Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Boo Hockey

Följ

Boo Hockey

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Boo Hockey
Välj lag

December 2019

Alla aktiviteter
  • 1Sön
    v.48
    • 10:00

      Mälarh/Bre Hockey röd (borta) Team 08


      11:00
    • 11:00

      Huddinge IK vit (borta) Team 08


      12:00
    • 11:00

      IK Graip (borta) Team 06


      13:00
    • 12:15

      Träning Team 10


      13:15
    • 12:15

      Rotationsträning med lag 10 Team 11


      13:15
    • 13:30

      Träning Team 09


      14:45
    • 14:45

      Tyresö Hanvikens SK vit (hemma) Team 07


      16:45
    • 16:15

      Värmdö HC vit (hemma) Team 07


      18:15
    • 16:30

      Träning Team 12


      18:00
    • 17:00

      Nynäshamns IF HC (borta) J-18


      19:00
    • 17:25

      Sollentuna HC svart (hemma) Team 10


      19:00
    • 17:45

      Träning A-lag


      19:00
    • 17:50

      Järfälla HC svart (borta) Team 10


      19:50
    • 18:15

      Hammarby IF vit (borta) Team 10


      20:15
    • 19:15

      Träning Ladies


      20:45
  • 2Mån
    v.49
  • 3Tis
    • 14:00

      Hockeyfritids Team 07


      15:45
    • 14:00

      Hockeyfritids Team 11


      15:30
    • 14:00

      Hockeyfritids Team 09


      15:45
    • 14:00

      Hockeyfritids Team 08


      15:30
    • 14:00

      Hockeyfritids Team 06


      15:45
    • 14:00

      Hockeyfritis Team 12


      16:00
    • 16:00

      Träning Team 11


      17:00
    • 16:00

      allmis m klubba Team 06


      17:00
    • 16:40

      Träning Team 09


      17:45
    • 17:15

      Träning Team 07


      19:00
    • 18:30

      Skotteknik, Skottaktik & Feedback med Ulf Hall Team 11


      21:30
    • 18:30

      Ulf Hall - Fortbildning skotteknik Team 07


      21:30
    • 18:30

      Fortbildning med Ulf Hall Team 09


      21:30
    • 18:30

      Tränarutbildning Ulf Hall Team 08


      21:30
    • 19:15

      Träning A-lag


      20:15
    • 19:30

      Träning Team 06


      21:30
    • 21:45

      Träning Ladies


      22:45
  • 4Ons
  • 5Tor
  • 6Fre
  • 7Lör
    • 08:00

      Träning Team 12


      09:00
    • 08:00

      Tyresö Hanvikens SK röd (hemma) Team 09


      09:30
    • 08:25

      Älta IF gul (borta) Team 09


      09:30
    • 08:50

      Tullinge TP HC blå (borta) Team 09


      10:30
    • 09:15

      Träning Team 11


      10:30
    • 09:45

      Träning Team 10


      10:45
    • 10:00

      Träning Team 07


      11:45
    • 10:00

      Träning Team 07


      12:00
    • 10:45

      Träning Team 09


      11:45
    • 12:15

      FOC Farsta IF blå (hemma) Team 09


      13:45
    • 12:40

      SDE HF blå (hemma) Team 09


      13:40
    • 13:00

      Djurgårdens IF (borta) Team 08


      14:00
    • 13:05

      Ekerö/Skå IK grön (hemma) Team 09


      14:35
    • 13:30

      IFK Salem grön (hemma) Team 09


      15:00
    • 13:45

      Ekerö/Skå IK (hemma) Team 06


      15:45
    • 13:55

      Segeltorps IF vit (borta) Team 09


      15:00
    • 14:15

      Träning Hockeyskolan


      15:15
    • 14:20

      Saltsjöbadens IF vit (borta) Team 09


      16:00
    • 14:30

      Värmdö HC (borta) Team 06


      16:30
    • 15:30

      Träning Hockeyskolan


      16:30
    • 16:45

      allmis m klubba Team 06


      18:30
    • 18:30

      Träning J-18


      19:30
    • 19:45

      Träning Ladies


      20:45
  • 8Sön
    • 08:15

      Segeltorps IF vit (borta) Team 11


      10:15
    • 08:40

      Djurgårdens IF blå (borta) Team 11


      10:40
    • 09:05

      Huddinge IK vit (borta) Team 11


      11:00
    • 09:45

      Huddinge IK röd (borta) Team 11


      11:45
    • 09:50

      Ekerö/Skå IK vit (borta) Team 09


      11:30
    • 10:10

      Nacka HK vit (hemma) Team 11


      12:10
    • 10:15

      Tyresö Hanvikens SK svart (borta) Team 09


      11:35
    • 10:35

      Saltsjöbadens IF blå (hemma) Team 11


      12:35
    • 10:40

      Brinkens IF gul (borta) Team 09


      11:40
    • 12:15

      Träning Team 08


      13:15
    • 12:15

      Träning Team 06


      14:45
    • 14:45

      Nacka HK svart (hemma) Team 07


      16:45
    • 16:00

      Lagaktivitet Team 08


      20:00
    • 16:15

      Träning Team 10


      17:15
    • 17:20

      SDE HF blå (hemma) Team 11


      19:20
    • 17:40

      Trångsunds IF röd (borta) Team 11


      19:40
    • 18:00

      Solna Hockey (borta) Team 11


      20:00
    • 18:30

      Träning J-18 Utveckling


      19:30
    • 19:45

      Träning A-lag


      20:45
  • 9Mån
    v.50
  • 10Tis
    • 14:00

      Hockeyfritids Team 07


      15:45
    • 14:00

      Hockeyfritids Team 11


      15:30
    • 14:00

      Hockeyfritids Team 06


      15:45
    • 14:00

      Hockeyfritids Team 08


      15:30
    • 14:00

      Hockeyfritids Team 09


      15:45
    • 14:00

      Hockeyfritis Team 12


      16:00
    • 16:00

      allmis m klubba Team 06


      17:00
    • 16:00

      Träning Team 08


      17:15
    • 16:35

      Träning Team 07


      18:30
    • 18:45

      Nacka HK svart (hemma) Team 06


      20:45
    • 20:15

      FOC Farsta IF (hemma) J-18


      22:15
  • 11Ons
  • 12Tor
  • 13Fre
  • 14Lör
    • 08:00

      Träning Team 12


      09:00
    • 09:15

      Segeltorps IF vit (hemma) Team 10


      11:15
    • 09:30

      Boo HC vit (hemma) Team 10


      11:30
    • 09:40

      Djurgårdens IF vit (hemma) Team 10


      11:40
    • 09:45

      Träning Team 06


      12:00
    • 09:45

      Träningsmatch Team 11


      10:45
    • 10:00

      Träning Team 07


      12:00
    • 10:00

      Kista HC grön (borta) Team 10


      12:00
    • 10:00

      Värmdö HC röd (borta) Team 10


      12:00
    • 10:05

      IFK Salem vit (hemma) Team 10


      12:00
    • 10:30

      Kista HC grön (borta) Team 10


      12:30
    • 10:30

      Värmdö HC röd (borta) Team 10


      12:30
    • 10:45

      Träningsmatch Team 11


      11:45
    • 12:00

      Träning Team 09


      14:00
    • 12:10

      Tyresö Hanvikens SK gul (hemma) Team 10


      14:10
    • 12:15

      Träning Team 08


      13:30
    • 12:35

      Saltsjöbadens IF vit (borta) Team 10


      14:35
    • 13:00

      Nynäshamns IF HC blå (hemma) Team 10


      15:00
    • 13:45

      Haninge Anchors HC vit (hemma) Team 07


      15:45
    • 14:15

      Träning Hockeyskolan


      15:15
    • 15:30

      Träning Hockeyskolan


      16:30
    • 16:45

      allmis m klubba Team 06


      18:30
    • 18:00

      Tyresö Hanvikens SK (borta) Team 06


      20:00
    • 18:30

      Järna SK (hemma) J-18 Utveckling


      20:30
    • 18:45

      Träning Ladies


      20:00
  • 15Sön
    • 12:15

      Rotationsträning lag 10 Team 11


      13:30
    • 12:15

      Träning Team 10


      13:30
    • 13:45

      Träning A-lag


      14:45
    • 14:10

      Tullinge TP HC (borta) Panthers


      16:10
    • 14:30

      Järfälla HC röd (borta) Team 11


      16:30
    • 14:45

      IFK Tumba IK vit (hemma) Team 08


      15:45
    • 14:55

      AIK svart (hemma) Team 11


      16:55
    • 15:20

      Tyresö Hanvikens SK gul (hemma) Team 11


      17:20
    • 16:15

      FOC Farsta IF vit (hemma) Team 08


      17:15
    • 17:00

      Ekerö/Skå IK blå (borta) Team 07


      19:00
    • 17:45

      Väsby IK HK (hemma) J-18


      19:45
  • 16Mån
    v.51
  • 17Tis
    • 14:00

      Hockeyfritids Team 07


      15:45
    • 14:00

      Hockeyfritids Team 11


      15:30
    • 14:00

      Hockeyfritids Team 10


      15:45
    • 14:00

      Hockeyfritids Team 08


      15:30
    • 14:00

      Hockeyfritids Team 06


      15:45
    • 14:00

      Hockeyfritids Team 09


      15:45
    • 14:00

      Hockeyfritis Team 12


      16:00
    • 16:00

      Träning Team 09


      17:15
    • 18:45

      Brinkens IF (hemma) Team 06


      20:45
    • 19:15

      Älta IF svart (borta) Team 08


      20:15
    • 20:15

      Träning A-lag


      21:15
    • 21:30

      Träning Ladies


      22:45
  • 18Ons
  • 19Tor
  • 20Fre
  • 21Lör
    • 08:00

      Träning Team 12


      09:00
    • 09:15

      Nynäshamns IF HC (hemma) Team 11


      11:15
    • 09:40

      Djurgårdens IF vit (hemma) Team 11


      11:40
    • 09:45

      Internmatcher med lag 10 Team 11


      11:45
    • 10:05

      Extra lag U9 6 Gr 3 (hemma) Team 11


      12:05
    • 10:45

      Träning Team 09


      12:00
    • 10:45

      Träning Team 10


      11:45
    • 11:00

      Ekerö/SKå IK gul (borta) Team 08


      12:00
    • 12:15

      FYS gym J-18 Utveckling


      13:45
    • 13:30

      Segeltorps IF blå (borta) Team 09


      15:30
    • 13:45

      FYS gym J-18


      15:15
    • 13:55

      Värmdö HC vit (hemma) Team 09


      15:55
    • 14:15

      Träning J-18 Utveckling


      15:15
    • 14:20

      Tyresö Hanvikens SK vit (hemma) Team 09


      16:20
    • 14:20

      Extra lag U9 5 Gr 2 (hemma) Team 11


      16:20
    • 14:45

      Sundbybergs IK vit (borta) Team 11


      16:45
    • 15:00

      Mälarh/Bre Hockey vit (borta) Team 08


      16:00
    • 15:10

      SDE HF blå (hemma) Team 11


      17:10
    • 15:30

      Träning J-18


      16:30
    • 18:30

      Träning A-lag


      19:30
    • 19:45

      Träning Ladies


      20:45
  • 22Sön
    • 08:00

      Förfrågan seriespel Team 11


      14:00
    • 09:00

      Extra lag U11 1 Gr 2 (borta) Team 09


      11:00
    • 09:30

      Djurgårdens IF vit (borta) Team 09


      11:30
    • 09:30

      Hammarby IF (hemma) Team 11


      11:30
    • 09:50

      Spånga IS IK vit (hemma) Team 09


      11:50
    • 09:55

      AIK svart (borta) Team 11


      11:55
    • 10:15

      Träning Team 12


      11:15
    • 10:20

      Älta IF gul (hemma) Team 11


      12:20
    • 10:35

      Göta Traneberg IK blå (borta) Team 09


      12:35
    • 10:45

      Extra lag U9 10 Gr 3 (hemma) Team 11


      12:45
    • 11:00

      Tyresö Hanvikens SK gul (hemma) Team 09


      13:00
    • 11:10

      Värmdö HC svart (borta) Team 11


      13:10
    • 11:25

      FOC Farsta IF vit (borta) Team 09


      13:25
    • 11:35

      Tyresö Hanvikens SK vit (hemma) Team 11


      13:35
    • 12:15

      Träning Team 10


      13:15
    • 14:30

      FYS bootcamp J-18


      18:45
    • 14:30

      FYS bootcamp J-18 Utveckling


      17:15
    • 14:45

      Tyresö Hanvikens SK vit (hemma) Team 08


      15:45
    • 15:30

      Trångsunds IF blå (hemma) Team 09


      17:30
    • 15:55

      Saltsjöbadens IF blå (borta) Team 09


      17:55
    • 16:15

      Träning Team 08


      17:30
    • 16:20

      IFK Tumba IK vit (hemma) Team 09


      18:20
    • 17:45

      Träning J-18 Utveckling


      18:45
    • 19:00

      Träning J-18


      20:00
  • 23Mån
    v.52
  • 24Tis
  • 25Ons
  • 26Tor
  • 27Fre
  • 28Lör
  • 29Sön
    • 00:00

      Strängnäs Christmas Trophy Team 06


      19:00
    • 08:00

      Hockeyskoj Huddinge Team 11


      12:00
    • 13:30

      Träning Team 08


      14:45
    • 13:30

      Träning Team 09


      14:45
    • 19:15

      Träning A-lag


      20:45
  • 30Mån
    v.1
  • 31Tis