Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Boo Hockey

Följ

Boo Hockey

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Boo Hockey
Välj lag

Mars 2019

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.9
  • 2Lör
  • 3Sön
  • 4Mån
    v.10
    • 15:30

      Hockeyfritids Team 06


      16:30
    • 16:00

      Skytt målvaktsträning yngre Team 06


      17:00
    • 16:00

      Skyttar målvaktsträning Team 08


      17:00
    • 16:00

      Träning Målvakter


      17:00
    • 16:00

      Målskytteträning Team 07


      17:00
    • 16:45

      Allmis utan klubba Team 09


      17:45
    • 17:00

      Skytt målvaktsträning äldre Team 06


      18:00
    • 17:00

      Mv & Skotträning Team 05


      18:00
    • 17:00

      Målvaktsträning J-18


      18:00
    • 17:00

      MV träning - Kallade skyttar! Team 04


      18:00
    • 17:00

      Träning Målvakter


      18:00
    • 17:30

      Träning Team 07


      19:15
    • 19:30

      Träning Team 04


      20:30
    • 19:45

      Fysträning Team 03


      20:45
    • 19:45

      FYS J-18


      20:45
    • 20:45

      Träning Ladies


      22:00
    • 21:00

      Träning J-18


      22:15
    • 21:00

      Träning Team 03


      22:15
  • 5Tis
  • 6Ons
  • 7Tor
    • 17:15

      Träning Team 08


      18:15
    • 18:30

      Träning Team 05


      19:30
    • 19:00

      Nacka HK (borta) Team 06


      21:00
    • 19:15

      Boo HC - Tyresö Hanviken! Team 04


      20:30
    • 19:45

      Fysträning Team 03


      20:45
    • 19:45

      FYS J-18


      20:45
    • 20:45

      Träning J-18


      21:45
    • 20:45

      Träning Team 03


      21:45
  • 8Fre
  • 9Lör
    • 08:00

      Träning Team 10


      09:15
    • 08:00

      Rotationsträning med lag 10 Team 11


      09:15
    • 09:30

      Träning Team 04


      10:45
    • 09:45

      Seriematch - Grupp BLÅ Team 09


      12:45
    • 10:30

      Värmdö HC blå (borta) Team 07


      12:30
    • 12:00

      Hammarby IF (borta) Team 07


      14:00
    • 12:30

      Träning Team 05


      13:45
    • 13:00

      Allmis med klubba Team 09


      14:30
    • 14:00

      Träning Team 08


      15:30
    • 15:45

      Allmis med klubba Team 09


      17:45
    • 16:45

      Poolspel Boo HC vit Team 10


      18:40
    • 18:00

      Träningsmatcher mot Tyresö Team 11


      19:15
    • 18:15

      Träning Team 07


      20:00
    • 19:30

      Värmdö HC (hemma) Team 06


      21:30
  • 10Sön
    • 08:00

      Seriematch - Grupp RÖD Team 09


      10:15
    • 08:20

      Poolspel Boo HC grön Team 10


      09:55
    • 08:20

      Poolspel Boo HC gul Team 10


      09:55
    • 12:30

      Träning Team 11


      13:30
    • 13:30

      Haninge Anchors HC vit (borta) Team 08


      14:30
    • 13:45

      Träning Team 12


      14:45
    • 14:30

      Haninge Anchors HC svart (borta) Team 08


      15:30
    • 14:45

      Träning Team 05


      15:45
    • 15:15

      Träning Team 07


      17:00
    • 16:00

      Göta Traneberg - Boo HC! Team 04


      17:15
    • 16:15

      Träning Team 06


      18:15
    • 17:30

      Träning Team 09


      18:45
    • 17:30

      Rotationsträning team -09 Team 10


      18:45
    • 18:15

      Träning Team 07


      20:15
    • 18:30

      Träning Team 03


      19:30
    • 18:30

      Träning J-18


      19:30
    • 19:45

      Träning A-lag


      20:45
    • 20:00

      Brinkens IF (borta) Team 05


      21:30
  • 11Mån
    v.11
    • 16:00

      Skyttar målvaktsträning Team 08


      17:00
    • 16:00

      Skytt målvaktsträning yngre Team 06


      17:00
    • 16:00

      Träning Målvakter


      17:00
    • 16:00

      Målskytteträning Team 07


      17:00
    • 16:45

      Allmis utan klubba Team 09


      17:45
    • 17:00

      Skytt målvaktsträning äldre Team 06


      18:00
    • 17:00

      Mv & Skotträning Team 05


      18:00
    • 17:00

      Målvaktsträning J-18


      18:00
    • 17:00

      MV träning - Kallade skyttar! Team 04


      18:00
    • 17:00

      Träning Målvakter


      18:00
    • 17:30

      Träning Team 07


      19:15
    • 19:30

      Träning Team 04


      20:30
    • 19:45

      Fysträning Team 03


      20:45
    • 19:45

      FYS J-18


      20:45
    • 20:45

      Träning Ladies


      22:00
    • 21:00

      Träning J-18


      22:15
    • 21:00

      Träning Team 03


      22:15
  • 12Tis
  • 13Ons
  • 14Tor
  • 15Fre
  • 16Lör
    • Heldag

      Titta i J18-kalendern! Team 03

    • 08:00

      Poolspel Boo HC vit Team 10


      09:55
    • 08:00

      Seriematch - Grupp RÖD Team 09


      10:15
    • 09:45

      Träning Team 12


      10:45
    • 10:45

      Ekerö IK/Skå IK gul (hemma) Team 08


      11:45
    • 11:00

      Träning Team 11


      12:00
    • 11:45

      FOC Farsta (hemma) Team 07


      13:45
    • 12:15

      Träning Team 06


      14:15
    • 12:30

      Föräldramöte Team 06


      14:00
    • 13:00

      Allmis med klubba Team 09


      14:30
    • 13:00

      Hockeyskoj Tyresö Hanviken Team 11


      17:00
    • 13:15

      FYS J-18


      14:15
    • 14:30

      Träning J-18


      15:30
    • 15:45

      Allmis med klubba Team 09


      17:45
    • 18:00

      FOC Farsta blå (hemma) Team 08


      19:00
    • 19:15

      Älta IF svart (hemma) Team 07


      21:15
  • 17Sön
    • 08:00

      Boo Hockeyfestival - lag 1 Team 11


      12:30
    • 08:00

      Boo Hockeyfestival - lag 2 Team 11


      12:30
    • 09:00

      Seriematch - Grupp BLÅ Team 09


      11:15
    • 12:30

      Träning Team 12


      13:30
    • 13:00

      Boo Hockeyfestival - lag 3 Team 11


      17:30
    • 13:45

      Träning Team 08


      15:45
    • 14:20

      Poolspel Boo HC gul Team 10


      15:55
    • 14:20

      Poolspel Boo HC grön Team 10


      15:55
    • 15:30

      Träning Team 07


      17:45
    • 16:30

      Träning Team 07


      18:45
    • 18:15

      Träning Team 06


      20:15
  • 18Mån
    v.12
    • Heldag

      Titta i J18-kalendern! Team 03

    • 16:00

      Träning Målvakter


      17:00
    • 16:00

      Målskytteträning Team 07


      17:00
    • 16:00

      Skytt målvaktsträning yngre Team 06


      17:00
    • 16:00

      Skyttar målvaktsträning Team 08


      17:00
    • 16:45

      Allmis utan klubba Team 09


      17:45
    • 17:00

      Skytt målvaktsträning äldre Team 06


      18:00
    • 17:00

      Målvaktsträning J-18


      18:00
    • 17:00

      MV träning - Kallade skyttar! Team 04


      18:00
    • 17:00

      Träning Målvakter


      18:00
    • 17:30

      Träning Team 07


      19:15
    • 18:30

      Träning Team 04


      19:30
    • 19:30

      Träning Team 05


      20:30
    • 19:30

      Träning Team 08


      20:30
    • 20:45

      Träning Ladies


      22:00
    • 21:00

      Träning J-18


      22:15
  • 19Tis
  • 20Ons
  • 21Tor
  • 22Fre
  • 23Lör
    • Heldag

      Fredrik Modin Cup Team 08

    • 00:00

      Farsta Hockey Games U10 Team 09


      21:00
    • Heldag

      Linde Energi Cup Team 07

    • 08:00

      Träning Team 10


      09:15
    • 08:00

      Rotationsträning Team 11


      09:15
    • 08:00

      Saltis Cup U10 Team 09


      20:30
    • 09:30

      Träning Team 04


      10:45
    • 11:00

      Tyresö HK (hemma) Team 06


      12:15
    • 12:30

      Tr Match vs Saltis Team 05


      13:45
    • 13:00

      Allmis med klubba Team 09


      14:30
    • 14:00

      Träningsmatch mot Nacka Team 11


      15:30
    • 15:45

      Allmis med klubba Team 09


      17:45
    • 18:00

      Tumba (hemma) J-18


      19:00
  • 24Sön
  • 25Mån
    v.13
    • 16:45

      Allmis utan klubba Team 09


      17:45
  • 26Tis
  • 27Ons
  • 28Tor
    • 17:15

      Träning Team 06


      19:15
    • 19:30

      Träning Team 04


      20:45
    • 20:00

      Spånga (borta) J-18


      21:00
  • 29Fre
  • 30Lör
    • Heldag

      Tomas Jonsson Cup! Team 04

    • Heldag

      Forshaga Trophy Team 07

    • Heldag

      Cup Björknäs Team 09

    • 07:30

      Cup Rickard Rakell Cup Team 06


      00:00
    • 08:00

      Egen Cup Björknäs - Lag Röd Team 09


      19:00
    • 08:00

      Egen Cup Björknäs - Lag Blå Team 09


      19:00
    • 08:40

      Grödinge Frakt Cup AA Team 08


      18:00
    • 08:45

      Träning Team 07


      10:45
    • 11:00

      Hockeyskoj Väsby Hockey Team 11


      15:00
    • 13:00

      Allmis med klubba Team 09


      14:30
    • 15:45

      Allmis med klubba Team 09


      17:45
    • 18:45

      Sudrets HC (hemma) J-18


      19:45
  • 31Sön
    • 00:00

      Tomas Jonsson Cup! Team 04


      19:00
    • Heldag

      Forshaga Trophy Team 07

    • 00:00

      Cup Rickard Rakell Cup Team 06


      19:00
    • 08:40

      Grödinge Frakt Cup AAA Team 08


      18:00
    • 10:30

      Träningsmatch mot Värmdö Team 11


      11:30
    • 12:00

      Säsongsfinal Team 12


      14:00
    • 12:30

      Högfartshockey Team 10


      14:00
    • 14:00

      Träning Team 09


      15:15
    • 15:30

      Träning Team 11


      16:45
    • 17:00

      Träning Team 05


      18:15
    • 18:30

      Spånga (hemma) J-18


      19:30