Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Danderyds SK Innebandy

Följ

Danderyds SK Innebandy

Följ oss för uppdateringar
Följ

Oktober 2020

Alla aktiviteter
  • 1Tor
    v.40
    • 17:00

      Träning P-09


      18:15
    • 18:15

      Träning P-07


      19:30
    • 18:15

      Träning P-08


      19:30
    • 19:30

      Träning P-05


      20:45
    • 19:30

      Träning P-04


      20:45
  • 2Fre
    • 19:30

      Väsby AIK (borta) P-06


      21:30
  • 3Lör
  • 4Sön
    • 09:30

      Träning P-12


      10:30
    • 10:30

      Träning P-11


      11:45
    • 12:30

      AIK IBF P08 (borta) P-08


      13:45
    • 15:00

      Åkersberga IBF (A) (borta) P-06


      17:00
    • 16:15

      Match mot Enebyberg P-11


      19:00
    • 19:15

      Enebybergs IF (borta) P-07


      21:15
  • 5Mån
    v.41
  • 6Tis
    • 16:00

      Träning P-12


      17:00
    • 16:45

      Träning F-06/07/08


      18:00
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
    • 18:00

      Träning P-11


      19:00
    • 19:00

      Träning P-09


      20:00
    • 19:00

      Träning P-08


      20:00
    • 20:00

      Träning P-07


      21:00
    • 20:00

      Träning P-06


      21:00
    • 21:00

      Träning P-04


      22:00
    • 21:00

      Träning P-05


      22:00
  • 7Ons
  • 8Tor
    • 17:00

      Träning P-09


      18:15
    • 17:00

      Träning P-10


      18:15
    • 18:15

      Träning P-08


      19:30
    • 18:15

      Träning P-07


      19:30
    • 19:30

      Träning P-05


      20:45
    • 19:30

      Träning P-04


      20:45
  • 9Fre
    • 17:30

      Träning P-06


      19:30
  • 10Lör
    • 08:45

      Väsby AIK (borta) P-10


      10:45
    • 10:15

      Träning P-10


      11:30
    • 10:30

      Stäkets Idrottsförening (hemma) P-08


      11:30
    • 11:30

      Träning F-11/12


      12:30
    • 12:15

      Träning F-06/07/08


      13:45
    • 13:45

      Träning P-13


      14:45
    • 14:45

      Träning P-07


      16:00
    • 14:45

      Träning P-08


      16:00
    • 17:45

      IK Frej Täby IBK (hemma) P-09


      19:45
    • 17:45

      Match med P09 P-10


      19:00
  • 11Sön
    • 09:30

      Träning P-12


      10:30
    • 10:30

      Träning P-11


      11:45
    • 12:45

      Nacka Wallenstam IBK (B) (borta) P-08


      13:45
    • 13:00

      Match mot Väsby AIK P-11


      14:00
    • 14:00

      Töjnan IBK (B) (hemma) P-10


      16:00
    • 14:30

      Åkersberga IBF (borta) P-04


      16:30
    • 15:15

      Match mot Frej P-12


      16:30
    • 16:00

      IK Frej Täby IBK (hemma) F-06/07/08


      18:00
    • 18:30

      Täby FC (A) (hemma) P-06


      20:30
  • 12Mån
    v.42
  • 13Tis
    • 16:00

      Träning P-12


      17:00
    • 16:45

      Träning F-06/07/08


      18:00
    • 18:00

      Träning P-11


      19:00
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
    • 19:00

      Träning P-09


      20:00
    • 19:00

      Träning P-08


      20:00
    • 20:00

      Träning P-06


      21:00
    • 20:00

      Träning P-07


      21:00
    • 21:00

      Träning P-04


      22:00
    • 21:00

      Träning P-05


      22:00
  • 14Ons
  • 15Tor
    • 17:00

      Träning P-09


      18:15
    • 18:15

      Träning P-08


      19:30
    • 18:15

      Träning P-07


      19:30
    • 19:30

      Träning P-05


      20:45
    • 19:30

      Träning P-04


      20:45
  • 16Fre
    • 17:30

      Träning P-06


      19:30
    • 17:45

      Silverdals IF (borta) P-07


      19:00
  • 17Lör
    • 11:00

      Ingarö IF (borta) F-06/07/08


      13:00
    • 11:00

      Match mot Täby FC P-11


      12:00
    • 11:30

      Cup Två Lag P-12


      14:00
    • 11:30

      Träning F-11/12


      12:30
    • 12:15

      Träning F-06/07/08


      13:45
    • 12:30

      Träning P-10


      13:45
    • 13:45

      Träning P-13


      14:45
    • 14:45

      Träning P-08


      16:00
    • 14:45

      Träning P-07


      16:00
    • 16:15

      DSK-Offensiv Lidingö P-06


      18:00
  • 18Sön
    • 09:15

      Åkersberga IBF (C) (borta) P-10


      11:15
    • 09:30

      Träning P-12


      10:30
    • 10:30

      Träning P-11


      11:45
    • 11:00

      P09 match P-10


      13:25
    • 12:00

      Bele Barkaby IF IBF (A) (borta) P-09


      14:00
    • 14:00

      Vallentuna IBK (B) (hemma) P-10


      15:00
    • 14:30

      Åkersberga IBF (B) (borta) P-06


      16:30
    • 16:15

      Rotebro IS IBK (hemma) P-04


      18:15
    • 17:45

      Erikslunds KF (hemma) A-lag Herrar


      19:45
  • 19Mån
    v.43
  • 20Tis
    • 16:00

      Träning P-12


      17:00
      Mörbyhallan
      Anteckning: Teknikträning med särskilda tekniktränare
    • 16:45

      Träning F-06/07/08


      18:00
    • 18:00

      Träning P-11


      19:00
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
    • 19:00

      Träning P-08


      20:00
    • 19:00

      Träning P-09


      20:00
    • 20:00

      Träning P-07


      21:00
    • 20:00

      Träning P-06


      21:00
    • 21:00

      Träning P-04


      22:00
    • 21:00

      Träning P-05


      22:00
  • 21Ons
  • 22Tor
    • 17:00

      Träning P-09


      18:15
    • 18:15

      Träning P-08


      19:30
    • 18:15

      Träning P-07


      19:30
    • 19:30

      Träning P-05


      20:45
    • 19:30

      Träning P-04


      20:45
    • 20:30

      Träning A-lag Herrar


      22:30
  • 23Fre
    • 17:30

      Träning P-06


      19:30
  • 24Lör
    • 09:00

      Sundbybergs IK (borta) P-10


      11:00
    • 10:15

      Match mot IK Frej Täby P-11


      11:15
    • 11:30

      Träning F-11/12


      12:30
    • 12:15

      Träning F-06/07/08


      13:45
    • 13:00

      Rosersbergs IK (B) (borta) A-lag Herrar


      15:00
    • 13:45

      Träning P-13


      14:45
    • 14:30

      Töjnan IBK (borta) P-06


      16:30
    • 14:45

      Träning P-07


      16:00
    • 14:45

      Träning P-08


      16:00
  • 25Sön
    • 09:30

      Träning P-12


      10:30
    • 10:30

      Träning P-11


      11:45
    • 13:30

      Väsby AIK (borta) F-06/07/08


      15:30
    • 15:00

      Åkersberga IBF (D) (hemma) P-10


      17:00
    • 16:00

      Rotebro IS IBK (hemma) P-07


      17:15
  • 26Mån
    v.44
    • 19:00

      Träning P-11


      20:00
  • 27Tis
    • 16:00

      Träning P-12


      17:00
    • 18:00

      Träning P-11


      19:00
    • 19:00

      Träning P-09


      20:00
    • 21:00

      Träning P-05


      22:00
  • 28Ons
  • 29Tor
  • 30Fre
  • 31Lör