Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Eskilstuna Basket

Följ

Eskilstuna Basket

Följ oss för uppdateringar
Följ
Eskilstuna Basket
Välj lag

Maj 2022

Alla aktiviteter
  • 1Sön
    v.17
  • 2Mån
    v.18
  • 3Tis
    • 16:50

      Träning P-10


      18:30
    • 17:00

      Träning F-09


      18:30
    • 17:00

      Träning P-11


      18:30
    • 18:30

      Träning P-08


      20:00
    • 18:30

      Träning F-06


      20:00
    • 20:00

      Träning Oldboys


      21:30
  • 4Ons
  • 5Tor
    • 16:30

      Träning F-06


      18:15
    • 16:30

      Lagavslutning F-13/14


      17:45
    • 17:00

      Träning F-08


      18:30
    • 17:20

      Träning P-10


      19:00
    • 18:00

      Träning Damer


      19:30
    • 18:30

      Träning F-09


      20:00
    • 19:00

      Träning P-11


      20:00
    • 19:00

      Träning P-09


      20:30
    • 20:00

      Träning Oldboys


      21:30
  • 6Fre
    • 13:00

      Eskilstuna Basket Cup P-11


      00:00
    • 15:00

      Eskilstuna Basket Cup P-10


      00:00
    • 15:00

      Eskilstuna Basket Cup F-06


      00:00
    • 15:30

      Danderyd Basket 1 (borta) P-10


      17:00
    • 16:00

      Eskilstuna Basket Cup - födda 2011 PF-11/13


      00:00
    • 16:45

      EB1 - Tyresö P-08


      17:45
    • 16:45

      Åkersberga Basket Röd (hemma) P-09


      18:00
    • 17:45

      EB2 - Örebro P-08


      18:45
    • 18:00

      Träning PF09-12


      19:00
    • 18:30

      KFUM Gävle Basket (borta) P-10


      20:00
  • 7Lör
    • Heldag

      Eskilstuna Basket Cup P-11

    • Heldag

      Eskilstuna Basket Cup P-10

    • Heldag

      Eskilstuna Basket Cup F-06

    • Heldag

      Eskilstuna Basket Cup - födda 2011 PF-11/13

    • 09:30

      Tyresö Basket (hemma) P-09


      11:00
    • 09:45

      EB2 - Haga P-08


      10:45
    • 09:45

      Blackeberg Vit (hemma) P-10


      11:15
    • 10:45

      EB1 - Östersund P-08


      11:45
    • 10:45

      Tyresö Basket (hemma) P-10


      12:15
    • 13:30

      Alvik Basket Grön (hemma) P-09


      15:00
    • 13:45

      EB2 - Kungsholmen P-08


      14:45
    • 14:45

      EB1 - Täby P-08


      15:45
    • 15:45

      Åkersberga Basket Röd (borta) P-10


      17:15
    • 16:45

      Blackeberg Röd (hemma) P-10


      18:15
  • 8Sön
    • 00:00

      Eskilstuna Basket Cup P-11


      19:00
    • 00:00

      Eskilstuna Basket Cup P-10


      17:00
    • 00:00

      Eskilstuna Basket Cup F-06


      21:00
    • 00:00

      Eskilstuna Basket Cup - födda 2011 PF-11/13


      14:00
    • 07:00

      Match mot Östersund P-08


      08:30
    • 09:15

      Åkersberga Basket Röd (hemma) P-10


      11:00
    • 09:15

      Kungsholmen Basket (hemma) P-10


      11:00
    • 09:15

      Match mot nyköping P-08


      10:30
    • 12:00

      Match mot Uppsala P-08


      13:30
    • 13:00

      Städning P-09


      14:00
    • 20:00

      Träning Oldboys


      20:30
  • 9Mån
    v.19
  • 10Tis
    • 16:50

      Träning P-10


      18:30
    • 17:00

      Träning P-11


      18:30
    • 18:30

      Träning F-06


      20:00
    • 18:30

      Träning P-08


      20:00
    • 20:00

      Träning Oldboys


      21:30
  • 11Ons
    • 16:30

      Träning P-08


      17:30
    • 17:00

      Träning F-08


      18:30
    • 17:00

      Träning PF2014-15


      18:00
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
  • 12Tor
    • 16:30

      Träning F-06


      18:15
    • 17:00

      Träning F-08


      18:30
    • 17:20

      Träning P-10


      19:00
    • 18:00

      Träning Damer


      19:30
    • 19:00

      Träning P-11


      20:00
    • 19:00

      Träning P-09


      20:30
    • 20:00

      Träning Oldboys


      21:30
  • 13Fre
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 18:00

      Träning PF09-12


      19:00
  • 14Lör
    • 13:00

      Föräldramöte + match P 12-13


      14:30
  • 15Sön
    • 15:00

      Avslutning P-08


      17:00
    • 20:00

      Träning Oldboys


      20:30
  • 16Mån
    v.20
    • 17:00

      Träning F-08


      19:00
    • 18:30

      Träning Damer


      20:00
  • 17Tis
    • 16:50

      Träning P-10


      18:30
    • 17:00

      Träning F-09


      18:30
    • 17:00

      Träning P-11


      18:30
    • 18:30

      Träning F-06


      20:00
    • 18:30

      Träning P-08


      20:00
    • 20:00

      Träning Oldboys


      21:30
  • 18Ons
  • 19Tor
    • 16:30

      Träning F-06


      18:15
    • 17:00

      Träning F-08


      18:30
    • 17:20

      Träning P-10


      19:00
    • 18:00

      Träning Damer


      19:30
    • 18:30

      Träning F-09


      20:00
    • 19:00

      Träning P-11


      20:00
    • 19:00

      Träning P-09


      20:30
    • 20:00

      Träning Oldboys


      21:30
  • 20Fre
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 18:00

      Träning PF09-12


      19:00
  • 21Lör
  • 22Sön
  • 23Mån
    v.21
    • 18:30

      Träning Damer


      20:00
  • 24Tis
    • 16:50

      Träning P-10


      18:30
    • 17:00

      Träning F-09


      18:30
    • 17:00

      Träning P-11


      18:30
    • 18:30

      Träning F-06


      20:00
    • 18:30

      Träning P-08


      20:00
    • 20:00

      Träning Oldboys


      21:30
  • 25Ons
    • Heldag

      Göteborgsfestivalen F-06

    • 16:30

      Träning P-08


      17:30
    • 17:00

      Träning PF2014-15


      18:00
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
  • 26Tor
    • Heldag

      Göteborgsfestivalen F-06

    • 16:30

      Träning F-06


      18:15
    • 17:20

      Träning P-10


      19:00
    • 18:30

      Träning F-09


      20:00
    • 19:00

      Träning P-11


      20:00
    • 19:00

      Träning P-09


      20:30
    • 20:00

      Träning Oldboys


      21:30
  • 27Fre
    • Heldag

      Göteborgsfestivalen F-06

    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
  • 28Lör
    • Heldag

      Göteborgsfestivalen F-06

  • 29Sön
    • Heldag

      Göteborgsfestivalen F-06

    • 20:00

      Träning Oldboys


      20:30
  • 30Mån
    v.22
  • 31Tis
    • 16:50

      Träning P-10


      18:30
    • 17:00

      Träning F-09


      18:30
    • 17:00

      Träning P-11


      18:30
    • 18:30

      Träning F-06


      20:00
    • 18:30

      Träning P-08


      20:00
    • 20:00

      Träning Oldboys


      21:30