Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Boo Hockey

Följ

Boo Hockey

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Boo Hockey
Välj lag

Februari 2020

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.5
  • 2Sön
    • 08:00

      Nynäshamns IF HC blå (borta) Team 10


      10:00
    • 08:00

      Tullinge TP HC blå (hemma) Team 10


      10:00
    • 08:00

      IFK Tumba IK röd (hemma) Team 10


      10:00
    • 09:30

      IFK Salem vit (borta) Team 10


      11:30
    • 10:30

      Älta IF vit (hemma) Team 10


      12:30
    • 11:30

      Nacka HK vit (hemma) Team 10


      13:30
    • 12:15

      Träning Team 09


      13:15
    • 13:30

      Rotationsträning med lag 10 Team 11


      14:15
    • 13:30

      Träning Team 10


      14:45
    • 14:45

      Träning Team 08


      15:45
    • 16:15

      Saltsjöbadens IF (hemma) Team 08


      17:30
    • 17:00

      Gnesta IK (borta) J-18 Utveckling


      19:00
    • 17:00

      Träning Team 07


      18:30
    • 17:30

      Träning Team 06


      19:30
    • 19:30

      Grantorp AIK (borta) Panthers


      21:30
    • 19:45

      Träning Ladies


      20:45
  • 3Mån
    v.6
  • 4Tis
  • 5Ons
  • 6Tor
    • 18:00

      Föräldramöte Team 10


      20:00
    • 18:45

      Nacka HK svart (borta) Team 07


      20:45
    • 19:00

      Lagaktivitet Tre kronor - Tjeckien Team 11


      22:00
    • 19:00

      Träning Team 09


      20:00
    • 19:30

      Träning Team 06


      21:45
    • 20:15

      Träning A-lag


      21:15
  • 7Fre
  • 8Lör
    • 08:00

      Träning Team 11


      09:00
    • 08:00

      Rotationsträning Team 12


      09:00
    • 09:15

      Tullinge TP HC gul (hemma) Team 09


      11:15
    • 09:40

      Järfälla HC blå (hemma) Team 09


      11:40
    • 09:45

      Träning Team 13


      10:45
    • 10:05

      Ekerö/Skå IK vit (hemma) Team 09


      12:00
    • 10:45

      Träning Team 12


      12:15
    • 10:45

      Träning Team 09


      11:45
    • 12:00

      Huddinge IK blå (hemma) Team 11


      14:00
    • 12:25

      Extra lag U9 3 Gr 2 (hemma) Team 11


      14:25
    • 12:30

      Träning Team 08


      13:30
    • 12:50

      Väsby IK HK röd (hemma) Team 11


      14:50
    • 13:45

      IK Graip (hemma) Team 06


      15:45
    • 14:15

      Träning Hockeyskolan


      15:15
    • 14:30

      Nacka HK svart (borta) Team 06


      16:30
    • 14:30

      Trångsunds IF (hemma) Team 11


      16:30
    • 14:55

      IFK Tumba IK vit (hemma) Team 11


      16:55
    • 15:00

      Järna SK (borta) A-lag


      17:00
    • 15:20

      Extra lag U9 6 Gr 3 (borta) Team 11


      17:20
    • 15:30

      Träning Hockeyskolan


      16:30
    • 17:40

      Extramatch Team 07


      19:45
    • 18:15

      FYS gym J-18


      19:45
    • 18:30

      Haninge Anchors HC (hemma) J-18 Utveckling


      20:30
    • 19:45

      Träning J-18


      20:45
  • 9Sön
    • 08:00

      Nynäshamns IF HC blå (borta) Team 09


      10:00
    • 08:00

      Saltsjöbadens IF blå (hemma) Team 09


      10:00
    • 08:00

      Extra lag U11 2 Gr 3 (hemma) Team 09


      10:00
    • 09:45

      Beijer hockey games Team 06


      17:45
    • 09:50

      Träning Team 07


      12:00
    • 10:15

      Träning Team 12


      11:15
    • 10:20

      Tyresö Hanvikens SK vit (borta) Team 11


      12:20
    • 10:30

      SDE HF blå (borta) Team 09


      12:30
    • 10:35

      Göta Traneberg IK blå (borta) Team 11


      12:35
    • 10:40

      Saltsjöbadens IF vit (hemma) Team 11


      12:40
    • 11:00

      Lidingö Vikings HC vit (hemma) Team 11


      13:00
    • 11:00

      Mälarh/Bre Hockey vit (hemma) Team 11


      13:00
    • 11:00

      Väsby IK HK röd (borta) Team 09


      13:00
    • 11:20

      Spånga IS IK blå (borta) Team 09


      13:20
    • 11:25

      Värmdö HC vit (hemma) Team 11


      13:25
    • 12:15

      Träning Team 11


      13:30
    • 12:30

      Haninge Anchors HC vit (borta) Team 08


      14:00
    • 13:00

      Träning Team 07


      14:45
    • 14:35

      Älta IF svart (borta) Team 09


      16:35
    • 14:45

      Träning J-18 Utveckling


      15:45
    • 15:00

      Flemingsbergs IK (hemma) Team 09


      17:00
    • 15:15

      Nacka HK svart (borta) Team 08


      16:45
    • 15:25

      Tyresö Hanvikens SK vit (borta) Team 09


      17:25
    • 15:45

      Sverige - Finland Team 12


      18:00
    • 16:00

      Rotationsträning med lag 10 Team 11


      17:00
    • 16:00

      Träning Team 10


      17:00
    • 17:15

      Träning Ladies


      18:15
    • 18:30

      FOC Farsta IF (hemma) J-18


      20:30
    • 22:00

      Beställning Team 11


      23:00
  • 10Mån
    v.7
  • 11Tis
  • 12Ons
    • 14:00

      Hockeyfritis Team 12


      15:45
    • 14:00

      Hockeyfritids Team 11


      15:30
    • 14:00

      Hockeyfritids Team 07


      15:45
    • 14:00

      Hockeyfritids Team 09


      15:45
    • 15:45

      Träning Team 12


      16:45
    • 15:45

      Träning Team 11


      16:45
    • 17:00

      Målvaktsträning Team 11


      18:00
    • 17:00

      Målvakts-/målskytteträning Team 07


      18:00
    • 17:00

      Träning Målvakter


      18:00
    • 17:00

      Skyttar målvaktsträning Team 08


      18:00
    • 17:30

      Skytt målvaktsträning Team 06


      19:15
    • 18:00

      flyttad seriematch strängnäs Team 06


      20:30
    • 18:15

      Träning Målvakter


      19:15
    • 18:15

      Målvakts-/målskytteträning Team 07


      19:15
    • 19:10

      Åker/Strängnäs HC (borta) Team 06


      21:10
    • 19:15

      Träning Team 08


      20:15
    • 19:15

      FYS gym J-18


      20:45
    • 19:30

      Träning J-18 Utveckling


      20:30
    • 20:00

      MV-träning+skyttar(NACKA B-HALL) J-18 Utveckling


      21:00
    • 20:00

      MV-träning+skyttar(NACKA B-HALL) J-18


      21:00
    • 20:30

      Skarpnäcks AIK (hemma) A-lag


      22:30
    • 20:45

      Träning J-18


      21:45
  • 13Tor
  • 14Fre
    • 14:00

      Hockeyfritids Team 09


      15:30
    • 14:00

      Hockeyfritids Team 11


      15:30
    • 14:00

      Hockeyfritids Team 10


      15:15
    • 14:00

      Hockeyfritids Team 07


      15:30
    • 14:00

      Hockeyfritis Team 12


      15:45
      Björknäs A-hallen
      Anteckning: Ordningsregler:
      Det kommer alltid att finnas minst en vuxen på plats via kafeteriaverksamheten.
      Kafeterian bemannas av det lag som har kafeteriavecka av vuxen person (över 18 år) from kl 14.00 under hockeyfritids!
      Spelare upp tom U12 skall ha komplett hockeyutrustning!
      Minimikrav på utrustning för övriga dvs from U13:
      - Hjälm med galler
      - Halsskydd
      - Hockeyhandskar
      - Susp
      Armbågsskydd och benskydd rekomenderas!
    • 15:30

      Träning Team 10


      16:15
    • 15:30

      Träning Team 09


      16:30
    • 15:50

      Träning Team 07


      17:30
    • 16:15

      FYS gym J-18


      17:45
    • 16:15

      Träning Team 06


      18:15
    • 16:40

      Träning Team 08


      17:40
    • 17:45

      Träning J-18


      18:45
    • 17:50

      Winter Classic (Team 11) Trångsund Team 11


      20:40
    • 19:00

      Ekerö/Skå IK blå (hemma) Team 07


      21:00
    • 19:45

      Träning Team 09


      20:45
    • 21:00

      Älgö HC (borta) Panthers


      23:00
  • 15Lör
    • 08:00

      Träning Team 12


      09:00
    • 09:15

      Tyresö Hanvikens SK vit (borta) Team 10


      11:15
    • 09:40

      Trångsunds IF röd (borta) Team 10


      11:40
    • 09:45

      Flemingsbergs IK (borta) Team 10


      11:45
    • 09:45

      Fadder till team -13 Team 10


      10:45
    • 09:45

      Träning Team 13


      10:45
    • 10:05

      Nacka HK blå (borta) Team 10


      12:00
    • 10:10

      IF Vallentuna BK gul (hemma) Team 10


      12:10
    • 10:35

      Solna Hockey vit (hemma) Team 10


      12:35
    • 10:45

      Rotationsträning Team 12


      11:45
    • 10:45

      Träning Team 11


      11:45
    • 10:50

      Värmdö HC blå (hemma) Team 09


      12:50
    • 11:15

      AIK svart (hemma) Team 09


      12:50
    • 11:40

      Järfälla HC svart (hemma) Team 09


      12:50
    • 12:20

      Värmdö HC blå (hemma) Team 09


      14:20
    • 12:45

      Sollentuna HC röd (hemma) Team 09


      14:20
    • 13:10

      SDE HF gul (hemma) Team 09


      14:20
    • 13:45

      Segeltorps IF vit (hemma) Team 09


      15:45
    • 14:10

      Mälarh/Bre Hockey vit (hemma) Team 09


      15:45
    • 14:15

      Träning Hockeyskolan


      15:15
    • 14:30

      Saltsjöbadens IF vit (borta) Team 10


      16:30
    • 14:35

      Haninge Anchors HC vit (hemma) Team 09


      15:45
    • 14:55

      Trångsunds IF blå (borta) Team 10


      16:55
    • 15:20

      Haninge Anchors HC svart (borta) Team 10


      17:20
    • 15:30

      Träning Hockeyskolan


      16:30
    • 16:45

      allmis m klubba Team 06


      18:30
    • 18:30

      Träning Team 06


      20:45
    • 18:30

      Väsby IK HK (hemma) J-18


      20:30
    • 18:45

      Träning Team 08


      19:45
  • 16Sön
    • 11:00

      Föräldramöte J-18 Utveckling


      12:00
    • 11:00

      Föräldramöte J-18


      12:00
    • 12:00

      Flemingsbergs IK (hemma) Team 09


      14:00
    • 12:15

      Träning Team 10


      13:15
    • 12:15

      Rotationsträning med lag 10 Team 11


      13:15
    • 12:25

      Mälarh/Bre Hockey röd (hemma) Team 09


      14:00
    • 12:50

      IFK Tumba IK röd (hemma) Team 09


      14:00
    • 13:30

      Träning Team 09


      14:45
    • 14:05

      Tullinge TP HC vit (borta) Team 10


      16:00
    • 14:30

      Segeltorps IF vit (hemma) Team 10


      16:30
    • 14:45

      Huddinge IK vit (hemma) Team 08


      16:00
    • 14:55

      FOC Farsta IF blå (hemma) Team 10


      16:55
    • 16:15

      Mälarh/Bre Hockey röd (hemma) Team 08


      17:45
    • 17:45

      Södertälje SK (hemma) Team 07


      19:45
    • 19:15

      Träning A-lag


      20:45
  • 17Mån
    v.8
  • 18Tis
  • 19Ons
  • 20Tor
  • 21Fre
  • 22Lör
    • 08:00

      Rotationsträning med lag 10 Team 11


      09:00
    • 08:00

      Träning Team 10


      09:00
    • 09:15

      Värmdö HC svart (borta) Team 11


      11:15
    • 09:40

      Extra lag U9 8 Gr 3 (borta) Team 11


      11:40
    • 09:45

      Fadder till team -13 Team 10


      10:45
    • 09:45

      Träning Team 13


      10:45
    • 10:05

      FOC Farsta IF vit (borta) Team 11


      12:05
    • 10:45

      Träning Team 09


      11:45
    • 10:50

      Extra lag U9 2 Gr 2 (hemma) Team 11


      12:50
    • 11:15

      Tyresö Hanvikens SK gul (hemma) Team 11


      13:15
    • 11:15

      Träning Team 06


      13:30
    • 11:30

      Extramatch Team 07


      13:50
    • 11:40

      Järfälla HC vit (hemma) Team 11


      13:40
    • 13:40

      IFK Salem (borta) A-lag


      15:40
    • 13:45

      Djurgårdens IF (hemma) Team 08


      15:15
    • 15:30

      Träning Team 08


      16:30
    • 17:15

      FYS gym J-18


      18:30
    • 18:30

      Träning J-18


      19:45
    • 18:45

      Träning Ladies


      20:00
  • 23Sön
    • 08:30

      Hockeyskoj Team 12


      12:00
    • 12:15

      Träning Team 12


      13:30
    • 13:00

      Lidingö Vikings HC vit (borta) Team 11


      15:00
    • 13:25

      Tyresö Hanvikens SK svart (hemma) Team 11


      15:25
    • 13:30

      Mälarh/Bre Hockey röd (borta) Team 11


      15:30
    • 13:30

      Träning Team 08


      14:45
    • 13:30

      Träning Team 09


      14:45
    • 13:50

      IFK Täby HC grå (hemma) Team 11


      15:50
    • 14:00

      Nynäshamns IF HC (hemma) Team 11


      16:00
    • 14:00

      Träning Team 07


      15:45
    • 14:30

      Mälarh/Bre Hockey röd (hemma) Team 11


      16:30
    • 15:00

      Träning Team 06


      17:00
    • 17:15

      Träning Team 11


      18:15
    • 18:30

      Gnesta IK (hemma) J-18 Utveckling


      20:30
  • 24Mån
    v.9
  • 25Tis
  • 26Ons
    • 08:15

      Öppen teknikträning för alla i Boo Team 06


      10:00
    • 10:00

      Sportlovscamp J-18 Utveckling


      14:30
    • 10:15

      Träning J-18


      14:30
    • 11:30

      Boo HC Open Ice Team 07


      12:45
    • 11:30

      OPEN ICE FÖR BOO HC Team 06


      12:45
    • 11:30

      Boo Hockey Open Ice Team 08


      12:45
    • 12:15

      allmis m klubba Team 06


      15:00
    • 12:15

      Allmis med klubba Team 07


      15:00
    • 14:00

      Hockeyfritids Team 10


      15:45
    • 14:00

      Hockeyfritids Team 09


      15:45
    • 14:45

      Träning Team 10


      15:45
    • 14:45

      Rotationsträning med lag 10 Team 11


      15:45
    • 16:00

      Extraträning med lag 12 Team 11


      17:15
    • 16:00

      Träning Team 12


      17:15
    • 16:45

      Träning Team 06


      20:45
    • 17:30

      Träning Team 08


      18:45
    • 17:30

      Träning Team 09


      18:45
    • 18:15

      Träning Team 07


      20:15
    • 19:15

      Träning A-lag


      20:30
  • 27Tor
    • 08:15

      Öppen teknikträning för alla i Boo Team 06


      10:00
    • 09:00

      allmis m klubba Team 06


      12:00
    • 09:00

      Allmis med klubba Team 07


      12:00
    • 10:00

      Öppen is för spelare i Boo HC Team 11


      11:45
    • 10:15

      Boo HC Open Ice Team 07


      11:45
    • 10:15

      OPEN ICE FÖR BOO HC Team 06


      11:45
    • 10:15

      Boo Hockey Open Ice Team 08


      11:45
    • 19:15

      Play-off A-lag


      22:00
    • 20:15

      Träning J-18


      21:15
    • 20:15

      Träning J-18 Utveckling


      21:15
    • 20:30

      Träning Ladies


      21:45
  • 28Fre
    • 09:00

      allmis m klubba Team 06


      11:45
    • 09:00

      Allmis med klubba Team 07


      11:45
    • 12:15

      Allmis med klubba Team 07


      15:00
    • 12:15

      allmis m klubba Team 06


      15:00
    • 14:00

      Hockeyfritids Team 10


      15:15
    • 14:00

      Hockeyfritids Team 09


      15:30
    • 16:00

      Träning Team 11


      17:15
    • 16:00

      Träning Team 12


      17:15
    • 17:30

      Rotationsträning med lag 10 Team 11


      18:45
    • 17:30

      Träning Team 10


      18:45
  • 29Lör