Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Danderyds SK Innebandy

Följ

Danderyds SK Innebandy

Följ oss för uppdateringar
Följ

September 2020

Alla aktiviteter
  • 1Tis
    v.36
    • 16:00

      Träning P-12


      17:00
    • 16:45

      Träning F-06/07/08


      18:00
    • 18:00

      Träning P-11


      19:00
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
    • 19:00

      Träning P-09


      20:00
    • 19:00

      Träning P-08


      20:00
    • 20:00

      Träning P-07


      21:00
    • 20:00

      Träning P-06


      21:00
    • 21:00

      Träning P-05


      22:00
    • 21:00

      Träning P-04


      22:00
  • 2Ons
    • 18:00

      Enebybergs IF (borta) P-07


      19:00
    • 18:00

      Träningsmatch mot EIF P-08


      19:00
    • 18:30

      Träning P-06


      20:30
  • 3Tor
  • 4Fre
    • 17:00

      INSTÄLLT: Stockholm Floorball Cup P-05


      00:00
    • 18:00

      Gatorade Cup P-06


      19:00
  • 5Lör
    • Heldag

      INSTÄLLT: Stockholm Floorball Cup P-05

    • 10:15

      Träning P-10


      11:30
    • 10:30

      Gatorade Cup P-06


      11:30
    • 11:30

      Träning F-11/12


      12:30
    • 12:15

      Träning F-06/07/08


      13:45
    • 13:45

      Träning P-13


      14:45
    • 14:00

      StockholmsDM A-lag Herrar


      16:00
    • 14:45

      Träning P-08


      16:00
    • 14:45

      Träning P-07


      16:00
    • 19:30

      Gatorade Cup P-06


      20:30
  • 6Sön
    • 00:00

      INSTÄLLT: Stockholm Floorball Cup P-05


      19:00
    • 09:30

      Träning P-12


      10:30
    • 10:30

      Träning P-11


      11:45
    • 11:30

      Gatorade Cup P-06


      12:30
    • 12:00

      StockholmsDM A-lag Herrar


      14:00
    • 17:00

      StockholmsDM A-lag Herrar


      19:00
  • 7Mån
    v.37
  • 8Tis
    • 16:00

      Träning P-12


      17:00
    • 16:45

      Träning F-06/07/08


      18:00
    • 18:00

      Träning P-11


      19:00
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
    • 19:00

      Träning P-09


      20:00
    • 19:00

      Träning P-08


      20:00
    • 20:00

      Träning P-07


      21:00
    • 20:00

      Träning P-06


      21:00
    • 21:00

      Träning P-05


      22:00
    • 21:00

      Träning P-04


      22:00
  • 9Ons
    • 18:30

      Träning P-06


      20:30
  • 10Tor
    • 18:15

      Träning P-07


      19:30
    • 18:15

      Träning P-08


      19:30
    • 19:30

      Träning P-04


      20:45
    • 19:30

      Träning P-05


      20:45
  • 11Fre
    • 17:30

      Träning P-06


      19:30
  • 12Lör
    • Heldag

      Töjnan Tiger Cup 2020 F-06/07/08

    • 07:40

      Töjnan Cup P-06


      09:00
    • 09:00

      Silverdal (hemma) P-04


      17:00
    • 10:00

      Innebandycup P-05


      18:00
    • 10:15

      Träning P-10


      11:30
    • 11:30

      Träning F-11/12


      12:30
    • 11:50

      Töjnan Cup P-06


      13:00
    • 13:45

      Träning P-13


      14:45
    • 13:45

      Träning P-13


      14:45
    • 14:45

      Träning P-08


      16:00
    • 14:45

      Träning P-07


      16:00
    • 15:10

      Töjnan Cup P-06


      16:30
  • 13Sön
    • Heldag

      Töjnan Tiger Cup 2020 F-06/07/08

    • Heldag

      Töjnan Tiger cup P-08

    • 09:00

      Töjnan Cup P-06


      10:00
    • 09:30

      Träning P-12


      10:30
    • 10:30

      Träning P-11


      11:45
    • 11:00

      Töjnan Cup P-06


      12:00
  • 14Mån
    v.38
  • 15Tis
    • 16:00

      Träning P-12


      17:00
    • 16:45

      Träning F-06/07/08


      18:00
    • 18:00

      Träning P-11


      19:00
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
    • 19:00

      Träning P-08


      20:00
    • 19:00

      Träning P-09


      20:00
    • 20:00

      Träning P-07


      21:00
    • 20:00

      Träning P-06


      21:00
    • 21:00

      Träning P-05


      22:00
    • 21:00

      Träning P-04


      22:00
  • 16Ons
  • 17Tor
    • 18:15

      Träning P-08


      19:30
    • 18:15

      Träning P-07


      19:30
    • 19:30

      Träning P-04


      20:45
    • 19:30

      Träning P-05


      20:45
  • 18Fre
    • 17:30

      Träning P-06


      19:30
  • 19Lör
    • 10:15

      Träning P-10


      11:30
    • 11:30

      Träning F-11/12


      12:30
    • 12:15

      Träning F-06/07/08


      13:45
    • 13:45

      Träning P-13


      14:45
    • 14:45

      Träning P-08


      16:00
    • 14:45

      Träning P-07


      16:00
  • 20Sön
    • 09:30

      Träning P-12


      10:30
    • 10:30

      Träning P-11


      11:45
    • 13:00

      Träningsmatch P-10


      14:30
    • 13:00

      Kälvesta FBC (borta) A-lag Herrar


      15:00
    • 14:45

      Träningsmatch P-10


      16:00
  • 21Mån
    v.39
  • 22Tis
    • 16:00

      Träning P-12


      17:00
    • 16:45

      Träning F-06/07/08


      18:00
    • 18:00

      Träning P-11


      19:00
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
    • 19:00

      Träning P-09


      20:00
    • 19:00

      Träning P-08


      20:00
    • 20:00

      Träning P-07


      21:00
    • 20:00

      Träning P-06


      21:00
    • 21:00

      Träning P-05


      22:00
    • 21:00

      Träning P-04


      22:00
  • 23Ons
  • 24Tor
    • 17:00

      Träning P-09


      18:00
    • 18:15

      Träning P-08


      19:30
    • 18:15

      Träning P-07


      19:30
    • 19:30

      Träning P-04


      20:45
    • 19:30

      Träning P-05


      20:45
  • 25Fre
    • 17:30

      Träning P-06


      19:30
  • 26Lör
    • 09:00

      Hässelby SK IBK (D) (borta) P-09


      11:00
    • 10:15

      Träning P-10


      11:30
    • 11:30

      Träning F-11/12


      12:30
    • 12:15

      Träning F-06/07/08


      13:45
    • 13:45

      Träning P-13


      14:45
    • 14:45

      Träning P-08


      16:00
    • 14:45

      Träning P-07


      16:00
  • 27Sön
    • 09:30

      Träning P-12


      10:30
    • 10:30

      Träning P-11


      11:45
    • 13:00

      Åkersberga IBF (B) (hemma) P-10


      14:00
    • 14:00

      Rotebro IS IBK (B) (hemma) P-10


      15:00
    • 16:00

      Vaxholms IBF (hemma) P-07


      17:15
    • 17:15

      Vallentuna IBK (A) (hemma) P-06


      19:15
    • 19:15

      Täby FC (A) (hemma) P-04


      21:15
    • 19:45

      Bro IK (hemma) A-lag Herrar


      21:45
  • 28Mån
    v.40
  • 29Tis
    • 16:00

      Träning P-12


      17:00
    • 16:45

      Träning F-06/07/08


      18:00
      Mörbyhallen
      Anteckning: Glöm ej skor, flaska, glasögon och en positiv attityd!
    • 18:00

      Träning P-11


      19:00
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
    • 19:00

      Träning P-08


      20:00
    • 19:00

      Träning P-09


      20:00
    • 20:00

      Träning P-06


      21:00
    • 20:00

      Träning P-07


      21:00
    • 21:00

      Träning P-04


      22:00
    • 21:00

      Träning P-05


      22:00
  • 30Ons