Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Eslövs BK

Följ

Eslövs BK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Oktober 2021

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.39
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 19:00

      Ödåkra IF (borta) P-07


      21:00
    • 19:30

      IFK Hässleholm (borta) A-laget


      20:30
  • 2Lör
    • 09:30

      Uppåkra IF grön (borta) P-12


      11:30
    • 10:00

      Lunds BK gul (borta) P-12


      11:30
    • 10:00

      Lunds FF grön (borta) P-10


      12:00
    • 10:00

      Träning P-15


      11:00
    • 10:30

      Kävlinge Harrie FF röd (hemma) P-11


      12:30
    • 10:30

      Fortuna FF vit (borta) P-10


      12:30
    • 11:00

      Brunnby FF (borta) P-06


      13:00
    • 11:45

      Helsingborgs IF blå (borta) P-11


      13:45
    • 13:00

      Husie IF grön (hemma) P-08


      15:00
    • 13:30

      Eslövs BK - Röd (hemma) P-13


      15:45
    • 14:15

      Eslövs BK - Svart (hemma) P-13


      16:30
  • 3Sön
    • 11:00

      Eskilsminne IF (hemma) P-07


      13:00
    • 11:00

      BK Olympic (borta) P-08


      13:00
    • 11:00

      EBK Svart (hemma) P-07


      13:00
    • 13:00

      GIF Nike blå (hemma) P-09


      15:00
    • 14:00

      Vellinge FF (hemma) U19


      16:00
  • 4Mån
    v.40
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 17:30

      Träning P-12


      18:45
    • 17:30

      Träning P-13


      18:45
    • 19:00

      Träning A-laget


      20:30
    • 19:00

      Träning P-05


      20:30
    • 19:00

      Träning P-06


      20:30
  • 5Tis
    • 17:00

      Träning P-10


      18:00
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 19:00

      Träning U19


      20:30
  • 6Ons
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 17:30

      Träning P-12


      18:45
    • 17:30

      Träning P-13


      00:00
    • 19:00

      Träning A-laget


      20:30
    • 19:00

      Träning P-06


      20:30
  • 7Tor
    • Heldag

      Träning P-13

    • 17:30

      Träning U19


      19:00
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 19:00

      Träning A-laget


      20:30
  • 8Fre
    • Heldag

      Träning P-13

    • 18:15

      Bollkallar EBK - Rosengård P-09


      21:00
    • 19:15

      FC Rosengård 1917 (hemma) A-laget


      20:15
  • 9Lör
    • Heldag

      Träning P-13

    • 10:00

      Träning P-15


      11:00
    • 10:30

      Träning P-11


      12:00
    • 11:00

      Klågerups GoIF röd (hemma) P-08


      13:00
    • 12:00

      Linero IF röd (borta) P-09


      14:00
    • 12:00

      Helsingborgs IF (borta) P-07


      14:00
    • 12:00

      EBK Svart (hemma) P-07


      15:00
    • 14:00

      Gislövs IF (hemma) P-05


      16:00
  • 10Sön
    • Heldag

      Träning P-13

    • 10:00

      EBK Svart (hemma) P-07


      12:00
    • 10:00

      Träning P-16


      11:00
    • 11:00

      BK Landora blå (hemma) P-07


      13:00
    • 11:00

      Veberöds AIF (hemma) P-12


      13:00
    • 11:00

      Häljarps IF 1 (hemma) P-10


      12:30
    • 12:00

      Ifö Bromölla IF (borta) U19


      14:00
    • 12:30

      Lunds FF röd (hemma) P-12


      13:30
    • 12:30

      Malmö FF 1 (hemma) P-10


      13:45
    • 13:00

      Limhamn FC (hemma) P-06


      15:00
    • 13:00

      Bjärreds IF röd (borta) P-08


      15:00
  • 11Mån
    v.41
    • Heldag

      Träning P-13

    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 17:30

      Träning P-12


      18:45
    • 17:30

      Träning P-13


      18:45
    • 19:00

      Träning A-laget


      20:30
    • 19:00

      Träning P-05


      20:30
    • 19:00

      Träning P-06


      20:30
  • 12Tis
    • Heldag

      Träning P-13

    • 17:30

      Träning U19


      19:00
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
  • 13Ons
    • 00:00

      Träning P-13


      18:45
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 17:30

      Träning P-12


      18:45
    • 17:30

      Info möte EBK P09 P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-13


      18:45
    • 19:00

      Träning A-laget


      20:30
    • 19:00

      Träning P-05


      20:30
    • 19:00

      Träning P-06


      20:30
    • 19:30

      Ramlösa Södra IF (borta) P-07


      21:30
  • 14Tor
    • 17:30

      Träning U19


      19:00
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 19:00

      Träning A-laget


      20:30
      Ekevalla
  • 15Fre
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 19:00

      Vellinge IF (hemma) P-06


      21:00
    • 19:00

      EBK (hemma) P-06


      21:00
  • 16Lör
    • 10:00

      Borstahusens BK (borta) P-07


      12:00
    • 10:00

      Träning P-15


      11:00
    • 10:30

      Träningsmatch Trollenäs P-11


      12:00
    • 14:00

      IFK Karlshamn (hemma) A-laget


      15:00
    • 14:00

      Bollkallar P-10


      16:00
  • 17Sön
    • 10:00

      Träning P-16


      11:00
    • 10:00

      Eslövs BK (hemma) P-13


      11:00
    • 10:00

      Eslövs BK (hemma) P-13


      11:00
    • 11:00

      Hardeberga BK röd (hemma) P-09


      13:00
    • 13:00

      FF Atletiko Malmö gul (hemma) P-08


      15:00
    • 14:00

      IFK Hässleholm (hemma) U19


      16:00
    • 14:00

      Lagmöte P-06


      16:00
  • 18Mån
    v.42
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-12


      18:30
    • 19:00

      Träning A-laget


      20:30
  • 19Tis
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 19:00

      Föräldrarmöte + Träning P-11


      20:00
    • 19:00

      Träning U19


      20:30
  • 20Ons
  • 21Tor
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 19:00

      Träning A-laget


      20:30
  • 22Fre
  • 23Lör
    • 10:00

      Träning P-15


      11:00
    • 15:00

      IFK Berga (hemma) A-laget


      16:00
    • 15:00

      Bollkalle seniorlaget P-11


      17:00
  • 24Sön
    • 10:00

      Träning P-16


      11:00
    • 15:00

      Redovisning Sverigelotter P-07


      19:00
  • 25Mån
    v.43
    • 18:00

      Träning P-11


      19:00
    • 19:00

      Träning A-laget


      20:30
  • 26Tis
    • 19:00

      Träning U19


      20:30
  • 27Ons
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 19:00

      Träning A-laget


      20:30
  • 28Tor
    • 17:30

      Träning U19


      19:00
    • 19:00

      Träning A-laget


      20:30
  • 29Fre
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
  • 30Lör
    • 10:30

      Gåsacupen P-11


      13:30
    • 13:45

      Kulladals FF (borta) P-07


      16:00
    • 13:45

      EBK Svart (hemma) P-07


      16:00
    • 15:00

      FK Karlskrona (borta) A-laget


      16:00
  • 31Sön