Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Carlstad Crusaders

Följ

Carlstad Crusaders

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen. Genom att använda tjänsten godkänner du detta.

Okej

April 2017

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.13
    • 13:00

      Copenhagen Towers (borta) A-lag


      15:30
  • 2Sön
  • 3Mån
    v.14
  • 4Tis
    • 19:00

      Träning U17


      20:00
    • 19:00

      Träning U15


      20:00
    • 20:00

      Träning A-lag


      22:00
    • 20:45

      Träning Damlag


      22:00
  • 5Ons
  • 6Tor
    • 19:00

      Träning Damlag


      20:00
    • 19:00

      Träning U15


      20:00
    • 19:00

      Träning U17


      20:00
    • 20:00

      Träning A-lag


      22:00
  • 7Fre
    • 18:30

      Limhamn Griffins (borta) A-lag


      21:00
  • 8Lör
  • 9Sön
  • 10Mån
    v.15
  • 11Tis
    • 19:00

      Träning U17


      20:00
    • 19:00

      Träning U15


      20:00
    • 20:00

      Träning A-lag


      22:00
  • 12Ons
  • 13Tor
    • 19:00

      Träning U15


      20:00
    • 19:00

      Träning U17


      20:00
    • 20:00

      Träning A-lag


      22:00
  • 14Fre
    • 18:30

      Uppsala 86ers (borta) A-lag


      21:00
  • 15Lör
  • 16Sön
  • 17Mån
    v.16
  • 18Tis
    • 19:00

      Träning U17


      20:00
    • 19:00

      Träning U15


      20:00
    • 20:00

      Träning A-lag


      22:00
  • 19Ons
  • 20Tor
    • 19:00

      Träning U17


      20:00
    • 20:00

      Träning A-lag


      22:00
  • 21Fre
    • 18:30

      Stockholm Mean Machines (borta) A-lag


      21:00
  • 22Lör
    • 15:00

      Walkthrough Damlag


      17:30
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
  • 23Sön
    • 12:00

      Skövde Dukes (borta) U17


      14:30
    • 13:00

      Stockholm Mean Machines (borta) Damlag


      15:30
      Zinkensdamms IP
      Serie: Division 1 Dam
      Samlingsinfo: Regementets IP
      Samlingstid: 06:50
      Resultat och referat
  • 24Mån
    v.17
  • 25Tis
    • 19:00

      Träning U17


      20:00
    • 19:00

      Träning U15


      20:00
    • 20:00

      Träning A-lag


      22:00
  • 26Ons
  • 27Tor
    • 19:00

      Träning U17


      20:00
    • 19:00

      Träning U15


      20:00
    • 20:00

      Träning A-lag


      22:00
  • 28Fre
  • 29Lör
    • 11:00

      Träning U17


      12:00
    • 15:00

      Tyresö Royal Crowns (hemma) A-lag


      17:30
  • 30Sön
    • 15:00

      Limhamn Griffins (borta) Damlag


      17:30