Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om FBC Ystad

Följ

FBC Ystad

Följ oss för uppdateringar
Följ
FBC Ystad
Välj lag

Januari 2023

Alla aktiviteter
  • 1Sön
    v.52
  • 2Mån
    v.1
  • 3Tis
  • 4Ons
  • 5Tor
  • 6Fre
  • 7Lör
  • 8Sön
  • 9Mån
    v.2
  • 10Tis
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 17:30

      Träning P-12


      19:00
  • 11Ons
  • 12Tor
    • 17:00

      Träning P&F13-15


      18:30
    • 18:30

      Träning P-10


      20:00
    • 18:30

      Träning P-12


      20:00
  • 13Fre
  • 14Lör
    • 09:30

      Skurups IBK PF14-15/1 (hemma) P&F13-15


      11:30
    • 09:30

      Höllvikens IBF P13-14 (hemma) P&F13-15


      11:30
    • 11:00

      Höllvikens IBF P15-16 (borta) P&F13-15


      13:00
    • 11:00

      Skurups IBK PF14-15/2 (borta) P&F13-15


      13:00
  • 15Sön
  • 16Mån
    v.3
  • 17Tis
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 17:30

      Träning P-12


      19:00
  • 18Ons
  • 19Tor
    • 17:00

      Träning P&F13-15


      18:30
    • 18:30

      Träning P-10


      20:00
    • 18:30

      Träning P-12


      20:00
  • 20Fre
  • 21Lör
    • 10:30

      Malmö FBC P11 Husie (borta) P-12


      12:30
    • 11:30

      IBK Lund P2012/2013 D (hemma) P-12


      13:30
    • 13:30

      Malmö FBC P11-12 Slottsstaden (borta) P-10


      15:30
    • 14:30

      Gårdarike IBK P/F11-12 (hemma) P-10


      16:30
  • 22Sön
  • 23Mån
    v.4
  • 24Tis
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 17:30

      Träning P-12


      19:00
  • 25Ons
  • 26Tor
    • 17:00

      Träning P&F13-15


      18:30
    • 18:30

      Träning P-10


      20:00
    • 18:30

      Träning P-12


      20:00
  • 27Fre
  • 28Lör
    • 09:30

      Lomma FBC P11-1 (hemma) P-10


      11:30
    • 11:30

      Malmhaug IBF P12/13 (borta) P-10


      13:30
      Västervånghallen
      Serie: Blå Nivå Pojkar B Södra Poolspel
      Resultat och referat
  • 29Sön
    • 09:15

      Träning Knattelag


      10:30
    • 13:00

      Palmstaden IK P11/12/13 (borta) P-12


      15:00
    • 14:00

      FC Cimrishamn P/F 12-14 1 (hemma) P-12


      16:00
  • 30Mån
    v.5
  • 31Tis
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 17:30

      Träning P-12


      19:00