • 14:00

      IFK Aspudden-Tellus (borta) A-lag


      16:00
    • 14:00

      IFK Haninge (borta) U17


      16:00
  • 10Sön
    • 11:00

      Fardhem Garda BK 2 (borta) P-03/04


      13:00
    • 11:00

      P18 IK (borta) P-07/08


      13:00
    • 13:00

      Tyresö FF (hemma) U19


      15:00
    • 15:00

      Roma IF (borta) P-07/08


      17:00
  • 11Mån
    v.37
    • 16:30

      Träning P-03/04


      18:00
    • 16:45

      Träning P-2009


      18:00
    • 17:30

      Träning P-05/06


      19:00
    • 17:30

      Träning U19


      19:00
    • 18:00

      Träning P-02


      19:30
    • 18:00

      Träning A-lag


      19:30
    • 19:30

      Träning U17


      21:00
    • 19:30

      Träning U16


      21:00
  • 12Tis
    • 16:30

      Träning U16


      18:00
    • 16:30

      Träning P-02


      18:30
    • 16:30

      Träning P-03/04


      18:00
    • 16:30

      Träning P-07/08


      18:00
    • 16:45

      Träning P-2010


      17:45
    • 17:30

      Träning P-05/06


      19:00
    • 18:00

      Träning U17


      19:30
    • 18:00

      Träning A-lag


      19:30
    • 19:30

      Träning United


      21:00
  • 13Ons
    • 16:30

      Träning P-02


      18:00
    • 17:00

      Träning P-2012


      18:00
    • 18:00

      Träning U19


      19:30
    • 18:00

      IFK Visby (hemma) P-07/08


      20:00
  • 14Tor
    • 16:30

      Träning P-07/08


      18:00
    • 16:30

      Träning P-05/06


      18:00
    • 18:00

      Träning P-03/04


      19:30
    • 18:00

      Träning U19


      19:30
    • 18:00

      Träning United


      19:30
    • 18:00

      Träning U17


      19:30
    • 18:00

      Träning A-lag


      19:30
    • 19:30

      Visby AIK (hemma) P-02


      21:00
  • 15Fre
    • 14:00

      Träning A-lag


      15:30
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
    • 18:00

      Träning U19


      19:30
  • 16Lör
    • 10:00

      IFK Visby 2 (hemma) P-07/08


      12:00
    • 10:00

      Visby AIK 1 (borta) P-03/04


      12:00
    • 10:00

      Sammandrag 5 manna P-2009


      13:00
    • 10:00

      Träning P-2011


      11:00
    • 11:00

      IF Hansa-Hoburg (hemma) P-07/08


      13:00
    • 11:00

      P18 IK (hemma) P-07/08


      13:00
    • 11:00

      IFK Visby (borta) P-02


      12:30
    • 14:00

      BK Forward (borta) A-lag


      16:00
  • 17Sön
    • 09:00

      Träning P-2010


      12:00
    • 11:00

      Väskinde Allmänna Idrottssällskap (borta) P-02


      12:30
    • 12:30

      Syrianska FC (hemma) U17


      14:30
    • 14:00

      Enskede IK (borta) U19


      16:00
    • 14:00

      Visby AIK (borta) P-05/06


      16:00
    • 16:00

      IFK Visby (borta) P-05/06


      18:00
  • 18Mån
    v.38
    • 16:30

      Träning P-03/04


      18:00
    • 16:45

      Träning P-2009


      18:00
    • 17:00

      Spelarutbildning P03 P-03/04


      19:00
    • 17:30

      Träning P-05/06


      19:00
    • 17:30

      Träning U19


      19:00
    • 18:00

      Träning P-02


      19:30
    • 18:00

      Träning A-lag


      19:30
    • 19:30

      Träning U17


      21:00
    • 19:30

      Träning U16


      21:00
  • 19Tis
    • 16:30

      Träning P-03/04


      18:00
    • 17:30

      Fotbollskväll, Fc Gutedagen P-03/04


      19:30
    • 17:30

      Träning U16


      19:00
    • 17:30

      Fotbollskväll med FC Gute P-02


      19:00
    • 17:30

      Fotbollskväll: FC Gute dagen P-05/06


      19:00
    • 17:30

      Träning P-07/08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-2010


      19:00
    • 18:00

      Träning U17


      19:30
    • 18:00

      Träning A-lag


      19:30
    • 19:30

      Träning United


      21:00
  • 20Ons
    • 16:30

      Träning P-02


      18:00
    • 17:00

      Träning P-2012


      18:00
    • 17:30

      Träningsmatch Gute P06 - IFK Visby P06 P-05/06


      18:30
    • 18:00

      Träning U16


      19:30
    • 18:00

      Träning U19


      19:30
    • 18:00

      Träning A-lag


      19:00
  • 21Tor
    • 16:30

      Träning P-07/08


      18:00
    • 16:30

      Träning U16


      18:00
    • 16:30

      Träning P-05/06


      18:00
    • 18:00

      Träning P-03/04


      19:30
    • 18:00

      Träning U19


      19:30
    • 18:00

      Träning A-lag


      19:30
    • 18:00

      Träning United


      19:30
    • 18:00

      Träning U17


      19:30
    • 19:30

      Fårösunds GOIK (hemma) P-02


      21:00
  • 22Fre
    • 17:00

      Gotlands Bro SK (hemma) P-05/06


      19:00
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
    • 18:00

      Träning U19


      19:30
  • 23Lör
    • 00:00

      Seriespel omgång final United


      19:00
    • 10:00

      Sammandrag 5 manna P-2009


      12:00
    • 10:00

      Träning A-lag


      11:30
    • 10:00

      Träning P-2011


      11:00
    • 12:30

      Syrianska FC (hemma) U19


      14:30
    • 13:00

      Sollentuna FK (borta) U17


      15:00
    • 13:00

      Träning U16


      15:00
    • 14:00

      Väskinde AIS (borta) P-07/08


      16:00
    • 14:00

      Futsal landskamp -lördag P-02


      16:00
  • 24Sön
    • 10:00

      Träning A-lag


      11:00
    • 11:00

      Klintehamns IK (hemma) P-05/06


      13:00
    • 11:00

      Visby AIK (hemma) P-03/04


      13:00
    • 11:00

      IF Hansa-Hoburg (borta) P-07/08


      13:00
    • 13:00

      Futsal landskamp - söndag P-02


      15:00
    • 16:00

      Dalhem IF (hemma) P-02


      17:30
    • 16:30

      IFK Lidingö FK (hemma) A-lag


      18:30
  • 25Mån
    v.39
    • 16:30

      Träning P-03/04


      18:00
    • 16:45

      Träning P-2009


      18:00
    • 17:30

      Träning P-05/06


      19:00
    • 17:30

      Träning U19


      19:00
    • 18:00

      Träning P-02


      19:30
    • 18:00

      Träning A-lag


      19:30
    • 19:30

      Träning U17


      21:00
    • 19:30

      Träning U16


      21:00
  • 26Tis
    • 16:30

      Träning U16


      18:00
    • 16:30

      Träning P-03/04


      18:00
    • 16:30

      Träning P-02


      18:30
    • 16:30

      Träning P-07/08


      18:00
    • 16:45

      Träning P-2010


      17:45
    • 17:30

      Träning P-05/06


      19:00
    • 18:00

      Träning U17


      19:30
    • 19:30

      Träning United


      21:00
  • 27Ons
    • 16:30

      Träning P-02


      18:00
    • 17:00

      Träning P-2012


      18:00
    • 18:00

      Träning A-lag


      19:00
    • 18:00

      Visby AIK 3 (hemma) P-03/04


      20:00
    • 18:00

      Träning U19


      19:30
    • 18:00

      Träning U16


      19:30
  • 28Tor
    • 16:30

      Träning U16


      18:00
    • 16:30

      Träning P-05/06


      18:00
    • 16:30

      Träning P-07/08


      18:00
    • 18:00

      Träning U19


      19:30
    • 18:00

      Träning P-03/04


      19:30
    • 18:00

      Träning A-lag


      19:30
    • 18:00

      Träning United


      19:30
    • 18:00

      Träning U17


      19:30
    • 19:30

      Träning P-02


      21:00
  • 29Fre
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
    • 18:00

      Träning U19


      19:30
  • 30Lör
    • 00:00

      Fardhem Garda BK 2 (hemma) P-03/04


      02:00
    • 10:00

      Träning P-2011


      11:00
    • 10:00

      Träning A-lag


      11:30
    • 11:00

      IFK Visby 2 (hemma) P-07/08


      13:00
    • 11:00

      P18 IK (hemma) P-07/08


      13:00
    • 12:30

      Västerås IK (hemma) U17


      14:30
    • 13:00

      IK Brage (borta) U19


      15:00