Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Boo Hockey

Följ

Boo Hockey

Följ oss för uppdateringar
Följ
Boo Hockey
Välj lag

Augusti 2022

Alla aktiviteter
  • 1Mån
    v.31
    • 11:00

      Backar is J-18


      12:00
    • 12:15

      Forwards is J-18


      13:15
    • 16:00

      Backar is J-18


      17:00
    • 17:15

      Forwards Is J-18


      18:15
  • 2Tis
    • 19:45

      Träning J-18


      20:45
  • 3Ons
    • 17:15

      Träning J-18


      18:20
    • 21:00

      Träning J-18


      22:00
  • 4Tor
    • 16:00

      Träning J-18


      17:00
    • 19:45

      Träning J-18


      20:45
  • 5Fre
    • 17:15

      Träning J-18


      18:15
  • 6Lör
    • 09:30

      Träning J-18


      10:30
      Nacka Ishall
    • 11:00

      Planeringsmöte inför uppstartslägret Flickor


      12:00
  • 7Sön
    • 18:30

      Träningsmatch J-18


      20:45
  • 8Mån
    v.32
  • 9Tis
  • 10Ons
    • Heldag

      Uppstartsläger Björknäs Team 13

    • Heldag

      Träning Team 14

    • Heldag

      Boo HC Uppstartsläger Team 15

    • Heldag

      Uppstartsläger i Björknäs - för anmälda Team 12

    • Heldag

      Uppstartsläger Flickor

    • Heldag

      Uppstartläger Rimbo Team 08

    • 08:00

      Rimbo uppstartsläger Team 09


      00:00
    • 08:00

      Uppstartsläger i Rimbo Team 11


      00:00
    • 08:00

      Uppstartsläger Rimbo Team 10


      00:00
    • 08:00

      Träning Team 14


      16:00
    • 10:00

      Boo HC Uppstartsläger 2022 Team 07


      00:00
  • 11Tor
    • Heldag

      Uppstartsläger Björknäs Team 13

    • Heldag

      Träning Team 14

    • Heldag

      Boo HC Uppstartsläger Team 15

    • Heldag

      Uppstartsläger i Björknäs - för anmälda Team 12

    • Heldag

      Uppstartsläger Flickor

    • Heldag

      Uppstartläger Rimbo Team 08

    • Heldag

      Rimbo uppstartsläger Team 09

    • Heldag

      Uppstartsläger i Rimbo Team 11

    • Heldag

      Uppstartsläger Rimbo Team 10

    • Heldag

      Boo HC Uppstartsläger 2022 Team 07

    • 08:00

      Träning Team 14


      16:00
    • 16:00

      Träning Målvakter


      17:20
    • 18:45

      Träning J-18


      20:00
    • 20:15

      Uppstartsläger/träning Ladies


      21:15
  • 12Fre
    • Heldag

      Uppstartsläger Björknäs Team 13

    • 00:00

      Träning Team 14


      16:00
    • 00:00

      Boo HC Uppstartsläger Team 15


      14:00
    • 00:00

      Uppstartsläger i Björknäs - för anmälda Team 12


      17:45
    • 00:00

      Uppstartsläger Flickor


      17:00
    • Heldag

      Uppstartläger Rimbo Team 08

    • Heldag

      Rimbo uppstartsläger Team 09

    • Heldag

      Uppstartsläger i Rimbo Team 11

    • Heldag

      Uppstartsläger Rimbo Team 10

    • Heldag

      Boo HC Uppstartsläger 2022 Team 07

    • 08:00

      Träning Team 14


      16:00
    • 14:40

      Träning Målvakter


      16:00
    • 18:30

      Uppstartsläger/middag Ladies


      19:55
    • 18:45

      Träning J-18


      20:00
    • 20:15

      Uppstartsläger/träning Ladies


      21:15
  • 13Lör
    • Heldag

      Uppstartläger Rimbo Team 08

    • 00:00

      Rimbo uppstartsläger Team 09


      15:00
    • 00:00

      Uppstartsläger i Rimbo Team 11


      17:00
    • 00:00

      Uppstartsläger Rimbo Team 10


      17:00
    • 00:00

      Boo HC Uppstartsläger 2022 Team 07


      17:00
    • 08:00

      Träning Team 15


      10:00
    • 10:00

      Hockeyskoj Team 14


      11:15
    • 11:30

      Match Team 13


      12:45
    • 13:00

      Träningsmatch Team 12


      14:15
    • 14:30

      Täningsmatcher Flickor


      15:45
    • 16:00

      Träning J-18


      17:15
    • 19:00

      Uppstartsläger/träningsmatch mot Saltis Ladies


      20:15
  • 14Sön
    • 08:30

      Matcher Team 13


      09:45
    • 09:00

      Träningmatch Team 11


      10:15
    • 10:30

      Träningsmatch vs Huddinge Team 10


      11:45
    • 11:00

      Flemingsbergs IK (borta) Team 08


      12:30
    • 12:00

      Träningsmatch Team 11


      13:15
    • 13:30

      Träningsmatch Boo HC-Spånga Team 09


      14:45
    • 16:30

      Älta IF (hemma) Team 08


      18:00
    • 18:00

      Almtuna IS (hemma) Team 07


      20:15
  • 15Mån
    v.33
  • 16Tis
  • 17Ons
  • 18Tor
  • 19Fre
  • 20Lör
  • 21Sön
    • 10:30

      Träningsmatch Nacka Team 12


      12:00
    • 12:45

      Träning Team 08


      15:15
    • 13:30

      Träning J-18


      14:45
    • 15:30

      Träning Team 09


      16:45
    • 17:00

      Träningsmatch vs Nacka Team 10


      18:15
    • 18:30

      Huddinge IK Hockey (hemma) Team 07


      20:45
    • 19:00

      IFK Täby HC (borta) Team 08


      20:30
    • 19:00

      Träning Team 10


      20:15
  • 22Mån
    v.34
    • 08:00

      Morgonträning Team 08


      09:00
    • 18:00

      Fysträning J-18


      19:30
    • 18:45

      Träning Team 08


      21:00
    • 20:00

      Träning Ladies


      21:15
  • 23Tis
  • 24Ons
  • 25Tor
    • 18:30

      Träning J-18


      19:30
  • 26Fre
    • 17:00

      Farsta Hockey Games Team 08


      00:00
    • 19:00

      Träning Team 10


      20:00
    • 20:15

      Flemingsbergs IK (hemma) Team 07


      22:30
  • 27Lör
  • 28Sön
    • 00:00

      Farsta Hockey Games Team 08


      19:00
    • 12:00

      Träningsmatcher mot Täby Team 11


      14:00
    • 14:00

      Träning Flickor


      15:15
    • 15:00

      Haninge Anchors HC (borta) Team 07


      16:00
    • 15:30

      Träning Team 09


      16:45
    • 18:30

      Träningsmatch vs. Tumba J-18


      20:45
    • 19:00

      Träning Team 11


      20:15
  • 29Mån
    v.35
    • 08:00

      Morgonträning Team 08


      09:00
  • 30Tis
  • 31Ons