Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Djurgårdens IF FF

Följ

DIF Ungdom, Dam och Futsal

Följ oss för uppdateringar
Följ
Djurgårdens IF FF
Välj lag

Oktober 2021

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.39
  • 2Lör
    • 07:45

      Samling och avfärd till Ekebycupen P2011-11


      07:50
    • 08:00

      Match Djurgårdens IF FF 5 - IF Brommapojkarna 10 P2011-5


      09:30
    • 08:00

      IF Brommapojkarna 15 (hemma) P2013-5


      09:00
    • 08:20

      Matchcamp P2010-1


      14:00
    • 09:00

      Sollentuna FK Viby 3 (borta) P2011-4


      10:15
    • 09:00

      IFK Lidingö FK 13 (borta) P2012-13


      10:00
    • 09:00

      Sundbybergs IK Röd (hemma) P2008-7


      11:00
    • 09:00

      IFK Lidingö FK 7 blå (borta) F2012-2


      10:30
    • 09:00

      Norrtulls SK Vit 1 (borta) P2013-4


      11:00
    • 09:00

      IF Brommapojkarna 20 (hemma) P2013-8


      11:00
    • 09:00

      Sundbybergs IK Blå (borta) P2012-10


      10:00
    • 09:00

      IFK Lidingö FK (borta) P2012-17


      10:00
    • 09:00

      Hammarby IF FF (borta) P2011-2


      10:30
    • 09:00

      Matcher mot Hammarby! P15-8


      11:00
    • 09:00

      Match mot Hammarby! F15-6


      10:00
    • 09:00

      Match mot Hammarby! P15-14


      10:00
    • 09:00

      Match mot Hammarby! P15-4


      10:00
    • 09:20

      Upsala IF Gul 2 (hemma) P2011-11


      10:20
    • 10:00

      Träning P2013-16


      11:00
    • 10:00

      Bollstanäs SK Grå (hemma) P2012-9


      12:00
    • 10:00

      IF Brommapojkarna 5 (borta) F2012-4


      12:00
    • 10:00

      Värtans IK vit (borta) F2012-3


      11:30
    • 10:00

      Träning DIF Dam


      12:00
    • 10:00

      Träning P2013-15


      11:00
    • 10:00

      Träning P2013-18


      11:00
    • 10:00

      Matcher mot Hammarby! F15-4


      12:00
    • 10:00

      Match mot Hammarby P15-11


      11:00
    • 10:00

      Match mot Hammarby P15-10


      11:00
    • 10:00

      AIK (hemma) P2008-1


      12:00
    • 10:15

      Sollentuna FK VibyNor1 (borta) F2010-5


      12:15
    • 10:30

      Värtans IK blå (borta) F2010-4


      11:30
    • 10:30

      Spånga IS FK 5 (hemma) P2008-8


      12:30
    • 10:30

      SKARP KALLELSE Inbjudnings cup Norrköping 7v7 P2012-11


      00:00
    • 10:30

      IF Brommapojkarna 15 (hemma) P2007-7


      12:30
    • 10:30

      BP15 (p07.7) (borta) P2007-2


      11:30
    • 11:00

      Erikslunds KF Svart (borta) P2012-8


      13:00
    • 11:00

      Erikslunds KF Svart (hemma) F2012-2


      12:30
    • 11:00

      Träning P2013-12


      12:00
    • 11:00

      Boo FF 2 (borta) P18/19 3


      13:00
    • 11:00

      Åkersberga BK Svart (borta) P2013-10


      12:00
    • 11:00

      Norrtulls SK Gul 1 (hemma) P2013-11


      12:00
    • 11:00

      Träning P2013-11


      12:00
    • 11:00

      Hammarby IF FF P13-27 (borta) P2013-14


      12:30
    • 11:00

      Matcher mot Hammarby! P15-6


      13:00
    • 11:00

      Match mot Hammarby! P15-3


      12:00
    • 11:00

      Match mot Hammarby! P15-7


      12:00
    • 11:00

      IF VP Lag blå (borta) P2011-11


      12:00
    • 11:15

      Runby IF (borta) P2011-10


      12:15
    • 11:15

      BP P12-2 (borta) P2012-11


      12:30
    • 11:30

      Vällingby AIK 1 (borta) P2010-12


      12:30
    • 11:45

      Sollentuna FK Nord 1 (hemma) P2006-7


      13:45
    • 11:45

      IFK Lidingö FK 9 (borta) P2007-9


      13:45
    • 11:45

      IFK Österåker FK 1 (hemma) P2010-7


      13:45
    • 12:00

      IF Söderkamraterna 1 (borta) P2003-4


      14:00
    • 12:00

      Norrtulls SK Vit 2A (hemma) P2012-18


      14:00
    • 12:00

      Sundbybergs IK Vit (borta) P2004-3


      14:00
    • 12:00

      BKV Norrtälje (hemma) P2009-8


      13:45
    • 12:00

      Match mot Hammarby! P15-9


      13:00
    • 12:00

      Match mot Hammarby! F15-3


      13:00
    • 12:00

      Match mot Hammarby! P15-12


      13:00
    • 12:00

      Träningsmatch P2012-3


      13:30
    • 12:00

      Match IFK Österåker P2010-9


      14:00
    • 12:00

      Träning P2013-3


      13:00
    • 12:15

      Hammarby 09A (borta) P2009-1


      14:00
    • 12:40

      IF Brommapojkarna Röd (borta) P2011-11


      13:40
    • 12:45

      Jarlabergs IF 1 (hemma) P2009-4


      14:00
    • 12:45

      IFK Lidingö FK 12 vit (borta) P2009-3


      14:45
    • 13:00

      Täby FK 12 (hemma) P2010-6


      15:00
    • 13:00

      Norrtulls SK Gul (borta) P2012-12


      15:00
    • 13:00

      Ekerö IK 1:Gul (borta) P2012-10


      14:00
    • 13:00

      Match mot Hammarby! P15-5


      14:00
    • 13:00

      Match mot Hammarby! F15-5


      14:00
    • 13:30

      Enebybergs IF 1 (hemma) F2007-1


      15:30
    • 13:30

      Hammarby IF FF P2013-6 (hemma) P2013-6


      15:00
    • 14:00

      Vasalund IF (hemma) PA19


      16:00
    • 14:00

      IFK Lidingö FK 11 (hemma) P2012-15


      16:00
    • 14:00

      IFK Lidingö FK 8 blå (borta) F2013-4


      15:15
    • 14:00

      Enebybergs IF (borta) F2013-3


      15:00
    • 14:00

      P09-6 (hemma) P2009-6


      16:00
    • 14:00

      Hammarby IF FF P13-9 (hemma) P2013-14


      15:15
    • 14:00

      Träningsmatch 7v7 mot Hammarby P12-9 P2012-14


      16:00
    • 14:15

      Ursvik IK svart 4 (hemma) P2010-4


      15:30
    • 14:15

      IF Brommapojkarna 6 (borta) F2009-3


      16:15
    • 14:30

      IF Brommapojkarna 11 (borta) P2006-5


      16:30
    • 15:00

      Täby FK 3 (hemma) F2007-2


      17:00
    • 15:00

      IFK Lidingö FK 22 vit (borta) P2013-12


      17:00
    • 15:00

      Viggbyholms IK FF Vit (hemma) P2012-4


      16:00
    • 15:00

      Hammarby IF FF P11-27 (hemma) P2011-6


      16:30
    • 15:15

      Rotebro IS FF 1 (hemma) P2009-7


      16:30
    • 15:30

      IF Brommapojkarna 22 (hemma) P2010-5


      17:30
    • 16:00

      IFK Lidingö FK 19 vit (borta) P2013-14


      17:00
    • 16:00

      Apollon Solna FK 1 (hemma) P2005-2


      18:00
    • 16:00

      GAIS P12A (hemma) P2012-11


      17:30
    • 16:15

      Årsta FF 1 (borta) J18


      18:15
    • 16:30

      IFK Lidingö FK 5 vit (borta) P2009-3


      18:30
    • 16:30

      IFK Österåker FK 2 (borta) P2007-8


      18:30
    • 16:30

      Sollentuna FK Hel. 1 (borta) P2011-13


      18:30
    • 16:30

      IFK Lidingö FK 2 (hemma) P2009-5


      18:30
    • 16:30

      IFK Lidingö FK (borta) P2009-5


      18:00
    • 16:30

      Vasalund IF (hemma) P2007-11


      18:30
    • 16:30

      IFK Österåker FK 2 (borta) P2007-3


      18:30
    • 16:45

      Ekerö IK 1:Blå (hemma) P2010-11


      18:45
    • 17:00

      AIK FF (borta) PA17


      19:00
    • 18:00

      Match Djurgårdens IF FF 17 - Åkersberga BK Vit P2011-5


      19:30
    • 18:00

      IF Brommapojkarna 11 (hemma) P2013-16


      20:00
  • 3Sön
    • 00:00

      SKARP KALLELSE Inbjudnings cup Norrköping 7v7 P2012-11


      16:30
    • 08:00

      Brommapojkarna (hemma) P2013-3


      09:00
    • 08:45

      AIK FF 3 (hemma) P2011-8


      10:45
    • 09:00

      Hammarby IF FF 1 grön (borta) F2008-1


      11:00
    • 09:00

      IFK Lidingö FK 9 vit (borta) P2010-8


      11:00
    • 09:00

      Nockebyhovs IF 2 (hemma) P2013-12


      11:00
    • 09:00

      Match IF BP 6 - DIF FF6 F2013-2


      10:15
    • 09:00

      Select cup Örebro P2013-7


      19:59
    • 09:10

      IK Frej-Fotboll (hemma) P2011-2


      10:30
    • 09:30

      BP (hemma) P2009-2


      11:00
    • 10:00

      Täby FK 91 (borta) P2010-5


      12:00
    • 10:00

      Värtans IK blå (borta) P2010-6


      12:00
    • 10:00

      Sundbybergs IK Vit (borta) F2009-2


      12:00
    • 10:00

      Täby FK 62 (hemma) P2012-16


      11:00
    • 10:00

      Bollstanäs SK Orange (borta) P2012-12


      12:00
    • 10:15

      Värtans IK blå (borta) P2009-6


      12:15
    • 10:15

      IFK Norrköping P12 Vit (borta) P2012-11


      11:30
    • 10:30

      AIK FF 2 (borta) P2008-2


      12:00
    • 10:30

      Sollentuna FK Akademi (hemma) P2007-11


      12:00
    • 10:30

      Träning F2013-6


      12:00
    • 10:30

      FC Djursholm Grå (borta) P2013-14


      11:30
    • 11:00

      Sundbybergs IK Grön (borta) F2007-2


      13:00
    • 11:00

      Stocksunds IF Gul (borta) P2013-18


      13:00
    • 11:00

      Bollstanäs SK F10/P10 (borta) F2010-6


      13:00
    • 11:00

      Bollstanäs SK (borta) P2010-11


      13:00
    • 11:00

      Brommapojkarna 16 (borta) P2013-11


      12:00
    • 11:15

      Hammarby IF FF 7 grön (hemma) P2010-10


      13:15
    • 11:30

      Värtans IK vit (borta) P2009-3


      13:30
    • 11:30

      Karlbergs BK Röd 2 (hemma) F2010-4


      12:30
    • 11:30

      FC Järfälla 2 (borta) P2010-10


      13:30
    • 11:30

      Täby FK 52 (borta) P2007-7


      13:30
    • 11:30

      Karlbergs BK Röd 2 (hemma) F2010-5


      13:00
    • 12:00

      AIK FF 7 (borta) P2008-4


      14:00
    • 12:00

      AIK FF 5 (hemma) P2012-6


      14:00
    • 12:30

      Norrtulls SK Vit 2 (hemma) P2010-8


      14:30
    • 12:30

      Match Norrtulls SK Blå P2012-5


      14:00
    • 12:30

      Adolfsbergs IK P08 (hemma) P2008-1


      14:30
    • 12:45

      Enskede IK Svart (hemma) F2010-1


      14:45
    • 12:45

      IFK Stocksund 4 (borta) P2010-11


      14:45
    • 12:45

      Träningsmatch - Västerhaninge P2012-10


      14:00
    • 13:00

      IFK Lidingö FK 10 (borta) P2011-13


      15:00
    • 13:15

      IFK Lidingö FK 18 (borta) P2011-7


      14:15
    • 13:30

      Danderyds SK FF Blå (hemma) P2007-9


      15:30
    • 14:00

      IF Brommapojkarna 2 (borta) F2011-1


      16:00
    • 14:00

      Täby FK 22 (hemma) P2009-8


      16:00
    • 14:00

      IF Brommapojkarna 14 (borta) P2007-8


      16:00
    • 14:00

      Norrtulls SK 1 (hemma) F2010-6


      16:00
    • 14:00

      Ekerö IK 2:Blå (hemma) P2012-3


      16:00
    • 14:00

      IF Brommapojkarna 14 (borta) P2007-3


      16:00
    • 14:00

      Lidingö SK Fotboll (borta) P2013-9


      15:00
    • 14:00

      FC KALLFORS (borta) P2009-4


      15:30
    • 14:30

      IFK Norrköping FK P12 Blå (borta) P2012-11


      16:00
    • 14:30

      IFK Stocksund P2012 (borta) P2013-6


      16:00
    • 15:00

      Sundbybergs IK Grön (hemma) P2012-14


      16:00
    • 15:00

      JUMPYARD - LAGTRÄFF P2010-12


      18:00
    • 15:00

      Kubikenborgs IF (borta) PA16


      17:00
    • 15:15

      Hanvikens SK Röd (borta) P2010-2


      17:15
    • 15:15

      Ursvik IK Blå (hemma) F2010-4


      16:15
    • 15:15

      Karlbergs BK Blå (hemma) P2009-9


      17:15
    • 15:15

      Match Karlbergs BK P2009-7


      16:30
    • 15:15

      Ursvik IK Blå (hemma) F2010-5


      16:15
    • 15:30

      Botkyrka Academy FC (borta) P2011-1


      17:30
    • 16:00

      Akropolis IF (borta) P2005-2


      18:00
    • 16:00

      Täby FK 1 (borta) Damjunior


      18:00
    • 16:00

      IFK Lidingö FK 9 blå (borta) P2009-6


      18:00
    • 16:00

      Hammarby IF FF 8 grön (hemma) P2005-2


      18:00
    • 16:00

      Värtans IK vit (hemma) P2012-7


      17:00
    • 16:30

      Åkersberga FC 1 (hemma) P2007-2


      18:30
    • 16:30

      Erikslunds KF Vit (hemma) F2011-3


      18:30
    • 17:00

      Träning P2012-13


      18:00
    • 17:00

      Erikslunds KF Grön (hemma) F2013-5


      19:00
    • 17:00

      Säsongsavslutning Sanktan P2011-13


      20:00
    • 17:00

      Träningsmatch P2012-15


      18:00
    • 17:15

      S:t Erikscupen P2011-12


      19:00
    • 17:45

      Hammarby IF FF 25 grön (borta) P2009-4


      19:15
    • 18:00

      Hammarby IF FF 12 grön (hemma) P2007-5


      20:00
    • 18:00

      Åkersberga BK (hemma) F2008-2


      19:30
    • 18:00

      Extramatch Danderyds SK Fotboll P2013-11


      19:00
    • 18:30

      IF Brommapojkarna (borta) P2006-1


      20:30
    • 19:00

      Hammarby IF FF 23 grön (hemma) P2011-6


      21:00
    • 19:00

      IF Brommapojkarna 22 (borta) P2008-5


      21:00
    • 19:00

      5v5-match P14-10


      20:00
    • 19:30

      Hammarby IF FF 26 vit (borta) P2009-8


      21:30
  • 4Mån
    v.40
  • 5Tis
  • 6Ons
  • 7Tor
  • 8Fre
  • 9Lör
    • 00:00

      Matchcamp Malmö P2011-1


      22:00
    • Heldag

      Oktoberpokalen 2021 - BOKAD! P2012-9

    • Heldag

      Cup F2010-1

    • Heldag

      Oktoberpokalen - Djursholm P2013-6

    • Heldag

      Linköping cup F2010-6

    • Heldag

      Luxcupen P2011-2

    • 07:00

      Karamello Cup P2011-6


      00:00
    • 08:00

      Oktoberpokalen F2011-1


      00:00
    • 08:00

      Oktoberpokalen gruppspel/kval P2011-13


      14:00
    • 08:00

      Hammarby IF FF A (hemma) F2011-3


      08:45
    • 09:00

      Karlbergs BK 2 (hemma) F2008-1


      11:00
    • 09:00

      Stockholmsmästerskapen P2013-10


      00:00
    • 09:00

      Stockholmsmästerskapen P2013-10


      00:00
    • 09:00

      Träningsmatch Hallstahammar P2012-10


      10:30
    • 09:00

      Matcher mot Hammarby F14-3


      11:00
    • 09:00

      Matcher mot Hammarby! F14-4


      11:00
    • 09:00

      Match mot Hammarby! F14-5


      10:00
    • 09:00

      Match mot Hammarby! F14-6


      10:00
    • 09:00

      Lidingö m.m (hemma) P2013-3


      14:00
    • 09:00

      Stockholmsmästerskapen P2013-8


      13:00
    • 09:15

      Höst7an Lidingö F2010-5


      13:00
    • 09:20

      IF Brommapojkarna 3:Svart (hemma) F2011-3


      10:05
    • 09:30

      Träningsmatch mot BP 10-7 P2010-11


      11:00
    • 09:30

      Cup - Stockholmsmästerskapen P2013-16


      13:00
    • 09:50

      Hanvikens SK röd (borta) F2010-5


      10:50
    • 09:50

      Stockholmsmästerskapen P2013-12


      13:00
    • 10:00

      Träning P2013-16


      11:00
    • 10:00

      Träning DIF Dam


      12:00
    • 10:00

      Fight Club Cup (5v5) P2013-14


      15:30
    • 10:00

      BP 12:A (borta) P2011-11


      11:00
    • 10:00

      Match mot Hammarby P14-4


      11:00
    • 10:00

      Matcher mot Hammarby! P14-7


      12:00
    • 10:00

      Träningsmatcher P2012-15


      14:00
    • 10:00

      Vendelsö match camp P2010-12


      17:00
    • 10:00

      Karlbergs BK (borta) P2009-4


      12:00
    • 10:00

      NSA Oslo (hemma) P2008-1


      12:00
    • 10:30

      Norrtulls SK 2 (hemma) P2006-4


      12:30
    • 10:30

      Stockholmsmästerskapen 2021 F2013-4


      14:00
    • 10:30

      Träningsmatch mot DIF P11-4 P2011-12


      12:00
    • 10:45

      Djurgårdens IF P2011-12 (hemma) P2011-4


      12:00
    • 10:45

      Älvsjö AIK FF blå (hemma) F2010-5


      11:45
    • 11:00

      Träning FA17


      12:00
    • 11:00

      Matchcamp Linköping P2010-1


      00:00
    • 11:00

      CUP Stockholmsmästerskapen 2021 F2013-2


      15:00
    • 11:00

      Matcher mot Hammarby! P14-10


      13:00
    • 11:00

      Matcher mot Hammarby P14-12


      13:00
    • 11:00

      Matcher mot Hammarby! P14-13


      13:00
    • 11:00

      Träning FA19


      12:15
    • 11:00

      Stockholmsmästerskapen 2021 F2013-5


      14:30
    • 11:00

      Träningsmatch 7-manna P2012-17


      12:00
    • 11:30

      IFK Lidingö FK 7 (borta) P2008-8


      13:30
    • 11:35

      IFK Österåker FK (hemma) F2010-5


      12:55
    • 12:00

      IFK Norrköping FK (borta) PA19


      14:00
    • 12:00

      BP 5 (borta) P2007-11


      14:00
    • 12:00

      Strandcupen Tyresö F2012-3


      17:00
    • 12:00

      Djurgårdens IF FF P2011-2 (hemma) P2011-11


      13:00
    • 12:00

      Matcher mot Hammarby! P14-5


      14:00
    • 12:00

      Träningsmatch mot IFK Stockholm P2012-3


      14:00
    • 12:00

      Träning P2009-2


      14:00
    • 12:00

      DTFF P2008 (hemma) P2008-2


      13:30
    • 12:25

      Saltsjöbadens IF (borta) F2010-5


      13:25
    • 12:30

      Lunch P2008-1


      14:30
    • 12:40

      Oktoberpokalen (FC Djursholm) P2012-14


      00:00
    • 13:00

      Matcher mot Hammarby! P14-11


      15:00
    • 13:00

      Matcher mot Hammarby! P14-8


      15:00
    • 13:00

      Match mot Hammarby! P14-9


      14:00
    • 13:00

      Bowling P2012-18


      16:00
    • 13:00

      Träning F2013-3


      14:00
    • 13:30

      IFK Stocksund 1 (hemma) F2007-1


      15:30
    • 13:30

      IFK Lidingö FK P07-1 (hemma) P2007-1


      15:00
    • 13:40

      Oktoberpokalen P2011-8


      18:40
    • 13:55

      Oktoberpokalen 2021 7v7 Extra Svår P2012-11


      00:00
    • 14:00

      Järla IF FK (hemma) P2005-2


      16:00
    • 14:00

      IFK Stocksund 2 (borta) F2007-2


      16:00
    • 14:00

      Ekerö IK (hemma) P2009-7


      16:00
    • 14:00

      Match mot Hammarby P14-6


      15:00
    • 14:00

      Match mot Hammarby P14-14


      15:00
    • 14:00

      Reymers Höstcup P2012-10


      18:00
    • 14:30

      IF Brommapojkarna 21 (borta) P2008-7


      16:30
    • 14:30

      Match DIF - Hammarby P2013-5


      16:00
    • 14:40

      Hammarby IF FF vit (hemma) P2012-11


      15:40
    • 15:00

      Älvsjö AIK FF (hemma) P2013-14


      16:30
    • 15:00

      BP P11-2 (borta) P2011-11


      16:00
    • 15:30

      IF Brommapojkarna 3 (borta) Damjunior


      17:30
    • 15:30

      FC Djursholm 1 (borta) P2007-2


      17:30
    • 15:30

      NSK Frank Blå (hemma) P2010-6


      17:00
    • 16:00

      Sollentuna FK 1 (hemma) F2005-2


      18:00
    • 16:30

      NSA (hemma) P2009-1


      18:00
    • 16:40

      Bele Barkarby FF orange (borta) P2012-11


      17:40
    • 17:00

      Sverige-Kosovo P2011-10


      20:00
    • 18:00

      NSA Norge Lag 1 (borta) P2011-11


      19:00
    • 18:00

      Tullinge TP FK (borta) P2012-11


      19:00
  • 10Sön
    • 00:00

      Oktoberpokalen 2021 - BOKAD! P2012-9


      16:00
    • 00:00

      Cup F2010-1


      18:00
    • Heldag

      Oktoberpokalen - Djursholm P2013-6

    • 00:00

      Karamello Cup P2011-6


      20:00
    • 00:00

      Oktoberpokalen F2011-1


      15:00
    • 00:00

      Stockholmsmästerskapen P2013-10


      13:30
    • 00:00

      Stockholmsmästerskapen P2013-10


      14:30
    • 00:00

      Matchcamp Linköping P2010-1


      15:30
    • 00:00

      Oktoberpokalen (FC Djursholm) P2012-14


      11:00
    • 00:00

      Oktoberpokalen 2021 7v7 Extra Svår P2012-11


      17:30
    • Heldag

      Linköping cup F2010-6

    • Heldag

      Luxcupen P2011-2

    • 08:00

      Matchcamp Spånga P2010-2


      14:00
    • 08:15

      Reymers höstcup P2011-10


      14:30
    • 08:30

      STOCKHOLMSMÄSTERSKAPEN P2012-3


      12:30
    • 08:40

      Stockholmsmästerskapen P2012-17


      12:00
    • 09:00

      Sundbybergs IK Vit (hemma) P2007-7


      11:00
    • 09:00

      TeamNextNorway (borta) P2011-11


      10:00
    • 09:00

      STOCKHOLMSMÄSTERSKAPEN 2021 (borta) P2012-12


      15:00
    • 09:00

      Reymersholms IK 31 (hemma) P2011-10


      10:00
    • 09:00

      Städa Sverige P2004-3


      12:30
    • 09:00

      Storvreta IK P12 (hemma) P2012-12


      10:00
    • 09:15

      Vänskapsmatch mot Hässelby P2010-10


      12:00
    • 09:20

      Skogås-Trångsunds FF Röd (hemma) F2011-3


      10:05
    • 09:30

      IFK Lidingö FK 9 blå (borta) F2007-2


      11:30
    • 09:30

      Norrtulls SK Svart 1B (borta) P2008-4


      11:30
    • 09:30

      IFK Stocksund (borta) P2010-6


      11:00
    • 09:30

      Stockholmmästerskapen P2012-13


      10:00
    • 09:30

      Håbo FF P12 Röd (borta) P2012-16


      10:00
    • 10:15

      Sollentuna FK P09 Öst (borta) P2009-8


      11:45
    • 10:15

      BP P13-2 (hemma) P2012-12


      11:15
    • 10:30

      Reymersholms IK A (hemma) P2011-10


      11:30
    • 10:30

      Träning F2013-6


      12:00
    • 10:30

      Älta IF P07 (hemma) P2008-1


      12:00
    • 10:40

      Norrtulls SK Vit (hemma) F2011-3


      11:25
    • 10:45

      Stockholmmästerskapen P2012-13


      11:15
    • 10:45

      IFK Lidingö 16 (hemma) P2012-16


      11:15
    • 11:00

      IFK Österåker FK 3 (hemma) P2006-5


      13:00
    • 11:00

      Västerås SK FK (borta) PA17


      13:00
    • 11:30

      DIF 12-17 (borta) P2012-16


      12:30
    • 11:30

      DIF P12-3 (hemma) P2012-12


      12:30
    • 12:00

      IK Frej Täby FF 1 (hemma) Damjunior


      14:00
    • 12:00

      Årsta FF (hemma) P2011-10


      13:00
    • 12:00

      Stockholmmästerskapen P2012-13


      12:30
    • 12:00

      Träningsmatch Boo F2009-1


      13:30
    • 12:30

      IFK Stocksund (borta) P2009-4


      14:00
    • 13:00

      Stockholmmästerskapen P2012-13


      14:30
    • 13:00

      IFK Lidingö FK P12-7 (hemma) P2012-12


      14:00
    • 13:20

      Oktoberpokalen P2011-8


      15:30
    • 13:30

      Träningsmatch 9-manna P2009-3


      16:00
    • 13:30

      Skiljebo SK (hemma) P2011-10


      14:30
    • 13:45

      träningsmatch P2012-5


      15:30
    • 14:00

      IFK Aspudden-Tellus 1 (hemma) P2003-4


      16:00
    • 14:00

      Kubikenborgs IF (hemma) PA16


      16:00
    • 14:00

      Reymers Höstcup 2021 P2011-16


      18:00
    • 14:00

      IK Sturehov (hemma) P2011-11


      15:00
    • 14:00

      Träningsmatch - BP - 7m7 P2012-10


      16:00
    • 14:00

      7 manna match mot DIF lag P2012-8


      15:30
    • 14:30

      Morön BK (borta) FA19


      16:30
    • 14:30

      Träning F2012-4


      15:45
    • 14:30

      BP Ungdom (hemma) P2008-2


      16:00
    • 14:40

      IFK Stocksund X (hemma) P2012-11


      15:40
    • 15:00

      AIK FF 3 (borta) P2007-5


      17:00
    • 15:00

      Reymers höstcup 2021 P2010-5


      19:00
    • 15:00

      Mörtnäs IF (borta) P2013-14


      16:00
    • 15:30

      Karlbergs BK 1 (borta) F2008-2


      17:30
    • 16:00

      Spånga IS FK 3 (hemma) P2007-8


      18:00
    • 16:00

      Spånga IS FK 3 (hemma) P2007-3


      18:00
    • 16:00

      Bollstanäs SK (borta) FA17


      18:00
    • 16:00

      Hanvikens SK (hemma) P2012-11


      17:00
    • 16:30

      Athletic FC Eskilstuna (hemma) P2006-1


      18:30
    • 17:00

      Oktoberpokalen - final P2011-13


      18:30
    • 17:30

      Vällingby AIK 1 (hemma) P2007-7


      19:30
    • 18:00

      Danderyds SK FF 1 (borta) P2005-2


      20:00
    • 18:00

      IK Sirius FK (hemma) F2007-2


      20:00
    • 18:00

      Motstånd ej klart (hemma) P2007-1


      20:00
    • 20:00

      Hammarby IF FF 28 grön (borta) P2008-5


      22:00
  • 11Mån
    v.41
  • 12Tis