Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Enköpings HF

Följ

Enköpings HF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Oktober 2019

Alla aktiviteter
  • 1Tis
    v.40
    • 16:30

      Träning F-06


      18:00
    • 17:40

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning F-07


      19:00
    • 18:00

      Träning F-08


      19:00
    • 18:30

      Träning P 16


      20:30
    • 18:30

      Träning P-05


      20:30
    • 19:00

      Träning A-lag Herrar


      20:30
  • 2Ons
    • 17:00

      Träning P-2012


      18:00
    • 17:00

      Träning P-10/11


      18:00
    • 18:00

      Träning F-10/11


      19:00
    • 18:00

      Träning P-08/09


      19:00
    • 18:30

      Alternativ träning med P05 P 16


      20:00
    • 18:30

      Träning A-lag Damer


      20:30
    • 18:30

      Träning P-05


      20:00
    • 19:20

      Kungsängens SK (hemma) F16


      21:00
    • 19:30

      Träning F-05


      21:00
  • 3Tor
    • 17:00

      Träning F-05


      18:00
    • 17:00

      Träning F-08


      18:00
    • 17:00

      Träning F-07


      18:00
    • 17:30

      Träning F-06


      19:00
    • 17:40

      Träning P-06


      19:30
    • 17:45

      Träning F-09


      19:00
    • 18:30

      Träning P 16


      20:30
    • 18:30

      Träning P-05


      20:30
    • 18:30

      Träning F16


      20:30
    • 18:30

      Träning A-lag Damer


      20:30
    • 19:00

      Träning A-lag Herrar


      20:30
    • 19:00

      Träning F-05


      20:00
  • 4Fre
  • 5Lör
    • 08:45

      Matchfunktionär F-06


      11:00
    • 09:45

      Uppsala HK (hemma) F-06


      11:45
    • 11:00

      Bålsta IF F07 (borta) F-07


      13:00
    • 11:15

      Vassunda IF (hemma) P 16


      13:15
    • 11:45

      USM Steg1 F16


      00:00
    • 12:00

      Rimbo HK Roslagen (borta) F-07


      14:00
    • 12:30

      Vassunda IF 06 (borta) F-06


      19:30
    • 13:00

      LIF Lindesberg (hemma) F16


      15:00
    • 14:00

      VästeråsIrsta HF (borta) A-lag Herrar


      16:00
    • 17:30

      Spårvägens HF (hemma) F16


      19:30
  • 6Sön
    • 00:00

      USM Steg1 F16


      16:00
    • 10:30

      Skogås HK (hemma) F16


      12:30
    • 13:00

      Domarutbildning P-05


      17:00
    • 13:00

      Domarutbildning steg 2 F-05


      17:00
    • 13:40

      Skuru IK (borta) P 16


      15:40
    • 15:00

      Härnösands HK 2 (hemma) F16


      17:00
    • 17:00

      Vassunda IF 07 (borta) F-06


      19:00
    • 17:00

      Träning F-07


      18:00
  • 7Mån
    v.41
    • 17:00

      Träning F-06


      18:30
    • 17:00

      Träning P-08/09


      18:00
    • 17:30

      Träning F-05


      19:00
    • 17:40

      Träning P-06


      19:30
    • 17:45

      Träning F-09


      19:00
    • 18:30

      Träning P 16


      20:30
    • 18:30

      Träning A-lag Damer


      20:30
    • 18:30

      Träning F16


      20:30
    • 19:00

      Träning A-lag Herrar


      20:30
    • 19:15

      VästeråsIrsta HF P05 (hemma) P-05


      21:15
    • 20:30

      Träning TRIM


      22:00
  • 8Tis
    • 16:30

      Träning F-06


      18:00
    • 18:00

      Träning F-07


      19:00
    • 18:00

      Träning F-08


      19:00
    • 18:00

      Bålsta IF P11 (borta) P-06


      20:00
    • 18:30

      Träning P 16


      20:30
    • 18:30

      Träning P-05


      20:30
    • 19:00

      Träning A-lag Herrar


      20:30
  • 9Ons
    • 17:00

      Träning P-10/11


      18:00
    • 17:00

      Träning P-2012


      18:00
    • 18:00

      Träning F-10/11


      19:00
    • 18:00

      Träning P-08/09


      19:00
    • 18:30

      Extra träningstillfälle med P05 P 16


      20:00
    • 18:30

      Träning A-lag Damer


      20:30
    • 18:30

      Träning F16


      20:30
    • 18:30

      Träning P-05


      20:00
    • 19:00

      Träning A-lag Herrar


      20:30
    • 19:30

      Träning F-05


      21:00
    • 20:45

      Spånga HK (hemma) TRIM


      22:45
  • 10Tor
    • 17:00

      Träning F-05


      18:00
    • 17:00

      Träning F-08


      18:00
      Idrottshuset C hallen
      Anteckning: Ta med vattenflaska, skor och ett glatt humör. Ha håret uppsatt.
    • 17:00

      Träning F-07


      18:00
    • 17:30

      Träning F-06


      19:00
    • 17:40

      Träning P-06


      19:30
    • 17:45

      Träning F-09


      19:00
    • 18:30

      Träning P 16


      20:30
    • 18:30

      Träning P-05


      20:30
    • 18:30

      Träning F16


      20:30
    • 18:30

      Träning A-lag Damer


      20:30
    • 19:00

      Träning A-lag Herrar


      20:30
    • 19:00

      Träning F-05


      20:00
  • 11Fre
  • 12Lör
    • 09:00

      Bålsta IF (borta) P-08/09


      11:00
    • 09:00

      Domare P-05


      10:40
    • 09:30

      Skånela IF (hemma) F-05


      11:30
    • 09:50

      HK Ceres Norrtälje (hemma) P-08/09


      11:50
    • 12:15

      Spånga HK (borta) F-06


      14:15
    • 12:30

      Strands IF (borta) P 16


      14:30
    • 14:00

      Skuru IK (borta) A-lag Herrar


      16:00
  • 13Sön
    • 09:00

      Skånela IF P11 (hemma) P-08/09


      11:30
    • 09:40

      Vassunda IF (borta) P-05


      11:40
    • 10:40

      Vassunda IF P11 (borta) P-08/09


      12:40
    • 11:00

      Fjärdhundra SK F08 (hemma) F-08


      13:00
    • 11:20

      Skånela IF F10 (hemma) F-09


      13:20
    • 11:45

      Bålsta IF tigrarna (borta) F-08


      13:45
    • 12:15

      Uppsala HK 2 F10 (borta) F-09


      14:15
    • 12:35

      Gustavsbergs IF HK (hemma) P-05


      14:35
    • 13:00

      Lidingö SK (hemma) P 16


      15:00
    • 17:00

      Träning F-07


      18:00
  • 14Mån
    v.42
  • 15Tis
    • 17:00

      Träning F-05


      18:00
    • 17:30

      Enköpings HF 06 (hemma) F-06


      19:00
    • 17:30

      Enköpings HF 06 (hemma) F-07


      19:00
    • 18:00

      Träning P-05


      19:00
    • 18:00

      Träning F-08


      19:00
    • 18:00

      Träning F-07


      19:00
    • 18:30

      Träning P 16


      20:30
    • 19:00

      Träning A-lag Herrar


      20:30
    • 19:15

      VästeråsIrsta HF P06 (hemma) P-06


      21:15
  • 16Ons
  • 17Tor
    • 17:00

      Träning F-05


      18:00
    • 17:00

      Träning F-07


      18:00
    • 17:00

      Träning F-08


      18:00
    • 17:30

      Träning F-06


      19:00
    • 17:30

      Träning A-lag Damer


      19:00
    • 17:30

      Träning F16


      18:30
    • 17:40

      Träning P-06


      19:30
    • 17:45

      Träning F-09


      19:00
    • 18:30

      Träning P 16


      20:30
    • 18:30

      Träning A-lag Damer


      20:30
    • 18:30

      Träning P-05


      20:30
    • 18:30

      Träning F16


      20:30
    • 19:00

      Träning A-lag Herrar


      20:30
    • 19:00

      Träning F-05


      20:00
  • 18Fre
    • 21:10

      Sollentuna HK (borta) TRIM


      23:10
  • 19Lör
    • 12:30

      Vassunda IF F10 (hemma) F-09


      14:30
    • 13:30

      Uppsala HK 1 F10 (borta) F-09


      15:30
    • 14:25

      Forsbacka IK (hemma) F-05


      16:25
    • 14:30

      Uppsala HK (hemma) P 16


      16:30
    • 15:00

      HK Ceres Norrtälje (borta) A-lag Damer


      17:00
  • 20Sön
    • 08:30

      Matchsammandrag Bålsta F-10/11


      12:30
    • 09:30

      Matchsamling Uppsala P-2012


      13:00
    • 09:30

      Skånela IF F11 (hemma) F-08


      11:30
    • 09:30

      Domare P-05


      12:30
    • 09:45

      Vassunda IF (borta) F-05


      11:45
    • 11:30

      Storvreta HK (borta) F-08


      13:30
    • 13:00

      Kungsängens SK 2 (borta) P 16


      15:00
    • 13:15

      Storvreta HK (borta) P-06


      15:15
    • 13:30

      Uppsala HK 1 P10 (hemma) P-08/09


      15:30
    • 14:30

      Uppsala HK 2 P10 (borta) P-08/09


      16:30
    • 14:30

      Fjärdhundra SK P 06 (borta) P-06


      16:30
    • 14:30

      Årsta AIK HF (hemma) P-05


      16:30
    • 14:30

      Strands IF (borta) F-05


      16:30
    • 15:00

      Mini-Uppland - Sammandrag P-10/11


      18:00
    • 15:50

      Storvreta HK (hemma) P-08/09


      17:50
    • 15:50

      Gustavsbergs IF HK (borta) F16


      17:50
    • 17:00

      Träning F-07


      18:00
    • 17:40

      Uppsala HK P11 (borta) P-08/09


      19:40
  • 21Mån
    v.43
  • 22Tis
    • 16:30

      Öppen aktivitet P-06


      17:30
    • 16:30

      Träning F-06


      18:00
    • 17:00

      Match P-06


      19:00
    • 18:00

      Träning F-07


      19:00
    • 18:00

      Träning F-08


      19:00
    • 18:30

      Träning P 16


      20:30
    • 18:30

      Träning P-05


      20:30
    • 19:00

      Träning A-lag Herrar


      20:30
  • 23Ons
  • 24Tor
    • 17:00

      Träning F-05


      18:00
    • 17:00

      Träning F-08


      18:00
    • 17:00

      Träning F-07


      18:00
    • 17:30

      Träning F-06


      19:00
    • 17:40

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning F-09


      19:00
    • 18:30

      Träning P 16


      20:30
    • 18:30

      Träning P-05


      20:30
    • 18:30

      Träning F16


      20:30
    • 18:30

      Träning A-lag Damer


      20:30
    • 19:00

      Träning A-lag Herrar


      20:30
    • 19:00

      Träning F-05


      20:00
  • 25Fre
  • 26Lör
    • 08:30

      Matchfunktionär F-06


      12:30
    • 09:30

      Skånela IF F12 (hemma) F-06


      11:30
    • 10:45

      Storvreta Handbollsklubb (borta) P 16


      12:45
    • 11:30

      Uppsala HK F12 (hemma) F-06


      13:30
    • 14:00

      HK Uppsala (hemma) A-lag Damer


      16:00
    • 16:00

      Huddinge HK 2 (hemma) F16


      18:00
  • 27Sön
    • 10:45

      HK Silwing-Troja 2 (borta) P-05


      12:45
    • 12:45

      Uppsala HK F13 Norra (borta) F-07


      14:45
    • 13:50

      Skånela IF F13 (hemma) F-07


      15:50
    • 16:15

      IFK Tumba HK (borta) A-lag Herrar


      18:15
  • 28Mån
    v.44
  • 29Tis
    • 16:30

      Träning F-06


      18:00
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 17:40

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning F-08


      19:00
    • 18:30

      Träning P 16


      20:30
    • 19:00

      Träning F-05


      20:30
    • 19:00

      Träning A-lag Herrar


      20:30
    • 20:30

      Träning TRIM


      22:00
  • 30Ons
  • 31Tor