Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Dalby GIF

Följ

Dalby GIF

Följ oss för uppdateringar
Följ
Dalby GIF
Välj lag

Oktober 2020

Alla aktiviteter
  • 1Tor
    v.40
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 19:00

      Träning F06-07


      20:30
  • 2Fre
    • 16:30

      Träning F08-09


      18:00
    • 17:30

      Träning P-07


      18:30
    • 18:00

      Match mot Höllviken P-09


      19:15
  • 3Lör
    • 09:30

      Träning P-12


      10:30
    • 09:30

      Träning P-13


      10:30
    • 09:30

      Träning F12-13


      10:30
    • 09:30

      Träning P-14


      10:30
    • 10:00

      Staffanstorp United FC gul (borta) P-11


      12:00
    • 10:00

      Bjärreds IF röd (borta) P-11


      12:00
    • 11:00

      Stehags AIF blå (borta) P-10


      12:30
    • 11:00

      Trelleborgs FF (hemma) F12-13


      12:00
  • 4Sön
    • 09:00

      STU TRÄFF F14 Eslöv F06-07


      12:00
    • 11:00

      Hardeberga BK (hemma) P-10


      12:30
    • 11:00

      FC Staffanstorp vit (hemma) F08-09


      13:00
    • 11:00

      Bjärreds IF grön (hemma) P-07


      13:00
    • 11:30

      Klågerups GoIF vit (borta) P-09


      13:30
    • 12:30

      IF Limhamn Bunkeflo B1 (borta) P-12


      13:30
    • 13:00

      Gärsnäs AIS (hemma) Herrseniorer


      15:00
    • 14:00

      Eslövs BK svart (hemma) P-08


      16:00
    • 14:00

      GOF IF (hemma) P-12


      16:00
    • 15:00

      FC Staffanstorp vit (borta) F06-07


      17:00
    • 15:00

      Svenstorps IF (borta) Damseniorer


      17:00
  • 5Mån
    v.41
    • 16:30

      Träning F08-09


      18:00
    • 17:00

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 18:00

      Träning F06-07


      19:00
    • 18:30

      Styrelsemöte Klubbstugan


      22:00
    • 19:00

      Vellinge IF (9m) (hemma) P-06


      21:00
    • 19:00

      Linero IF (borta) Herrseniorer


      21:00
  • 6Tis
    • 16:30

      Träning F10-11


      18:00
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 17:30

      Träning P-13


      18:30
    • 18:00

      Träning P-12


      19:00
    • 18:45

      Match Staffanstorp P-06


      20:00
  • 7Ons
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
  • 8Tor
  • 9Fre
    • 16:30

      Träning F08-09


      18:00
    • 17:30

      Träning P-07


      18:30
  • 10Lör
    • 09:30

      Träning P-12


      10:30
    • 09:30

      Träning P-13


      10:30
    • 09:30

      Kulladals FF (borta) F10-11


      11:30
    • 09:30

      Träning P-14


      10:30
    • 09:30

      Träning F12-13


      10:30
    • 10:00

      Linero IF vit (borta) P-08


      12:00
    • 11:00

      Harlösa IF (hemma) P-09


      13:00
    • 11:00

      Klågerups GoIF (hemma) P-06


      13:00
    • 11:30

      Uppåkra IF svart (borta) P-10


      13:00
    • 13:15

      FC Rosengård (borta) F08-09


      15:15
    • 14:00

      FC Bellevue 2 (hemma) P-11


      16:00
    • 17:00

      Avslutning P-12


      19:00
    • 17:00

      Dalby GIF Tobbe S Klubbstugan


      19:00
  • 11Sön
    • 11:00

      Torna Hällestads IF (hemma) P-10


      12:30
    • 11:00

      IF Lödde svart (hemma) P-11


      13:00
    • 12:00

      FC Rosengård 1917 blå (borta) P-09


      14:00
    • 12:00

      Staffanstorp United FC svart (borta) P-07


      14:00
    • 14:00

      Torns IF orange (hemma) P-11


      16:00
    • 14:00

      Kulladals FF (hemma) F06-07


      16:00
    • 16:30

      Oxie SK (borta) Oldboys


      18:30
  • 12Mån
    v.42
    • 16:30

      Träning F08-09


      18:00
    • 17:00

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 17:45

      Träningsmatcher mot Sandby F12-13


      19:00
    • 18:00

      Träning F06-07


      19:00
    • 19:00

      Träning P-06


      20:30
  • 13Tis
    • 16:30

      Träning F10-11


      18:00
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 17:30

      Träning P-13


      18:30
    • 18:00

      Träning P-12


      19:00
  • 14Ons
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
  • 15Tor
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 19:00

      Träning F06-07


      20:30
  • 16Fre
    • 16:30

      Träning F08-09


      18:00
    • 17:30

      Träning P-07


      18:30
    • 19:00

      Lunds BK (borta) F06-07


      21:00
  • 17Lör
    • 09:00

      Lunds BK´s kickoff lag Lila P-10


      13:00
    • 09:30

      Lunds BK´s Kickoff lag Rosa P-10


      13:30
    • 09:30

      Träning P-13


      10:30
    • 09:30

      Träning P-14


      10:30
  • 18Sön
    • 09:00

      STU träff F14 F06-07


      12:00
    • 10:00

      Träningsmatcher P-11


      12:00
    • 11:00

      Malmö City FC röd (hemma) P-07


      13:00
  • 19Mån
    v.43
    • 16:30

      Träning F08-09


      18:00
    • 17:00

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 18:00

      Träning F06-07


      19:00
    • 19:00

      Träning P-06


      20:30
  • 20Tis
    • 16:30

      Träning F10-11


      18:00
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 17:30

      Träning P-13


      18:30
    • 18:00

      Träning P-12


      19:00
    • 18:00

      Träning F12-13


      19:00
  • 21Ons
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
  • 22Tor
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 19:00

      Träning F06-07


      20:30
  • 23Fre
  • 24Lör
    • 09:30

      Träning P-14


      10:30
    • 09:30

      Träning P-13


      10:30
  • 25Sön
    • 13:00

      Backarnas FF (borta) F06-07


      15:00
  • 26Mån
    v.44
  • 27Tis
    • 16:30

      Träning F10-11


      18:00
    • 17:30

      Träning P-13


      18:30
    • 18:00

      Träning P-12


      19:00
    • 18:00

      Träning F12-13


      19:00
  • 28Ons
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
  • 29Tor
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
  • 30Fre
  • 31Lör
    • 09:30

      Träning P-14


      10:30
    • 09:30

      Träning P-13


      10:30