Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Dalby GIF

Följ

Dalby GIF

Följ oss för uppdateringar
Följ
Dalby GIF
Välj lag

Augusti 2020

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.31
    • Heldag

      Träningsläger P-09

    • 10:00

      Match mot Eket P-09


      11:15
    • 13:00

      Match mot LB07 P-09


      14:15
    • 14:00

      Hjärsås/Värestorps IF (borta) Herrseniorer


      16:00
  • 2Sön
    • 00:00

      Träningsläger P-09


      15:00
  • 3Mån
    v.32
  • 4Tis
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
  • 5Ons
  • 6Tor
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 19:00

      Träning F06-07


      20:30
  • 7Fre
  • 8Lör
    • 07:15

      Skördecupen i Asmundtorp F06-07


      18:00
    • 09:30

      Träning P-13


      10:30
    • 11:00

      Träningsmatch Lilla Torg P-06


      13:00
    • 15:00

      Sjöbo IF (borta) Herrseniorer


      17:00
  • 9Sön
    • 10:00

      Intresseanmälan träningscup i Staffanstorp P-07


      17:30
    • 16:00

      Bosnien Hercegovinas SK (borta) Oldboys


      18:00
  • 10Mån
    v.33
  • 11Tis
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
  • 12Ons
  • 13Tor
    • 19:00

      IF Limhamn Bunkeflo (hemma) F06-07


      21:00
  • 14Fre
    • 16:30

      Träning F08-09


      18:00
    • 18:30

      Uppåkra IF vit (borta) P-11


      20:30
  • 15Lör
    • 09:30

      Träning P-13


      10:30
    • 09:30

      Träning F12-13


      10:30
    • 09:30

      Träning P-14


      10:30
    • 10:00

      GIF Nike vit (borta) P-06


      12:00
    • 11:00

      Torna Hällestads IF (hemma) F10-11


      13:00
    • 11:00

      Åkarps IF 1 (hemma) P-09


      13:00
    • 14:00

      Vanneberga IF (hemma) Herrseniorer


      16:00
  • 16Sön
    • 10:00

      Södra Sandby IF blå (borta) P-10


      11:30
    • 11:00

      Bjärreds IF grön (hemma) P-10


      12:30
    • 11:00

      Linero IF röd (hemma) F08-09


      13:00
    • 11:00

      Bara GoIF (borta) P-09


      13:00
    • 11:00

      Lunds BK vit (borta) P-06


      13:00
    • 14:00

      Bjärreds IF blå (hemma) P-11


      16:00
    • 14:00

      Bjärreds IF röd (hemma) P-08


      16:00
    • 15:00

      Lunds SK (borta) Damseniorer


      17:00
    • 16:00

      Höörs IS (borta) Herrseniorer


      18:00
  • 17Mån
    v.34
    • 16:30

      Träning F08-09


      18:00
    • 17:00

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 18:30

      Oxie SK (borta) F06-07


      20:30
    • 19:00

      Träning P-06


      20:30
    • 19:00

      Träning Herrseniorer


      20:30
  • 18Tis
  • 19Ons
  • 20Tor
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 18:00

      Veberöds AIF vit (borta) P-11


      20:00
    • 18:00

      Sjöbo IF (borta) P-08


      20:00
    • 19:00

      Träning F06-07


      20:30
  • 21Fre
    • 16:30

      Träning F08-09


      18:00
    • 18:30

      Furulunds IK gul (borta) P-10


      20:00
    • 18:30

      Klågerups GoIF (borta) P-07


      20:30
    • 18:45

      Rydsgårds AIF (borta) Herrseniorer


      20:45
  • 22Lör
    • 09:30

      Uppåkra IF svart (borta) F12-13


      10:00
    • 09:30

      Träning P-13


      10:30
    • 09:30

      Träning P-14


      10:30
    • 10:00

      Uppåkra IF (borta) F08-09


      12:00
    • 11:00

      Malmö City FC svart (hemma) P-09


      13:00
    • 11:00

      Lunds BOIS (P16) (9m) (hemma) P-06


      13:00
    • 14:00

      Klågerups GoIF vit (hemma) P-11


      16:00
  • 23Sön
    • 10:00

      Lunds BOIS (borta) F10-11


      12:00
    • 11:00

      Bjärreds IF röd (hemma) P-10


      12:30
    • 11:00

      Klågerups GoIF (hemma) P-12


      13:00
    • 11:00

      IFK Klagshamn gul (hemma) P-12


      13:00
    • 11:00

      Lilla Torg FF svart (hemma) P-06


      13:00
    • 11:30

      Lunds BK gul (borta) P-09


      13:30
    • 14:00

      BK Höllviken (hemma) F06-07


      16:00
    • 14:00

      Kvarnby IK röd (hemma) P-11


      16:00
    • 16:00

      Lunds BK (hemma) Damseniorer


      18:00
  • 24Mån
    v.35
  • 25Tis
    • 16:30

      Träning F10-11


      18:00
    • 17:30

      Träning P-13


      18:30
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 19:45

      Malmö United KF (borta) Oldboys


      21:45
  • 26Ons
  • 27Tor
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 19:00

      Träning F06-07


      20:30
  • 28Fre
  • 29Lör
    • 09:30

      Träning F12-13


      10:30
    • 09:30

      Träning P-14


      10:30
    • 09:30

      Träning P-13


      10:30
    • 09:30

      Malmö FF Vit (borta) F08-09


      11:30
    • 10:00

      Lunds BK gul (borta) P-10


      11:30
    • 10:00

      Harrie FF röd (borta) P-12


      12:00
    • 10:30

      IF Lödde gul (borta) P-10


      12:00
    • 11:00

      Genarps IF (hemma) F10-11


      13:00
    • 11:00

      Blentarps BK (hemma) F12-13


      11:30
    • 11:30

      Staffanstorp United FC vit (borta) P-12


      13:30
    • 14:00

      Lunds FF vit (hemma) P-11


      16:00
    • 14:00

      IK Pandora FF (borta) Damseniorer


      16:00
  • 30Sön
    • 09:30

      Träningsmatcher P-13


      12:00
    • 10:00

      Uppåkra IF grön (borta) P-09


      12:00
    • 10:00

      IFK Klagshamn gul (borta) P-11


      12:00
    • 11:00

      Hardeberga BK röd (hemma) P-08


      13:00
    • 11:00

      Arlövs BI (hemma) P-07


      13:00
    • 12:00

      BK Höllviken grå (borta) P-11


      14:00
    • 17:00

      FC Möllan (hemma) Oldboys


      19:00
  • 31Mån
    v.36
    • 16:30

      Träning F08-09


      18:00
    • 17:00

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 18:00

      Träning F06-07


      19:00
    • 19:00

      Träning Herrseniorer


      20:30
    • 19:00

      Träning P-06


      20:30