Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Enköpings HF

Följ

Enköpings HF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen. Läs mer om vår cookie policy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Enköpings HF
Välj lag

Maj 2018

Alla aktiviteter
  • 1Tis
    v.18
  • 2Ons
    • 17:00

      Träning P-05


      19:00
    • 17:00

      Träning F-05


      19:00
  • 3Tor
    • 16:00

      Träning F-03/04


      17:00
    • 17:00

      Träning P-04


      18:00
    • 18:00

      Sommarträning F-05


      19:00
  • 4Fre
    • 19:00

      UHF träning F03 F-03/04


      21:00
  • 5Lör
    • 12:00

      Västerortscupen P-04


      19:00
    • 13:55

      Skuru IK II (borta) P-04


      14:55
    • 16:25

      Hammarby IF HF (borta) P-04


      17:25
    • 18:00

      Säsongsavslutning P-03


      22:00
    • 18:05

      Täby HBK (hemma) P-04


      19:00
  • 6Sön
    • 12:30

      Semifinal IK Bolton (borta) P-04


      13:30
    • 15:10

      Final Hammarby IF HF (hemma) P-04


      16:10
    • 16:00

      Avslutning F-05


      20:00
  • 7Mån
    v.19
  • 8Tis
  • 9Ons
    • 17:00

      Träning F-05


      19:00
    • 17:00

      Träning P-05


      19:00
    • 18:00

      Föräldramöte P-05


      19:00
  • 10Tor
  • 11Fre
  • 12Lör
    • 08:50

      Mixed Cupen P-05


      16:00
    • 09:00

      Mixed cup F-05


      00:00
  • 13Sön
    • 00:00

      Mixed cup F-05


      17:00
    • 08:00

      Mixed Cupen P-05


      19:00
    • 09:30

      Spelarutbildning 04:or P-04


      16:30
    • 09:30

      Spelarutbildning1, F04 F-03/04


      16:30
  • 14Mån
    v.20
  • 15Tis
  • 16Ons
  • 17Tor
    • 16:00

      Träning F-03/04


      17:00
    • 18:00

      Sommarträning F-05


      19:00
      Gånsta spåret
  • 18Fre
    • 18:00

      UHF läger F03 F-03/04


      00:00
  • 19Lör
    • Heldag

      UHF läger F03 F-03/04

    • Heldag

      Tränarskolan 1 (TS1) Helg 4 P-04

  • 20Sön
    • 00:00

      UHF läger F03 F-03/04


      18:00
    • Heldag

      Tränarskolan 1 (TS1) Helg 4 P-04

  • 21Mån
    v.21
  • 22Tis
  • 23Ons
  • 24Tor
  • 25Fre
    • 17:00

      Avslutning P-05


      20:30
  • 26Lör
  • 27Sön
  • 28Mån
    v.22
  • 29Tis
  • 30Ons
  • 31Tor