Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Byttorps IF Handboll P17-19 (2008/2009)
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från Byttorps IF Handboll P17-19 (2008/2009).
Handboll P17-19 (2008/2009)
Följ oss för uppdateringar
Hej!
Den 29 oktober är det dags igen för förra årets succè halloweentipspromenad. Som informerat om tidgare så är detta evenemang något som handbollen har som sin åtagande för säsongen och vi har därför delat upp de olika ansvarsområdena på handbollslagen. Funktionärerna som har varit med tidigare år har tyckt att det har varit väldigt roligt, så se detta här som en chans att göra något riktigt kul tillsammans och som en bra inkomstkälla till föreningen.
Det som P14 kommer att ansvara för i år är följande:
Cafe 15:00-17:00 eller 17:00-21:00 Minimum 2 pers
Stå utklädda runt sjön 15:00-18:00 10 eller 18:00-20:00 Så många som möjligt
Skriv nedan i kommentarfältet vem som kan hjälpa till med Cafe (minimum 2 pers) och vem som vill stå utklädd runt sjön och skrämmas. Hoppas någon anmälar sig så att inte jag måste gå in och dela ut uppgiften till någon.
Mvh
Inger-Lise
Inga kommande aktiviteter
| 17 maj | Sommarläger 2026 |
| 11 maj | Tipspromenad 2026-05-10 |
| 6 maj | En Byttorps-ikon har lämnat oss |
| 4 maj | Finbesök i pingishallen |
| 4 maj | Tipspromenad 2026-05-03 |
Aj, aj, aj. Vi har bokade halloween planer. I värsta fall kan Ludvig (Axel och Domenik) hjälpa till fram till 17.
RapporteraRapportera
Aron är med och skräms! 👻
RapporteraRapportera
Sebastian är med och skräms 👻🎃
RapporteraRapportera
Edward är med och skräms runt sjön👻🎃
RapporteraRapportera
Emilio är med och skräms
RapporteraRapportera
Härligt att killarna vill skrämmas, men vi behöver 1 till som kan hjälpa till i caféet. Vem kan??
RapporteraRapportera
Axel kan stå den tidiga tiden fram till 17 men han kanske redan var medräknad där.
RapporteraRapportera
Vi kan vara med i cafét den tidiga tiden.
RapporteraRapportera
@Anna: vi kör med Elias och Mobergs i caféet 15-17 så kan Axel vara med och skrämmas istället om han hinner 😅
RapporteraRapportera
Vi kan ta 15-18 👍
RapporteraRapportera
Thor är med och skräms, men är hemma från träningen idag med huvudvärk, håller tummarna att han kryar på sig till lördag!
RapporteraRapportera